Injustice: Gods Among Us | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
هر کی بیاد بگه شخضیت محبوبش کیه ؟
قویترین شخصیت کیه ؟
ضعیفترین کیه ؟
نظر خودم اینه که lex luthor از همه قویتره اون تبر بلندی که داره نمیزاره بهش نزدیک شی
ضعیفترین هم نمیشه گفت ضعیف ولی raven killer frost بدرد نمیخورن
شخضیت محبوب هم که سوپرمنه

هر کسی با یه شخصیتی راحته و قوی ترین هم نداره :D
اما از نظر من بدترین ها شخصیت های سنگین وزن هستن.خودمم با The Flash خیلی حال میکنم.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دو تا صحنه ای که با رنگ قرمز مشخصه فقط یه انتخاب داره اما بقیه صحنه ها هر کدوم دو تا انتخاب دارن (دو تا زمین مبارزه باز میشه)
خوده بازی اینطوره؟
23604180328711707486.jpg

59768808022414249690.jpg

- - -ویرایش - - -

بازیش خیلی‌ جالب نیست.اصلا به مورتل کمبت قبلی‌ که اومده بود نمیرسه.از اینا گذشته، یه خشونتی چیزی.یه قطره‌ خون هم توش ندیدیم.مسخره
از نظر گیم پلی از کمبت سریع تره
خون هم بصورت محدود تو بازی هست و کاراکترها زخمی هم میشن!
ولی مثل کمبت نیست که دریای خون راه بیافته

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
دو تا صحنه ای که با رنگ قرمز مشخصه فقط یه انتخاب داره اما بقیه صحنه ها هر کدوم دو تا انتخاب دارن (دو تا زمین مبارزه باز میشه)
خوده بازی اینطوره؟
23604180328711707486.jpg

59768808022414249690.jpg
:|
یعنی شما level transition رو تا حالا توی بازی ندیدی؟
توی اکثر استیج های بازی می تونی با پرتاب کردن کاراکتر توسط دکمه عقب A هنگامی که به گوشه استیج چسبیده (اگه اون سمت استیج قابلیت transition و انتقال داشته باشه)، حریف رو به قسمت دیگری از استیج منتقل کنی. یعنی صحنه نشون می ده یارو کلی کتک می خوره بعد می افته داخل بخش دیگری از اون استیج.
اون دو تا استیجی هم که گفتی قابلیت transition و انتقال ندارند.
در بقیه استیج ها بخش چپ یا بخش راست ممکنه قابلیت transition داشته باشند. توی قسمت practice بری می تونی تست کنی ببینی کدوم طرف قابلیت ترنزیشن داره.
در این بازی استیج شناسی یکی از نکات بسیار مهم در گیم پلی هست.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
:|
یعنی شما level transition رو تا حالا توی بازی ندیدی؟
توی اکثر استیج های بازی می تونی با پرتاب کردن کاراکتر توسط دکمه عقب A هنگامی که به گوشه استیج چسبیده (اگه اون سمت استیج قابلیت transition و انتقال داشته باشه)، حریف رو به قسمت دیگری از استیج منتقل کنی. یعنی صحنه نشون می ده یارو کلی کتک می خوره بعد می افته داخل بخش دیگری از اون استیج.
اون دو تا استیجی هم که گفتی قابلیت transition و انتقال ندارند.
در بقیه استیج ها بخش چپ یا بخش راست ممکنه قابلیت transition داشته باشند. توی قسمت practice بری می تونی تست کنی ببینی کدوم طرف قابلیت ترنزیشن داره.
در این بازی استیج شناسی یکی از نکات بسیار مهم در گیم پلی هست.
چرا همرو دیدم فقط اون دو تا ندیدم و همونطور که گفتی این قابلیت ندارن

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
الان scorpion اومده dlc ـیش و میشه خریدش ؟ یا دانلود کرد ... ؟

آره می شه خریدش.
ولی توصیه می کنم به هیچ وجه نخریش.
بزرگ ترین اشتباه عمرم در زمینه خرید DLC همین Scorpion بود.
گفتم از season pass اول یه شخصیت گرفته باشم فکر کردم اسکور خوبه. دریغ از این که دمیج هاش در بازی افتضاحه! کمبو 10 هیت با هزار زور و ضرب می زنی دمیجش 18% می شه! خیلی دمیج هاش نسبت به بقیه کاراکترها ضعیف تره. بهترین کاراکتر DLC برای خرید در season pass اول به نظرم Batgirl هست.

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
مارشن منهانتر فردا یعنی 30 جولای به عنوان DLC عرضه می شه.
ولی با توجه به این که آمازون اشاره به نسخه GOTY بازی و هم چنین عرضه بازی واسه Vita و PC کرده، به شخصه فکر کنم DLC های بازی رو نگیریم بهتره تا پوینت حروم نشه!:d البته خب اگه GOTY رو بخوان بدن بیرون احتمال زیاد می افته به کریسمس 2014 و زمستون. صبر و تحمل می خواد!

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
آقا ما رو هم اد کنید. البته هنوز گلد نگرفتم. :d ولی به احتمال زیاد تا آخر هفته می گیرم.

من که تا فردا گلدم تموم می شه!:d

من فکر میکنم شخصیت ها باید 8 تا یا 16 تا باشه که اضافه میشن احتمال 8 بیشتره منم منتظر نسخه GOTY هستم

آره احتمالا 8 تا باید باشه.
ضمنا ادبون گفته که کاراکترهایی که از این به بعد اضافه می شن به صورت season pass نیستن و جدا جدا باید تهیه و دانلود بشن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,861
نام
نریمان
Ed Boon دو تا سرنخ در مورد کرکتر بعدی داده:

خیلی ها حدس می زنن که کرکتر بعدی Zantanna هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر