Killzone 2

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام به همه ی دوستان که چشمشون به رخسار این بازی هنوز روشن نشده
یه نصیحتی دارم و اون اینه که اگه این بازیا نکنید نصف عمرتون به فناست پس هر چی زودتر برین دنبالش تا شماره سومش نیومده

• Like
Reactions: Sega_genesis

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
نمیدونم این فنای pc چرا همه جا سرو کلشون پیدا میشه
شما برو با همون بازی ها حال کن که به جای اسلحه آدم حس میکنه تخته چوب دستش گرفته
لگد اسلحه جزو نقاط قوت های بازی اونوقت شما میگی ...

عزیز من فن پی سی نیستم ... اگه بودم که 300 نمیدادم پلی 3 بخرم ... شما بشین چند تا از بازیهای مشترک رو روی پی سی بازی کن و بعد بیا نظر بده . نمونش بازی Call Of Juarez : Bound In Blood هستش . من این بازیو روی پی سی تموم کردم روی رزولوشن 1080P و فریمم کمتر از 50 نشد .ولی همین بازیو روی پلی 3 اجرا کردم . اولا بازی روی 720P اجرا شد و فریم های بازی بسیار بد بود ... از این نمونه ها زیاده... ولی قضیه کیلزون فرق میکنه ... بازی که روش 5 سال کار بشه مطمعنا نمیتونه بد باشه. مشکل گرافیکش تنها بافت های بد در و دیوار هستن .... راستی بازی یه مشکل دیگم داشت ... چرا قیافه و لباس تمامی دشمنان بازی از اول تا آخر یکی بود؟

• Like

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,781
نام
کیارش
راستی بازی یه مشکل دیگم داشت ... چرا قیافه و لباس تمامی دشمنان بازی از اول تا آخر یکی بود؟

:d:d
شوخی میکنی ؟ :d
به غیر از باس ها و دشمنای خاص مثل رادک ، 15 مدل دشمن هلگاست تو بازی هست .
دیگه توقع نداری که وقتی یه ارتش با یه کلاه مخصوص و لباس فرم هستش توش تفاوت ببینی ؟ با این حال 15 مدل هلگاست تو بازی هست .

• Like

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
گرافیک بازی خوب هست اما تکسچرها و بافت های بازی درحد قابل قبولی نیستند . کنترل بازی بسیار بد است
.........

از ایراداتی که شما گرفتی فقط یک موردش قابل قبول که مربوط به لودینگ
وسط بازی تازه اونم خیلی روی اعصاب نیست بعضی وقتا 1 تا 3 ثانیه هستش
که توی نسخه بعدی کاملا بر طرف میشه کنترل هم بستگی به تسلط بازی کن دار
در بقیه موارد هم بیشتر از این مارو نخندون;)

• Like

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
با سلام ودرود خدمت همه دوستان

ماهم بلاخره Killzone 2را بازی کردیم .
.
نظر شخصی من .
نقاط مثبت :گرافیک خوب - هدف گیری عالی - هیجان بالا -موزیک های بی نظیر

نقط منفی :لودینگ های طولانی در برخی از مراحل بازی

در کل بازی خوبی بود وتوانست تا حد زیادی قدرت ps3را به نمایش بگذارد

• Like

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اقا من نزدیک به 5 ماهی هست که DLC های این بازی رو دانلود کردم ولی وقتی مثلا میرم مپ های DLC رو انتخاب میکنم تا انلاین بزنم میزنه NO GAME ROOM یعنی چی ؟؟؟من خسته شدم بابا یه کمکی بکنید
ببخشید تاپیک رو از گل و خاک کشیدم بیرون چون دلم حوس انلاین KILLZONE 2 رو کرد گفتم تا KILLZONE 3 بیاد ما خودمون رو با این سرگرم کنیم یه ذره:d

• Like

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اقا من نزدیک به 5 ماهی هست که DLC های این بازی رو دانلود کردم ولی وقتی مثلا میرم مپ های DLC رو انتخاب میکنم تا انلاین بزنم میزنه NO GAME ROOM یعنی چی ؟؟؟من خسته شدم بابا یه کمکی بکنید
ببخشید تاپیک رو از گل و خاک کشیدم بیرون چون دلم حوس انلاین KILLZONE 2 رو کرد گفتم تا KILLZONE 3 بیاد ما خودمون رو با این سرگرم کنیم یه ذره:d

خب کسی با این مپ ها بازی نمیکنه!
یکی از بدی های بخش مولتی پلیر کیلزون این بود که ملت ریخته بودن رادک آکادمی!تا الانش هم رادک همیشه گیم هست...(دلیلش رو نمیدونم:D یا ملت مشکل دارن یا کیلزون:D )
DLC ها هم مگس پر نمیزه/:)

• Like

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
خب کسی با این مپ ها بازی نمیکنه!
یکی از بدی های بخش مولتی پلیر کیلزون این بود که ملت ریخته بودن رادک آکادمی!تا الانش هم رادک همیشه گیم هست...(دلیلش رو نمیدونم:D یا ملت مشکل دارن یا کیلزون:D )
DLC ها هم مگس پر نمیزه/:)
آخ رضا گفتیا اون موقع مشکل من همین بود!
پ.ن: دیروز باز بازی رو دوباره گرفتم یه 6 ماهی میشه هی BFBC2 بازی کنم دیگه پوسیدم :biggrin1: برای همین KZ2 رو دوباره گرفتم بازی کنم دلم هم خوش بود تا الان اون DLC هارو ملت خریدن که ...:d

• Like

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من همون موقع که DLC ها اومدند خریدم باورم نمیشه هیچ کسی نبود واقعا DLC هاش عالی هستند تنفنگ های باحالی هم توی این DLC ها هست و همینطور مپ های باحال به خصوص مپ اون 2 تا قطار رو میگم WASTLAND بود چی بود اون خیلی باحال هست واقعا هیچ کسی نیست؟؟یعنی چی همه دارند رادک آکادمی میزنند کدوم بود من یادم نمیاد

• Like

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من همون موقع که DLC ها اومدند خریدم باورم نمیشه هیچ کسی نبود واقعا DLC هاش عالی هستند تنفنگ های باحالی هم توی این DLC ها هست و همینطور مپ های باحال به خصوص مپ اون 2 تا قطار رو میگم WASTLAND بود چی بود اون خیلی باحال هست واقعا هیچ کسی نیست؟؟یعنی چی همه دارند رادک آکادمی میزنند کدوم بود من یادم نمیاد
رادک آکادمی همون آکادمیه بود دیگه!!:d
همون دانشکده که یه حیاط وسط داشت و دور تا دورش ساختمان و دو تا سالن بزرگ هم داشت....

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,781
نام
کیارش
رادک خداوکلیش یه مپ بالانس بود ... حرف نداشت لعنتی ... اما بقیه مپ هاش ISA یا Helghast به هم برتری داشتند ... ولی رادک اینجوری نبود ... ( البته خدا نکنه ISA قوی باشه بریزه تو Base هلگاست ... :d مادر بگِرید :d

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
رادک خداوکلیش یه مپ بالانس بود ... حرف نداشت لعنتی ... اما بقیه مپ هاش ISA یا Helghast به هم برتری داشتند ... ولی رادک اینجوری نبود ... ( البته خدا نکنه ISA قوی باشه بریزه تو Base هلگاست ... :d مادر بگِرید :d
به قول رضا ملت ریختن اونجا منم بعد از چند ماه دوباره بازی کردم فقط سرورا Radec academy بود!!!علاقه ی زیادی مردم به این مپ دارن فکر کنم تو KILLZONE3 هم این مپ باشه از بس که اینقدر طرفدار داره...:biggrin1:

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
به قول رضا ملت ریختن اونجا منم بعد از چند ماه دوباره بازی کردم فقط سرورا Radec academy بود!!!علاقه ی زیادی مردم به این مپ دارن فکر کنم تو KILLZONE3 هم این مپ باشه از بس که اینقدر طرفدار داره...:biggrin1:
چه عجب یادی از kz کردید.اصلا خوره radec academy گرفتم از بس دیدمش.در کل من همیشه هستم :x:x:x

• Like

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام..
من اگه یه KZ2 بگیرم که کد آنلاین نداشته باشه می تونم آنلاین بازی کنم یا نه؟! کدش رو میشه از جایی خرید؟! اگه میشه قیمتش چند هست؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر