Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان پیشنهادتون خرید این هست یا تیکن 7؟
خدایی این دو بازی سبک هاشون درسته فایتینگ هست ولی از زمین تا اسمون فرق دارن.به نظرم جفتشون عالی هستن و البته سلیقه ای اما پیشنهاد من همین injustice 2 هست اما تیکنم اولویت دومت بزار

• Like
Reactions: mostafawarcraf

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
vzc_20-deadshots-zoning-playstyle-causing-frustration-toryuken-and-yes-.jpg

ددشات کماکان از آنلاین گرفته تا تورنومنت ها داره تلفات اعصاب و روان میده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی رو فقط باید بگیری برای بخش سینگل پلیر
دیروز کامل سرگرمم کرد ، هم استوریش هم مالتیورس ، عالی و لذتبخش ، سیستم لوت بازی و Gear هم فوق‌العادس ، اما آنلاینش به نظر من چیزی جز اعصاب خوردی نداره ، یه تورنومنتی ۲روز بعد ریلیز بازی برگزار کردن ماشالا ۷۰% ددشات بودن :D سانیک فاکسم طبق معمول همه رو چپ و راست کرد ، اما دیگه ازین انتظار نداشتم ددشات برداره :D
هارلی‌کوئین رو خیلیی خووب درست کردن ، لباسش و رنگش رو هم عوض کردم خیلی هلو شده اصن :D
در کل دوستانی که نمیدونن بخرن یا نه ، شک نکنید توی خریدش ، بخش سینگل پلیر بازی واقعا پر محتوا و سرگرم کنندس

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی رو فقط باید بگیری برای بخش سینگل پلیر
دیروز کامل سرگرمم کرد ، هم استوریش هم مالتیورس ، عالی و لذتبخش ، سیستم لوت بازی و Gear هم فوق‌العادس ، اما آنلاینش به نظر من چیزی جز اعصاب خوردی نداره ، یه تورنومنتی ۲روز بعد ریلیز بازی برگزار کردن ماشالا ۷۰% ددشات بودن :D سانیک فاکسم طبق معمول همه رو چپ و راست کرد ، اما دیگه ازین انتظار نداشتم ددشات برداره :D
هارلی‌کوئین رو خیلیی خووب درست کردن ، لباسش و رنگش رو هم عوض کردم خیلی هلو شده اصن :D
در کل دوستانی که نمیدونن بخرن یا نه ، شک نکنید توی خریدش ، بخش سینگل پلیر بازی واقعا پر محتوا و سرگرم کنندس
اگه بالانس باشن اصلا صدرصدم ددشات بردارن باید بشه با هر کاراکتری باهاش مقابله کرد بالاتس نباشه هرکی اینجوری میشه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینو حتما ببینید. خیییلی عالیه:
GREATEST Comeback Ever
طرف اینو ندیده حتماً :D

Tekken 7

احسان اصلا مقایسش مع الفارقه
چرا ؟ بالاخره وقتی بحث Greatest ever میاد اینا رو هم داره دیگه :D که خب به هر حال اشتباه منبع بوده چون کامبک حتی از اینی که من گذاشتم هم بهتر داریم ! مثل کامبک جاستین وونگ اونم توی تورنومنت رسمی که با HP نزدیک به صفر توی MvC3 با 1 کرکتر ، 3 تا کرکتر رو میزنه و الخ :D

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
این AI Battle Simulator چقدر جالبه :D
امروز کشفش کردم ، یه تیم ۳نفره با ۳تا کارکتر لول ۲۰ ساختم و ستینگ هرکدوم هم واقعا خوب و جوابه ! ترکوندیم خلاصه :D واسه فارم‌کردن مادرباکس خووبه
همینطور AI رو میفرستی توی Multiverse واقعا خوب و جالب بازی میکنه ، هوش مصنوعیشون خیلی جالبه ، دقیقا هرجوری تنظیمشون کنی همونجور بازی میکنن ، بخش خیلی جالبیه که توی بازی قرار دادن

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان

کاستوم DCEU واندر وومن 29ام این ماه توی یکی از مالتیورس ها قرار میگیره. واندر وون هاتون رو لول آپ کنید که بتونید چلنج هاشو برید. :D بعد از مالتی ورس هم از طریق مادرباکس ها و دراپ ها میشه بدستش اورد. :D

• Like
Reactions: Eazy-E

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر