Keiji Inafune از Capcom میگوید !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من از E3 دنبال خود تاکوچی بودم ، که خب بالاخره یه مدت پیش تونستم با دفتر هنگ کنگ کپکام تماس تلفنی بگیرم و یه جوری یه راهی برای ارتباط با دفتر جاپون پیدا کنم که بازم بعلت مشکلاتی که برای هماهنگی مکالمه ( مثل ساعت اداری و ... ) بود هی عقب افتاد تا اینکه بالاخره Keiji Inafune رو یافتم ! خلاصه این گفتگو که در سه بخش انجام شد در اصل قرار بود در مورد RE5 باشه که انقدر طفره رفت و خودشو به انواع کوچه ها ( از جمله علی چپ ) زد که هرچی به دهنمون در اومد پرسیدیم ! نکته : این مصاحبه تحت نام یک گزارش برای یک سایت دیگه انجام شده که بدلایلی اینجا میزارمش !
نکته 2 : شما میتونید برید جاپون ، دلیل و مدرک بیارید و هر عملی رو انجام بدید تا ثابت کنید این مصاحبه جعلیه ، ولی من این پست رو دادم ، میگم واقعی هست ، خود دانید :cheesygri
نکته 3 : هرجاش رو که صلاح دونستم حذف کردم یا تغییر دادم ، اما تحریف نکردم !
نکته 4 : هرجور دوست دارید میتونید برخورد کنید ولی تاپیک رو خراب نکنید !
نکته 5 : بنده هیچ دلیل و مدرکی برای ثابت کردن اینکه با ایشون تماس داشتم ندارم ، میتونید گیر بدید ولی به نکته 5 توجه کنید !
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
از تاریخ انتشار تریلر بعدی RE برامون بگید.
شاید تعجب کنید ، ولی ممکنه اصلا تریلر دیگه ای در کار نباشه ... اونقدر که نیاز باشه از بازی دیده شده ... ولی شاید هم تریلر بعدی هم بیاد ... تاریخ انتشارش رو نمیدونم ....
شما هم روی پروژه کار میکنید ؟
درسته که من فقط مسئول یک بخش هستم ، ولی اون یک بخش وظیفه داره به همه امور رسیدگی کنه ، من تقریبا روی همه عناوین شرکت نظارت داشتم و دارم.
تاریخ انتشار خود بازی چطور ؟
ما برای یک تاریخ انتشار 2008 برنامه ریزی داریم ، مدت زیادیه که بازی داره روش کار میشه ، مدت کوتاهی قبل از انتشار RE4 ، ولی همونطور که خودتون اشاره کردید ، و واقعا ممنونم بابت تذکرتون ، بازی یکسری مشکلات فیزیکی داره ، ما میخوایم یه بازی بی باگ ارائه بدیم ، درسته که تقریبا غیر ممکنه اما سعی خودمون رو میکنیم ، ضمنا یک Element جدید به بازی اضافه شده که نیاز به تست و پردازش بالایی داره
و داستان بازی ؟
همین الان یه کپی ازش رو براتون میفرستم :laughing: در همین حد بگم که حوادث درست از بعد نسخه چهارم ادامه پیدا میکنه ( همونطور که قبلا گفتم ) و ربط مستقیم به نسخه Umbrella Chronicles داره ...
درباره نسخه UC توضیحی بدید
برخلاف عقاید مردم ، ما فقط برای فروش این بازی رو نساختیم ! برای رفع و ایجاد ابهامات در داستان بازی ، اینکه چطور آمبرلا از بین رفت ، سر شخصیت ها چه بلایی اومده و چطور بعضی شخصیت ها تغییر کردند.
آقای میکامی هم در نسخه 5 حضور داشتند ؟
شینجی دوست بسیار خوب منه ، اون این شخصیت ها رو داشته و با اینکه کارای واجبتری داشته ، سعی میکرد با ما ارتباط داشته باشه ، خصوصا با آقای تاکوچی ...
شایعاتی درباره نسخه دوم Dead Rising شنیده میشه ؟
من خودم بعضی وقتها بیشتر از خلق مگامن از خلق Dead Rising لذت بردم ، واقعا بازی خوبی ارائه دادیم ، اما نسخه دوم ، نسخه دومی در کار هست اما هنوز حتی داستان آن هم کامل نشده ، حتی مطمئن نیستیم که Frank West شخصیت اصلی بازی خواهد بود یا خیر !
و نسخه PC از Dead Rising ؟
قبلا هم گفتم ، برای این هم برنامه داریم ... اما واضح بگم ، ما در پورت بازیها برای PC مشکل داشتیم ، بازیها آنطور که باید خوب نبودند ، بنابراین به پردازش زیادی نیاز دارد.
Lost Planet سورپرایز بزرگ شما برای PS3 داران بود ؟
اگه بگم نه باور نمیکنید ! :laughing: نه ...
پس این "سورپرایز بزرگ" چیست ؟
یک چیز خاص برای PS3
جایی شنیدم که نسخه UC برای PC نیز منتشر میشود ؟
کجا ؟ :laughing: بازیهای FPS و Light Gun Shooter ( همون Rail Shooter ) برای PC بشدت مناسب هستند ، اما شما انتظار ندارید وقتی بازیهایی با موتور گرافیکی Cry Engine منتشر میشوند ، ما بازی را با همان سیستم متناسب با Wii منتشر کنیم ، اگر RE : UC برای پیسی در کار باشد ، پردازش خیلی زیادی نیاز خواهد داشت.
شخصیت های قدیمی در نسخه 5 ـم رزیدنت ایول حضور دارند ؟
هی من سازنده بازی نیستم :cheesygri ولی همونطور که به وضوح معلومه و آقای تاکوچی هم گفته ، شخصیت های قدیمی و جدید در بازی حضور دارند.
چرا سیاهپوستان ؟ مسائل مربوط به نژاد پرستی را شنیده اید ؟
فقط بخاطر داستان بازی ، بله و خیلی هم تعجب کردم ! خوشبختانه فن های ما خیلی عقلانی با قضیه برخورد کردند ، ما در بین تیم سازنده سیاهپوست هم داریم ! نمیدانم چرا باید نژاد پرستی به نظر برسد ؟
شاید چون کریس سفید است ؟
توضیحی ندارم ، ولی به همه اطمینان میدم که بازی قصدی برای توهین به هیچ نژاد ، رنگ پوست و کشوری رو نداشته.
Location بازی آفریقاست ؟

شاید :cheesygri
نظر کلی خودتان درباره RE 5 ؟
مطمئنم شاهکارهای قبلی را تکرار خواهیم کرد ، داستان بازی به مراتب از نسخه های دیگر پیچیده تر است ، حالا که چیزهای زیادی برای مخاطب فاش شده ، شاید از همین چیزها برای شوکه کردن او استفاده کنیم !
برنامه ای برای ادامه سری بازی روی Wii دارید ؟
رزیدنت ایول ؟ اوه البته !هر دو نسخه منتشر شده برای Wii فروش بسیار خوبی داشتند و ما بسیار راضی هستیم ، مطمئنا ادامه خواهد داشت.
روی PSP چطور ؟
درخواست های زیادی از ما شده بود ، حتی جمعی از طرفداران بازی با امضای یک طومار از ما درخواست ساخت یک بازی خوب روی PSP را داشتند ، مطمئنا برای آنها هم برنامه داریم ، ممکنه RE نباشه :cheesygri
خیلی سوال درباره RE پرسیدم ؟
:laughing: حقیقتش بله ، خوب شد من سازنده بازی نیستم
از شرکت برامون بگید ؟
ما تغییرات جالبی داشتیم ، استعداد های زیادی کشف کردیم و شیوه کاری خودمون رو تغییر دادیم ، قبلا Research & Development شرکت ، هیچ ایده یا سناریویی خارج از شرکت را قبول نمیکرد ، اما ما الان مشغول جذب اینگونه طرحها هستیم ، بعضی وقتها با خودم میگم کاش به جای یک نسخه ، یکی از این سناریوهای خام و جدید ساخته میشد :cheesygri
کپکام یک مقدار پولکی نشده ؟
اوه ابدا ! شاید منظورتان مولتی شدن بازیهایی مثل DMC 4 یا پورت شدن بعضی بازیها باشد ، اما همانطور که پول برایمان مهم است ، حتی بیشتر ، رضایت طرفداران ما مهمتر است.
.....
ممنون از اینکه وقتتان را در اختیار ما قرار دادید
همچنین امیر عزیز ، خدانگهدار

کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع و نام کاربری نویسنده ممنوع است ( کو گوش شنوا ) لطفا با بیشعوری تمام این حرکت وقیح رو انجام ندید ( اگرچه بیشعور زیاده و بازم سر از همه وبلاگا درمیاره ) با تشکر.

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
معلوم نیست ، اسم این سرور که تو نسخه 5 هست ، کریس ردفیلده که در واقع اولین شخصیت سری بازی محسوب میشه ... تو نسخه یک ایشون شخصیت مرد بودن
نکته : Leon ، اسمشو تحریف کردی که :p

Grindelvald&MGS

کاربر سایت
Sep 11, 2007
32
سلام بچه ها اگه اخبار درست باشه خیلی جالبه ولی (جاپون) کدوم کشوره شما که با ایشون که به زبونشون صحبت کردی حداقل اسم کشور رو درست بنویس به هر حال به اخباری که نوشتی ممنون :p

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خو یه کوچولو تفکر باعث میشه که آدم پی به این موضوع ببره که Capcom ژاپنیه ، اسم یارو ژاپنیه ، جاپون هم همون جاپونه :D ولی انگلیش هم حرف میزد خو
4628.gif

Grindelvald&MGS

کاربر سایت
Sep 11, 2007
32
1 منم میدونم منظورتون ژاپن بود داشتم شوخی میکردم 2 ژاپنیها به دلیل فرم ربونشون که توی نزادشون شایعه تلفظ کردن کلمات بی صدا واسشون سخته بخاطر همین هم صحبت کردن به انگلیسی واسشون تغریبا ممکن نیست وگرنه خر که نیستن با هوشی که دارن انگلیسی که سهل عربی هم صحبت میکنن ژاپنیها برای این که بتونن به راحتی انگلیسی صحبت کنن یه جور عمل کوچیک رو زبونشون انجام میدن.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خيلي خوبه!
حالا چي ميشد يك خط هم از DMC بعدي ميپرسيدي؟ همش RE ؟ خوشم نيمد! اصلا خوب نبود. من كه ديگه از دست RE ديوانه شدم! تو خونه هر بازي ما ميگيريم كل خاندان ميگند RE4 يك چيز ديگست! ميايم تو نت ميگند RE5 ! واقعا كه :biggrin1:
آخه چرا اينقدر زجر؟ ديگه دارم كم كم به اسم RE حساس ميشم (مثل اين كليد ها هستند به يك چيزي حساس ميشن چراغ ميزنند! منم داد ميزنم) همش شوخي بود بجز اين كه خانواده همش ميگند RE4 !
ولي واقعا خودتي؟ يعني خودت نوشتي! بابا دم طرف گرم كه اومد مصاحبه كرده شمارش رو به ما هم بده يك زنگي بزنيم حال و اهوال پرسي كنيم ببينيم مهندس نميخوان؟
ايكاش طرف رو بخاطر RE كچل نميكردي يك كم هم درباره پروژه هاي بعديشون ميپرسيدي. حيف ميكامي واقعا دلم براش تنگ شده هرچي بازي ساخته ناب بوده.
در كل ممنونم برادر ليان!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
ایول:laughing: کاشکی بهش میگفتی خیلی نامردی monter hunter 3 چرا واسه ps3 کنسلش کردی>؟راستی نگفت اون بازی ps3 چیه lost planet که نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر