KILLZONE 3

با کدام یک از کنترل های بازی ارتباط بهتری برقرار می کنی

• مجموع رای دهنده‌ها
    402

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان كسي 3D بازي كرده..من تست كردم..خيلي خوبه ولي بعضي مواقع بعضي اجسام با سايه و 2تا ميشه...
كسايي كه تست كردن اين مشكل رو دارن .يا نه..ايراد از بازي؟تو black ops اين مشكل رو نداشتم...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان بازیو میشه با یه موو خالی انجام داد؟
با دسته چطور؟
بله من خودم به راحتی با یک عدد MOVE بازی میکنم و عالی هم هستش
به جای نویگیشن هم از خود دسته استفاده میشه
یعنی یک عدد MOVE و یک عدد دسته PS3 و یک عدد PS EYE
دیگه حله..........:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم تازه كالكتور بازيو گرفتم.
فعلا چيزي نميگم به جز اينكه گند سوني بزنن با اين ريجن هاش بازي من ريجن 2 هست و كد كالكتور هم فق روي ريجن 2 كار ميكنه اكانت من واسه امريكاست. اين قدر پول واسه جعبه دادم فقط!:d
مشکلی نداره که:D
تو برو یک اکانت ریجن 2 بساز و کد رو اونجا بزن. بعد بزن اون چیزهایی که داره دانلود بشه و برو تو اکانت خودت استفاده کن:D یادمه این کار برای نقشه ها جواب میداد.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
من بازیرو ساعت 6 تموم کردم البته چون فردا باید برم دانشگاه و 4 روزی تهران نیستم مجبور شدم رو Recurit بازی کنم.همونطور که گفتم بودم بازی کولاکه مثل شماره 2 که از اول تا آخر یه بند جنگ نفس گیر بود و وقت پلک زدن نداشتیم شماره 3 هم همینطوره.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
درود
منم بازیرو تموم کردم . به نظر من بازی از هر جهت پیشرفت کرده .
داستان طوفانی شروع میشه . بعد بطور عجیبی افت میکنه . دوباره اوج میگیره دوباره افت میکنه :D
گرافیک فوق العاده زیبا هستش . جزئیات داخل بازی بینهایت دقیق کار شده . به جرات میتونم بگم بهترین گرافیک کنسولی-ای هست که تا بحال دیدم . گیم پلی بازی خیلی روون شده . با اینکه لذت-بخش هست ولی من بازم 2 رو ترجیح میدم . بازی نسبت به نسخه-ی دوم آسون-تر شده . صدا گذاری دیوانه کننده هست . واقعا انگار کنار گوشم شلیک میکردن ! :D
البته بازی بی ایراد هم نیست . از loadingهای معروف و زیاد و رو اعصاب نسخه-ی دوم خبری نیست . ولی بجای اون loadingها در بعضی صحنه-ها یک pause کمتر از 1 ثانیه-ای بوجود میاد و بعد جزئیات load میشن !
این مشکل رو باید حل میکردن که نکردن !
فیزیک بازی فوق العاده زیبا کار شده . ولی همین فیزیک یک مشکل کوچیک هم تو یکی از مراحل داشت . تو اون مرحله باید درهارو با L1 شکست ولی وقتی L1 رو میزنین و با اسلحه به در ضربه میرنید حدود 1 ثانیه بعد از ضربه در شکسته میشه !
مولتی پلیر رو هم امتحان کردم . سِرورها عالین . اصلا با بتا قابل مقایسه نیستن . هیجان بازی فوق العاده زیاده . نقشه-ها بزرگ-تر شدن . سرعت بازی بالاتر رفته حرکات MELE جون میده واسه تحقیر :D
درکل بازی بجز داستان بقیه-ی انتظارات من رو براورده کرد . و فکر میکنم امتیاز IGN و یا نیم نمره بالاتر حقش بوده باشه
اصولاً کوفتتون بشه :biggrin1: ما باید تا روز عرضه صبر کنیم :biggrin1:
مارو بگو فکر میکردیم تو زودتر از همه میگیری صدرا :D

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
مارو بگو فکر میکردیم تو زودتر از همه میگیری صدرا :biggrin1:

هلگاست ادیشن پیش خرید کردم :D باید تا 25 26 فبریه صبر کنم :D

ماشالا دوستان روی هر چی جونده بازی رو کم کردن :D

• Like
Reactions: War Has Change

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
درسته.:d
وقتی به در ضربه میزنی خیلی دیر میشکنه:d
از او تفنگ جدیده که سبزه دشمنارو پودر میکنه خوشمان امد:d
از جت پک هم خوشم نیومد اخه 3 سوت تموم میشه:)
هلگاست ها هم عالی کار شدن مخصوصا اونا که تو دستشون چاقو دارن
ببخشید حواسم نبود.

آخرین ویرایش:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
بازی فوق العاده عالی هست.نسخه collector's edition شامل:

Retro Map Pack -bringing Two Battlefields From Killzone@2 Back into The Fight
Exclusive Killzone@3 dynamic Theme
Killzone@3 Soundtrack​
این مپ های قدیمی هم خیلی خوب شد که گذاشتن.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
عجب گرافیکی داره لامصب واقعا فکر نمیکردم توی یه کنسولی که ساختش مربوط به 4 سال پیش هست میشه این گرافیک رو پیاده کرد .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
خب منم یه مقدار کمی بازی کردم ... با اینکه هم از لحاظ Gameplay و هم گرافیک و هم صدا پیشرفت خیلی خوبی داشته نسبت به 2 ولی در کل انگار پسرفت داشته :d
یه جوریه بازی ، انگار طنز مسخره ساختند ، کاراکترها حرف میزنن و یا حرکاتشون رو آدم میبینه یه جوری بدش میاد ... واقعا از لحاظ کارگردانی و داستان پردازی صفر مطلق ه ...
بعد انگار بازی رو زدن رو دور تند ... همه چی خیلی سریع و ماست مالی شده جلو میره .
شاید داستان و این چیزایی که من گفتم خیلی توی یک بازی FPS مهم نباشه ولی نه در حدی که باعث بشه شخصی که بازی میکنه حس کنه یه بچه چهارساله این بازی رو کارگردانی کرده .

کلا ایده های خوب گیم پلی و تنوعی که در بازی وجود داره و همچنین گرافیک فوق العاده ش فدای کارگردانی ه چندش آورش شده .

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام !
بابا بازی عجب گرافیک توپی داره ! عجب فیزیکی !
پیش یکی از دوستام بودم داشت بازی میکرد ، تیر میزد به کابینت درش میوفتاد ! :d

راستی یه سوال !
بازی فایل +4 گیگ داره وقتی میخوام از روی DVD بریزم تو هارد اکسترنال ارور میده ....
چیکار باید بکنم ؟!؟
در ضمن PS3 من 40 گیگه ! :( هیچ راهی نداره بتونم بازی کنم ؟!؟

(البته یه 80 گیگ دوستم داره.اگه نشد از اون میگیرم ...)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر