Innocent Life : A Futuristic Harvest Moon

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
سلام
عجب بازی باحالی این بازی رو نسخه ps1رو داشتم وبازیش میکردم خودمو کشتم ولی نتونستم برم شهر تمام دستوراتو مو به مو انجام میدادم ولی نرفت شهر به خاطر همینم افسردگی گرفتم . تا اونجا که میدونم هنوز که هنوزه هم هیچکس نتونسته بره شهر فکر کنم سر کاری بوده.
این نسخه psp شهرم داره یانه؟ راهنمای کاملشو کسی نداره برامون بزاره؟ با تشکر Rassool

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
عجب بازی باحالی این بازی رو نسخه ps1رو داشتم وبازیش میکردم خودمو کشتم ولی نتونستم برم شهر
من هم ps1 بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت داخل شهر هم میرفت !

من خودم یکی از طرفدارای Harvest mon هستم و به نظر من که بازیش حرف نداره و واقعا سرگرم کننده هست ... هر کی هر سوال از تمام مسابقات و هرچی که دوست داشتید از این بازی بدونید بپورسید امیدوارم بتونم کمکتون کنم
راستی هر کی گفت الهه ی دریاچه کجا و کی میتونی پیداش کنی و چکار میکنه :biggrin1:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

باید یه چیزی مثل غذا رو بندازی توی اون رودخونه ای که آبشار هم داره...شبها هم باید این کارو بکنی اگه اشتباه نکنم.

این شخص ؛ میتونه رابطه عاطفی تو رو با کسی که تو بازی از همه بیشتر دوستتش داری بیشتر کنه...

درست گفتم؟؟؟؟

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
من هم ps1 بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت داخل شهر هم میرفت !

من خودم یکی از طرفدارای Harvest mon هستم و به نظر من که بازیش حرف نداره و واقعا سرگرم کننده هست ... هر کی هر سوال از تمام مسابقات و هرچی که دوست داشتید از این بازی بدونید بپورسید امیدوارم بتونم کمکتون کنم
سیو بازی رو نداری اگه داری میتونی بهم بدی من حاضرم مموری کارتتو ازت بخرم البته اگه save روش هست. ممنون

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
دوستان میشه بگید که این harvest moon دقیقا مثله ps1 هست یا نه ! جریان این boy & girl چیه ؟ یعنی می تونیم کاراکتر دختر هم انتخاب کنیم ؟ آیا کارایی جدید تری بهش اذافه نشده و همونه !

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
آره تو Boys & girls هم مي شه دختر انتخاب كرد هم پسر اما يه چيزه خيلي بد هم هست اونم اينه كه فقط ژاپنيه آدم هيچي نميفهمه ولي خيلي باحاله ( يگانه dvd شو 6 تومن قالبم كرد :cheesygri )

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
اینم آمریکاییش

آره تو Boys & girls هم مي شه دختر انتخاب كرد هم پسر اما يه چيزه خيلي بد هم هست اونم اينه كه فقط ژاپنيه آدم هيچي نميفهمه ولي خيلي باحاله ( يگانه dvd شو 6 تومن قالبم كرد :cheesygri )
269215169.jpg

نام : Harvest Moon - Boy And Girl - USA
حجم : ISO 325mb Full
لینک دانلود : http://lix.in/9977b7
کاملا آمریکایی !:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر