شایعه Killzone 3 آپریل سال آینده!؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
killzone220.jpg

GEOW3? ولش :D بابا اصل کاری تو راهه به احتمال زياد !!!بله KILLZONE 3 که به احتمال زياد آپريل سال ديگه عرضه ميشه.(اين قسمت تو متن خبر هم هست :D)

1UP گزارش ميدهد که نسخه سوم اين شاهکار گوريلا هم زمان با شوتر EPIC به بازار ميآيد و اين يعنی دو سال بعد از عرضه نسخه دوم.

اين شايعه به دنبال شايعه CVG منتشر شده که ميگفت اين بازی از تکنولوژی سه بعدی و MOVE پشتيبانی ميکند. بعد PSM3 گزارش داد که در چند ماه آينده اخباری از اين بازی به اطلاع خاهد رسيد.

هنوز چيزی معلوم نيست ولی اخبار تکميلی به زودی

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
seriously come ooon !
اتمسفر و اینا هم که من غیر از کم شدن کنتراست نور تو بعضی مکان های بسته چیزی ندیدم !
گیمپلی هم که اصلا نیاز به بحث نداره همون ماجرای اضافه کردن patch و اینا خودش کاملا توضیح میده ولی من نمیدونم اگه این بازی گیمپلی کاملی داره یه بازی مثلا مثل cod که توش ادم در حین زدن یه دور 360 درجه خوابش نمیبره تو چه وظعیتی قرار داره !
بین تمام حرفایی که زدی، فقط مسئله دیر چرخیدن رو قبول دارم.
اولا ما که این همه بازی کردیم چیزی از پچ که بخواد مشکلات گیم پلی رو برطرف کنه ندیدیم.
در مورد جو و اتمسفر هم تمام مراحل بازی جو سنگین سیاره Helghan رو منتقل میکرد.
از اون مرحله ی صحرا گرفته تا مراحل آخری که حمله به Visari Palace بود که اون خاکستر های قرمز رنگ تو فضا معلق بودند.
به هر حال ایراد ، ایراد ِ دیگه!
قسمت اولش که تقریبا حرف خودم رو زدی- قسمت دوم حرفت رو قبول ولی جواب این +این- ولی - به نظرت راحتی و روونی بیشتر رو به زجر دادن یک گیمر نباید ترجیح داد!خوب بود -ولی یک مقداری بیش از حد تاکید کرده بودن!
اگه میخواستن به طبیعی ترن حالت ببرن- با یک اسنایپ ان واحد -... میدادی قبض رو میگرفتی!
-باید واقع گرایانه شدن بازی تا حدی باشه!تقریبا همه چیش خوب بود- ولی یک مقداری- موقع بازی- دو دستم پشت بازو هام حس خستگی و درد میگرفت!!دائما دسته رو فشار میدادم!(یک جورایی رو به روانی شدم میرفتم!)
به هر حال هر کس یه نظری داره دیگه. شما از این مساله تا حدودی رنج میبردی.
ولی من حوصلم از اینکه یه تفنگ بدن دستم که با آب پاش هیچ فرقی نداشته باشه سر میرفت. در عوضش کلی از گیم پلی کیلزون لذت میبردم.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
مثل اینکه من دارم خواب میبینم..؟ همه چی داره محقق میشه خدا کنه از این روزها DC4 هم تایید کنن که ما سکته رو کامل بزنیم.

نسخه قبلی که فوق العاده بود و زیاد نمیشه بهش ایراد گرفت و اگر هم ایرادی بگیریم بنی اسرائیلی هست.

به نظر من میتونست CO OP داشته باشه که مطمئنم اون رو گذاشتن برای نسخه 3

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خدا فقط سونی تعیید کنه من خودم یک شام میدم رفقا رو خدایش نسخه 2 واقعا عالی بود من 6 دفعه فقط بازی مرحله ای رو رفتم که مغز بترکه حال کنم با غول آخر دیگه نگو

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
امیدوارم کنترل بازی را تغییر ندن :biggrin1: و امیدوارم غول آخرش سختر از شماره قلبی باشه تا لذت آخر بازی 2چندان بشه :biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
انتظار کاملآ غلطی هستش.

هم گرافیک بالا میخواید هم فرم ریت بالا, ولی این بازی MW نیست !!

امّا شرط ميبندم ميشه با اين رويه ايی که بازيای sony پيش گرفتن با گرافيکشون اينم 6 فريم ميشه همون طور که GOW3 شد!!!! يا Uncharted 2

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
همین کنترل سنگینش بنظرم باعث جذابیت بود..!
که اونم همه نپسندیدن چون چند سال FPS یجور بازی کرده بودیم.ولی این بازی نظر منو بررگردوند.
حالا شما خوشت نمیاد دوست من ، خب بازی نکن..!

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
همین کنترل سنگینش بنظرم باعث جذابیت بود..!
که اونم همه نپسندیدن چون چند سال FPS یجور بازی کرده بودیم.ولی این بازی نظر منو بررگردوند.
حالا شما خوشت نمیاد دوست من ، خب بازی نکن..!
من شخصا با بازی های fps ر. کنسول اصلا حال نمیکنم ولی تنها دلیلی که از killzone 2 خیلی خوشم اوم همین کنترل بازی بود

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
امّا شرط ميبندم ميشه با اين رويه ايی که بازيای sony پيش گرفتن با گرافيکشون اينم 6 فريم ميشه همون طور که GOW3 شد!!!! يا Uncharted 2 __________________
حالت خوبه...؟U2 و GOW III فریم ریتشون 60 ـه...؟:D :D :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ببینم میشه این انتظار رو داشت که فریم ریت بازی تو نسخه بعدی رو 60 باشه؟؟؟

انتظار کاملآ غلطی هستش.

هم گرافیک بالا میخواید هم فرم ریت بالا, ولی این بازی MW نیست !!

اگر قرار باشه بازی 3D بشه، باید 60fps باشه، 30 فریم برای چشم راست و 30 فریم برای چشم چپ... بنابراین میشه انتظار داشت در حالت معمولی هم بالای 30 فریم باشه.

حالت خوبه...؟U2 و GOW III فریم ریتشون 60 ـه...؟:D :D :D

U2 فریم ریتش 30 بود ولی GoW III روی 60 فریم هست که بعضی مواقع تا 40 هم پایین میاد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اصلا لازم نیست دست به هیچیش بزنن ، هیچی . یکم دو تا المان جدید اضافه کنن هیچی کم نخواهد داشت

اونوقت بازی که به قول شما میشه افتضاح ! یادته به mw2 چی میگفتی بازی بدون هیچ پیشرفتی فقط با تبلیغات هایپ بازی را بیشتر کرد . امیدوارم این بلا سر killzone3 نیاد ؟!

ولی اگه میخوای نظرم را بدم . اولا حتما باید نشانه گیری را راحت تر کنن یعنی ادم وقتی میخواد کله یه نفر شلیک کنه چند ثانیه ای با آنالوگ کلنجار نره ! به عبارت دیگه کنترل نشانه گیری یکم ول بود اون دقت لازم را نداشت حالا لطفا نگید که من بلد نبودم ! چون حقیقا نسبت به fps های دیگه واقعا اعصاب خورد کن بود ! و همچنین یکم سرعت چرخش دوربین را بیشتر کنن که واقعا خیلی سنگین بود سنگین تر از حتی حاضر بشی خودت سلاح بگیری دستت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر