Just Cause 3

260-cover-reveal-610x343-wm.jpg

Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix
Platfrom(s): XBOX ONE- PS4 - PC
Release Date: December 1 2015
Geener(s):Action-adventure

عنوان Just Cause 3 بطور رسمی برروی کاور ماه دسامبر مجله gameinformer رونمایی شد.این عنوان قرار است در سال 2015 برای سه پتلفورم Xbox One-PS4 و PC عرضه گردد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام
بازي شبيه فاركراي هستش؟ چون من نسخه هاي قبلو بازي نكردم
در مورد گرافيك به نظر نميرسه به ويچر و فاركراي ٤ برسه!
عكسا بيشتر شبيه نسل قبل ميمونه البته شايد اشتباه ميكنم
بازی هیچ ربطی به این دوتایی که گفتی نداره به سبک GTA هستش ولی با انواع اقسام دیوونه بازی :D ! گرافیکم نمیشه از رو عکسا نظر داد سعی کن چند تا ویدئو از بازی ببنی گرافیک خیلم عالی به نظر میاد ...
من که به شخصه بازی رو خیلی ضعیف میبینم :D

البته با توجه به عکس هایی که دوستمون گذاشته، ضعیف به نظر میاد. فکر هم نمیکنم که این سری داستان خیلی قوی هم داشته باشه.
بازی ضعیف به نظر میاد ؟ از رو چند تا عکس به ضعیف بودن داستان بازی هم پی بردید ؟!
شما اگه از شماره ی قبل خشتون نمیوده پیشهاد میکنم سمت این یکی هم نیان چون معمولا این جور بازیا فقط جنبه فان دارن و کسی دنبال Storyline قوی نمیگرده ! اینجور بازیا اگه متا 80 بگیرن ینی شاهکار کردن ! همین بسه برا بازی و یوزرا ;)

آخرین ویرایش:

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد

البته با توجه به عکس هایی که دوستمون گذاشته، ضعیف به نظر میاد. فکر هم نمیکنم که این سری داستان خیلی قوی هم داشته باشه.

ضعیف از نظر گرافیکی؟ یا چیز دیگه؟ گرافیک هنری بازی عالیه.

الان مثلا این دو تا عکس رو ببین:
9ew2yd86q6u0qym7w32o.jpg

dwotpqhxlv1u8ql17a37.jpg

چیش ضعیفه جدن؟:d از لحاظ داستانی هم که خودم گفتم داستان قوی نداره. کلا همه نسخه های این بازی تمرکزش رو گیم پلی بوده.

ولی اگه منظورت گرافیک فنی هست، قبول دارم میتونست کمی بهتر باشه. ولی به هیچ وجه ضعیف محسوب نمیشه!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

شاید مثل اون بازی ماشینیه که برای PS4 خریدی و گرافیکش به علت بد نصب شدن برات پایین بود اینم عکساش خوب دانلود نشدن :-/ ؟

دلتونم به متای JC3 خوش نکنید چون این سری هیچوقت داستان اپیکی نداشته و همین یکی از نکاتیه که میتونه باعث شه منتقدا به بازی کم نمره بدن . ولی فن های این سری از خود بازی خیالشون راحته و میدونن که ساعتها فان+انفجار و گرپل در انتظارشونه :D ( با احتساب FreeRoam که باید برید رو ماه ها :D )

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
ضعیف از نظر گرافیکی؟ یا چیز دیگه؟ گرافیک هنری بازی عالیه.

الان مثلا این دو تا عکس رو ببین:
9ew2yd86q6u0qym7w32o.jpg

dwotpqhxlv1u8ql17a37.jpg

چیش ضعیفه جدن؟:d از لحاظ داستانی هم که خودم گفتم داستان قوی نداره. کلا همه نسخه های این بازی تمرکزش رو گیم پلی بوده.

ولی اگه منظورت گرافیک فنی هست، قبول دارم میتونست کمی بهتر باشه. ولی به هیچ وجه ضعیف محسوب نمیشه!

شاید مثل اون بازی ماشینیه که برای PS4 خریدی و گرافیکش به علت بد نصب شدن برات پایین بود اینم عکساش خوب دانلود نشدن :-/ ؟

دلتونم به متای JC3 خوش نکنید چون این سری هیچوقت داستان اپیکی نداشته و همین یکی از نکاتیه که میتونه باعث شه منتقدا به بازی کم نمره بدن . ولی فن های این سری از خود بازی خیالشون راحته و میدونن که ساعتها فان+انفجار و گرپل در انتظارشونه :D ( با احتساب FreeRoam که باید برید رو ماه ها :D )

قبول کنید دیگه انصافا به جز چند مورد، کلا بازیه شاخی نمیتونه باشه همون در حد 7 7.5. :D

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دونسخه قبل رو که بازی میکردم یاد سلمان خان و فیلم هندی میفتادم میشد با طناب هلی کوپتر بگیری ولی خیلی سرگرم کننده بوده
امید وارم اینم خوب باشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینا یک طراح درست حسابی واسه گیم پلی بازی هاشون استخدام کنن مشکلشون حل میشه
خیلی از یکنواختی و تکراری بودن مخصوصا ماموریت ها عناوین این استودیو رنج میبرن
تمرکزشون فقط گذاشتن رو پریدن رو هلی کوپتر و نیترو زدن ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینا یک طراح درست حسابی واسه گیم پلی بازی هاشون استخدام کنن مشکلشون حل میشه
خیلی از یکنواختی و تکراری بودن مخصوصا ماموریت ها عناوین این استودیو رنج میبرن
تمرکزشون فقط گذاشتن رو پریدن رو هلی کوپتر و نیترو زدن ...
اتفاقا مراحل شماره دوم خیلیم متنوع بودن ;) اگه منظورت Mad Max که اونو شعبه غیر اصلی Avalanche ساخته بود و هیچ ربطی به این سری نداره ;)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اتفاقا مراحل شماره دوم خیلیم متنوع بودن ;) اگه منظورت Mad Max که اونو شعبه غیر اصلی Avalanche ساخته بود و هیچ ربطی به این سری نداره ;)
قبلا یکبار با هم صحبت کردیم به نظر من که مشکل داره مخصوصا ماموریت هاش از لحاظ هنری و رنگ و لعاب بازیهاشون خوبه همین jc از لحاظ هنری دو شماره قبلشم حرف نداشت مخصوصا در حالت پرواز
ولی باقی مواردش تو پرانتزه:)

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
چنتا كليپ تو يوتوب ازش ديدم واقعا عاشقش شدم!
رفت تو ليست خريد!
واقعا از رو چنتا عكس نميشه نظر داد گرافيكشم خوب بود

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
به یه دلیل نامعلومی اصلا جذب این بازی نمیشم. خیلی چیپه.
کلا هیچ المانش برام جذاب نیست. نه گرافیک (چه هنری و چه تکنیکی) نه گیمپلی، نه کاراکتر بازی خیلی کم عمق میزنه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به یه دلیل نامعلومی اصلا جذب این بازی نمیشم. خیلی چیپه.
کلا هیچ المانش برام جذاب نیست. نه گرافیک (چه هنری و چه تکنیکی) نه گیمپلی، نه کاراکتر بازی خیلی کم عمق میزنه
بزار خیالت رو راحت کنم قرار نیست تو این بازی شخصیت پر عمق ببینی :| (همه که MGS نیستن 8-|) این بازی مخاطب خاص خودشو داره ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر