Killzone 1 برای ps3

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
یه بازی پر باگ بدونه گرافیک اگه داستان و اون محیط ها رو نداشت هرگز اون موقع نمی تونستم تمومش کنم یه شکست کامل بود.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فن های بازی حتما میخرنش :d البته 10 دلار یکم زیاده واسه بازیی که 6~7 سال پیش عرضه شده :d
خیلی زوره این قیمت ! :D بازی اون زمان شاید چیز خوبی بود ولی الان بدون تغییر افتضاحی بیش نیست با این قیمت :D مثلاً مدلینگ صورت و اینا زمان خودش خوف بود یا یه سری چیزهای جالبی توی گیم پلیش بود ولی همونا الان جلبک هم حساب نمیشه :D باگ و ... هم بماند :D ولی عوضش گیم پلی ـش از جفت کیلزون های این نسل سخت تر و هاردکور تر بود !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تو زمان خودش که گرافیک خوبی داشت ... چه گیری دوستان به گرافیکش دادن . بازی مشکل گیم پلی داشته . که متاسفانه چاره ای واسش نیست ...

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
ورود همه ی دوستان رو به سرزمین باگ خوش آمد میگویم :d
مرده شورشون رو ببرن ، حداقل HD یش میکردن
حاضرم تنبیهی 10 روز X360 بازی کنم ولی اینو بازی نکنم:d
دست من بود زننده ی تایپک رو بن میکردم ( اینم شد خبر :d )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
به جای KZ بیان حداقل KH I و II رو بزارند! کالکشن که نمیدن بیرون! حداقل این کار رو بکنند بازیش کنیم :d

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
خیلی زوره این قیمت ! :D بازی اون زمان شاید چیز خوبی بود ولی الان بدون تغییر افتضاحی بیش نیست با این قیمت :D مثلاً مدلینگ صورت و اینا زمان خودش خوف بود یا یه سری چیزهای جالبی توی گیم پلیش بود ولی همونا الان جلبک هم حساب نمیشه :D باگ و ... هم بماند :D ولی عوضش گیم پلی ـش از جفت کیلزون های این نسل سخت تر و هاردکور تر بود !

با همه ی گفته هات اگه HDش میکردن ارزشه خرید رو داشت:d اگه قراره با همون باگ ها ی ملس ارزه بشه , سونی واقعا خودشو مسخره کرده ($10) :d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
پس چرا من اینقدر با این بازی حال کرده بودم؟ سختیش خیلی جالب بود. گرافیکش هم به غیر از black از بقیه ی بازی های fps بالاتر بود. گیم پلی هم خیلی قشنگ بود. فقط یه خورده باگ داشت و ذخیرش رو اعصاب بود.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
به جای KZ بیان حداقل KH I و II رو بزارند! کالکشن که نمیدن بیرون! حداقل این کار رو بکنند بازیش کنیم :d

کی حوصله اینکارا رو داره میشینن تو 5 دقیقه آپلودش می کنن تو سرورا با هزینه ی کم 10$ 10$ به جیب می زنن خوبه هنوز این قضیه ی کلاسیک به اروپا کشیده نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر