John Woo Presents: Stranglehold

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از لحاظ فني كه عمرا بتونن كار خاصي بكنن مگر اينكه بخوان
بيشتر dvdبازي رو رايت كنن تا فروش تو هفته ي اول چشم گير بشه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
فكر نكنم توي حدودا 20 روز بتونن تغيير آنچناني ايجاد كنن توي بازي مثلdarknessكه هردو نسخه اش يك امتياز گرفت.....حالا بحث نكشه به مقايسه چون هيچي معلوم نيست
يك سوال خود جان وو كارگردانش هست؟؟؟؟و اينكه حركت مكس پيني(از اون پرش هاش)هم توي اين بازي هست؟؟؟؟؟
حرکاته مکس پینی؟؟:-"
تا اونجایی که من می دونم مکس پین حرکاتش رو از Straglehold گرفته قبل از اینکه بازی مکس پین ساخته بشه فیلم Starnglehold توسط john woo ساخته شده بود

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
از لحاظ فني كه عمرا بتونن كار خاصي بكنن مگر اينكه بخوان
بيشتر dvdبازي رو رايت كنن تا فروش تو هفته ي اول چشم گير بشه
نه ...
مي خوان يه كاري كنن كه تو تمام دنيا باهم لانچ بشه كه واويلا كنه :cheesygri:love:

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
توی سایت gamespot تاریخ عرضه تغییری نکرده و تا دو سه روز دیگه این شاهکار عرضه میشه قطعا بازی زیبایی خواهد بود و من و مطمینا همه شما برای این بازی لحظه شماری میکنیم. :love::love::love:

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
فکر کنم توی بازی از نظریه هاش استفاده می کنند مثلا در داستان یا نوع حرکت شخصیتهای بازی. البته باید این را هم در نظر گرفت که حضور جان وو باعث فروش بالای بازی میشود همانطور که الان همه هروقت از این بازی حرف میزنند حرف از جان وو هم به وسط میاد و نام این کارگردان موجب فروش هرچه بیشتر بازی میشود.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
حرکاته مکس پینی؟؟:-"
تا اونجایی که من می دونم مکس پین حرکاتش رو از Straglehold گرفته قبل از اینکه بازی مکس پین ساخته بشه فیلم Starnglehold توسط john woo ساخته شده بود

ما داريم توي بازي رو ميگيم نه توي فيلم
توي ايران هم اين سبك رو همه با نام حركات مكس پيني ميشناسن البته حرف شما درسته ولي همون كيف اسمش همون حركات مكس پيني هستش....اصلا به زبون نميچرخه حركات جان وويي:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر