KILLZONE 3

با کدام یک از کنترل های بازی ارتباط بهتری برقرار می کنی

• مجموع رای دهنده‌ها
    402

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستان پک COLLECTOR'S EDITION نسبت به پک معمولی چه تفاوتی داره؟
امتیاز مولتی پلیر تو 24 ساعت اول 2 برابر حساب میشه یا این کنه نه؟ راستی اون گیم پک که تو استور با قیمت 6 دلار اومده رو داره یا باید جدا بخرم یا رو خود این پک ها هستش؟

خود پک شامل یک Redeem Code میشه که می تونی باهاش:
  • Original Soundtrack بازی
  • 2 تا Killzone 2 Map - Saluman Market and Blood Grautch دانلود کنی به اضافه یه سری تروفی جدید ( همون پک 6 دلاری )
  • یک Killzone 3 Dynamic Theme
همشو باید دانلود کنی چیزی داخل دیسک نیست و اون Double XP For first 24hour of online play هم ممکنه نباشه.

دوستانی که قسمت مولتی رو بازی میکنند , در قسمت مدالها اسلحه ای به نام WASP وجود داره !!
دست کدوم کلاسِ نمیدونم؟
-----------------------------
مپ های کیلزون 2 کوش ؟
دست کلاس نیست یک Stationary Weapon هست که تو بعضی مپ ها مثل Saluman Market هست.
2 تا مپ Killzone 2 هست که باید از PSN بخری یا Collector Edition داشته باشی.

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
آره موافقم!بیش از حد قوی شده!من M82 , Sta , VC32 رو اشکم در اومد تا تموم کنم!Infiltrator برداشتم با این که زیاد بازی نکردم خیلی راحت نصف STA Silecned رو رفتم!:d کلا کلاس داغونی بود خوشم نیومد :d

در مورد EMP هم یه چیز جالب پیدا کردم :dاگه موقع خاموش کردن دکمه رو تا آخر نگه داری و درست به موقع (آخرش) ولش کنی برات دو تا حساب میشه :dیه ایمیل به GG زدم :d

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
البته دوستان بهشون من پیشنهاد میکنم فعلا Collector's Edition میخوان بگیرن صبر کنن یا اینکه حتما رجین 1 بگیرن چون من که Collector's Edition خریدم رجین 2 بود و فعلا Redeam Code ها تو Store کار نمیکنن این مشکلیه که توی خیلی از نسخه های EU بوده و البته مخصوص اورپا هم هست ! توی فروم KZ هم رفتم خیلیا این مشکل رو داشتن الانم هیچ راه حلی براش پیدا نشده خدا کنه این GG یه غلطی بکنه 95 تومن پول دادیم , البته از حق نگذریم این کاور و پکش خودش 95 میارزید :d

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
البته دوستان بهشون من پیشنهاد میکنم فعلا Collector's Edition میخوان بگیرن صبر کنن یا اینکه حتما رجین 1 بگیرن چون من که Collector's Edition خریدم رجین 2 بود و فعلا Redeam Code ها تو Store کار نمیکنن این مشکلیه که توی خیلی از نسخه های EU بوده و البته مخصوص اورپا هم هست ! توی فروم KZ هم رفتم خیلیا این مشکل رو داشتن الانم هیچ راه حلی براش پیدا نشده خدا کنه این GG یه غلطی بکنه 95 تومن پول دادیم , البته از حق نگذریم این کاور و پکش خودش 95 میارزید :d
چطور ممکنه اخه من همین الان Redeam Code رو زدم و راحت استفاده کردم . من بازی ریجن 2 گرفتم
من که استفاده کردم هیچ مشکلی هم نداشتم، البته یادم نمیاد تو روز عرضه بود یا نه...

بله حق با شماست فقط مخصوص Helghast Edition هستش . بازی منم دستم رسید ولی این طوری نبود. البته به روز اول عرضه ربطی هم نداره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
توی فار کرای 2 وقتی میخواستیم تیر رو در بیاریم از توی پا یارو آخ میگفت!
عزیز پست رو کامل خوندی ؟ خودت داری می گی بعد از در آرودن ! خب توی killzone هم وقتی رو زمین افتادی میگه somebody help me و از این جور چیزا ! تو فارکرای 2 وقتی داری تیر می خوری هم آخ میگه ؟
دسته ایکس باکس چون یکی از آنالوگ هاش بالاتره جریان فرق می کنه
نه زوم با همون آنالوگ پایینیه است.
وقتی شما تیر می خوری به بدن فشاری وارد میشه که شما رو به عقب پرط میکنه ( بستگی داره به قدرت بدنی ) حالا این دشمنان عزیز ما رو به رگبار می بستن ولی .....
ببین یه چیزی مثل MW2 وقتی تیر میخوره احساس میکنی داره عقل پرت میشی و وقتی در حال تیر خوردنی سرعت راه رفتنت کند تر میشه !
اگه قرار باشه با هر تیر خوردن به عقب پرت بشی که دیگه نمیشه نشونه گیری کرد ! توی MW2 هم سرعت بازی ماشاا... انقدر زیاده که نشونه ی اسلحه در کسری از ثانیه می تونه قطر یه تلویزیون 46 اینچ رو طی کنه و چیزی به چشم نمیاد ! حداقل من که چیزی به اسم کند شدن توش ندیدم :d بحث دیگه ای بود تو پروفایل در خدمتم به نظرم اینجا دیگه کافیه :d

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان معذرت میخوام یه سوال داشتم توی سایت بازی و یا مدیرانش یا هر کس دیگه چیزی درباره ی اینکه اگه میخواهید راحت انلاین بزنید بهتره کانکشنتون چی باشه و nat type هم چند باشه اینها چیزی نگفتند؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بعضی از دوستان اشاره کردند که کاور گیری بازی تعطیله ! برام سوال پیش اومد که دلیلش چیه ؟ ممنون میشم بهش اشاره کنید :d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
مشگل من با کاور این بازی اینه که در خیلی از موارد که پشت کاوری و قاعدتا باید safe باشی باز تیر میخوره بهت تو شماره 2 این مشگل نبود

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان یه لطفی کنین بگین توی پک Helghast Edition چیا هست؟
من چند جا سرچ کردم ولی هر کدوم یه چیزی نوشته بودن، کلا میخوام ببینم move و Navigator هم توش وجود داره یا نه ...

ممنون

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

من چند جا سرچ کردم ولی هر کدوم یه چیزی نوشته بودن، کلا میخوام ببینم move و Navigator هم توش وجود داره یا نه ...

ممنون

اون بنده خدایی که اون مطلب رو نوشته کلا اشتباه نوشته ...... موو و نویگیشن و اسلحه کجا بود؟؟؟؟؟
چیزایی که توش هست ایناست.....
Authentic Helghast Helmet replica opens to reveal art book, Super Voucher and Killzone 3 game
Exclusive Cloaking Helghast Marksman action figure is 6.5" tall with multiple articulation points
Includes bonus video content giving you a behind-the-scenes look at the making of the game
Exclusive art book featuring imagery from the Killzone universe
Super Voucher includes
Killzone 3 soundtrack and PS3 dynamic theme
Retro Map Pack featuring two of the most popular maps from Killzone 2
Double XP for the first 24 hours of multiplayer gameplay
Full access to all weapons and abilities for the first 24 hours of multiplayer gameplay
دیگه فکر نکنم نیاز به ترجمه داشته باشه و در عین حال خبری از اسلحه و.... نیست.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
مشگل من با کاور این بازی اینه که در خیلی از موارد که پشت کاوری و قاعدتا باید safe باشی باز تیر میخوره بهت تو شماره 2 این مشگل نبود

به شخصه دو بار بازی رو تموم کردم تا حالا اصلا همچین موردی برام اتفاق نیفتاده...

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726

ممنون

نه دوست عزیز نه Navigator move نداره!!!

راستی این DLC کی قراره بیاد:
http://www.killzone.com/kz3/dms/kil...nshots/kz3_ss_2011-02-24_steel-rain_01_ms.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر