Just Cause 3 | PC

99233100613220638600.jpg

سازنده : Avalanche Studios
ناشر : Square Enix
سبک : Action-adventure
پلتفورم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : December 1, 2015

توضیحات و اطلاعات بازی :

شرکت Square Enix تایید کرد که نسخه سوم از سری جهان آزاد Just Cause 3 سال آینده برای PS4, Xbox One, و PC منتشر می شود.این بازی بر روی کاور شماره ماه دسامبر مجله گیم اینفورمر خواهد بود، از این رو این مجله در مورد این عنوان اعلام کرده " عنوانی چندین ساعته" که در نسخه خیالی ای از دریای مدیترانه روایت خواهد شد که توسط یک دیکتاتور رهبری می شود.بازی شامل چتر نجات و قلاب به روز رسانی شده می شود و همچنین در این نسخه بازیکنان توانایی استفاده از لباس بال دار (Wingsuit) را نیز خواهند داشت.

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Just Cause 3 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

صفحه ی بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

43020522306272606180.jpg

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
واقعا حجم بازیها هی داره بدتر و بیشتر میشه. اینجوری پیش بریم تا چند وقت دیگه هر یه دونه بازی روی یه هارد یه ترا به فروش میرسه!

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
اگه engine استفاده شده همونی باشه که تو mad max استفاده کردن میشه انتظار داشت نسخه های فشرده حتی زیر 10 گیگ از این بازی ببینیم.

soheil.m

کاربر سایت
Oct 5, 2011
167
نام
soheil
اگه engine استفاده شده همونی باشه که تو mad max استفاده کردن میشه انتظار داشت نسخه های فشرده حتی زیر 10 گیگ از این بازی ببینیم.

سلام و درود همون موتور رو برای این استفاده کردن من فقط ترسم از اینکه بازی قفل داشته باشه

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Prelaod بازی تو استیم شروع شده ولی باگ داره و 100 مگ بیشتر دانلود نمیکنه.
درسته ، 116 مگ فضا میخواد :d

1t1q_121.jpg

امیدوارم زودتر درستش کنن ، 6 روز پریلود عالیه ،
خبر رو از خود استیم زودتر میذاره این :))

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
میرم برای دانلود
بچه های کرجی من بازیهارو روزی که منتشر میشه دان میکنم خیلی سریعتر از هر کسی که حتی فکرشو بکنید میتونید پ.خ بدید بیاید تا بازیرو بهتون بدم روی هارد اکسترنال

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Just Cause 3 | PC Review and Screenshots

درود ، بازی ساعت 3:40 بامداد آنلاک شد و هیچ پچ و دانلود حجیمی نیاز نداشت و فقط پریلود کافی با پریلود 38.5 گیگ بعد از آنپک تبدیل به 50.2 گیگ شد که به نظر فشرده سازی خیلی خوبی بود ، و اما پس از اجرای بازی ، هنوز درایور انویدیا برای بازی عرضه نشده بود و به همین دلیل از SLI هنوز بهره نمیبره همچنین با نهایت تنظیمات از 69% یک کارت در بیشترین حالت برای بازدهی نرخ 60 فریم استفاده میکنه ، استفاده از سی پی یو هم کاملا مشهوده و به نظر بازی سی پی یو محوری هست ، دلیل ـش رو هنوز نمیدونم اما نرم افزار های مانیتورینگ توی بازی غیر فعال هستند و نمیتونستم مدیریت بیشتری روی مسائل فنی و پرفورمنس داشته باشم ، داستان بازی کاملا یهویی و به شدت وابسته به گیم پلی فوق العاده خوب و فان و اکشن داره ، گرافیک هنری بازی واقعا چشم نواز اما از نظر فنی جای کار بیشتر داره ، گیم پلی بازی خیلی خیلی گیرا و زیبا هست و لذت Destruction اون رو دو چندان میکنه ، صداگزاری هم به نظر به خوبی کار شده ، نقشه زیبایی هم داره ، کمی هندلینگ ماشین ـش برای گنگ بود و باهاش مشکل دارم فعلا اما قسمت پرواز و مخصوصا On Foot عالیه ، یه سری شات هم از ابتدای بازی خدمت ـتون قرار میدم که متاسفانه به علتی که پیشتر گفتم اطلاعات مانیتورینگ نداره و از طریق خود استیم شات گرفته شده ...

پیروز و سربلند باشید

:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر