INJUSTICE : GODS AMONG US بازی جدید سازندگان MORTAL KOMBAT

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
WARNER BROS. و NETHERREALM بازی جدید این استودیو به نام INJUSTICE : GODS AMONG US که در سبک FIGHTING و بر اساس شخصیت های DC است را همراه با تریلری که از این جا میتوانید دانلود کنید معرفی کرد

به نظر میرسه داستان از این قرار باشه : چیزی بزرگترین قهرمانان روی زمین را به مرگبار ترین تبه کاران زمین تهدید میکند و حالا آن ها رو به روی هم به جنگ می پردازند

تا حالا کاراکتر هایی نظیر BATMAN , SUPER MAN , FLASH , WONDER WOMAN , Harley Quinn , Lex Luthor , Solomon Grundyمعرفی شدند

INJUSTICE : GODS AMONG US در سال 2013 برای XBOX و PS3 به بازار عرضه خواهد شد

injustice_gods_among_us.jpg

آپدیت : بازی کارکتر هارو به دو گروه تقسیم می کند : گروهی که دارای " قدرت " هستند مثل سوپرمن و واندر وومن و گروهی که از "ابزار" مخصوص به خود استفاده میکنند مثل بتمن یا هارلی کوئین
کاراکتر ها بر اساس نوع کلاسشان از محیط استفاده میکنند مثلا ممکنه بتمن کله واندر وومن رو به ماشیه بکوبونه یا مثلا واندروومن همو ماشینو به بتمن پرتاب کنه !!
خطرات محیطی نقش عمده ای در بازی ایفا میکند

منبع

چند عکس از بازی نیز منتشر شده که در زیر میبینید
injusticeGaU01.jpg
injusticeGaU02.jpg
به خاطر ترجمه ببخشید :d

آخرین ویرایش:

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
فکر کنم بازی خوبی بشه...
ولی هارلی کویین چرا؟من خودم خیلی هارلی رو دوست دارم ولی...تو خود منبع هم جلوی اسمش علامت تعجب گذاشته...
کاش برای پی سی هم بیاد...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فکر کنم بازی خوبی بشه...
ولی هارلی کویین چرا؟من خودم خیلی هارلی رو دوست دارم ولی...تو خود منبع هم جلوی اسمش علامت تعجب گذاشته...
کاش برای پی سی هم بیاد...
بازی خوبی بنظر میرسه ولی نمیدونم چرا بازی های فایتینگ واسه PC نمیاد؟
کسی دلیلش رو میدونه
همونجور که بچه ها قبلا توی بحث بازیای فایتینگ گفته بودن،بازیای فایتبنگ رو PC هم هستن.نمونه-شStreet Fighter یا Street Fighter X Tekken.
در ضمن،از کی تا حالا Warner Bros. برای PC فایتینگ زده که این بار دومش باشه؟
فقط کپکام و چندتا دیگه هستن که برای PC فایتینگ میزنن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واندر وومن اینجا چرا اینقدر حجاب اسلامی داره؟ :D من تاحالا ندیده بودم شلوار پاش کنه. همیشه شلوارک یا شورت میپوشید :D

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
جونم سلیمان:D
Solomon Grundy,Born on a Monday,Christened on Tuesday,Married on Wednesday,Took ill on Thursday,Grew worse on Friday,Died on Saturday,Buried on Sunday.That was the end,Of Solomon Grundy.[SUP][[/SUP]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر