Infernal

infernal-header.jpg

infernal-ranking.jpg

به جرات ميتونم بگم يکي از بهترين بازيهاي سوم شخصي که بازي کردم infernal(شيطان صفت) بوده که با گرافيک و کنترل و گيم پلي روان خودش هر گيمري را مجذوب خودش ميکند.
1.jpg

Graphic‌:

گرافيک اين بازي واقعا فوق العاده هست و داراي افکتهاي بصري بسيار چشم نوازيست.

نور پردازي فوق العاده ، بافت هاي با کيفيت ، لبه هاي نرم ، frame rate بسيار مناسب(بر روي سيستمهاي متوسط هم با کيفيت خوبي اجرا ميشه)

گرافيک محيط واقعا فوق العاده هست .

بارش برف ، دود ، انفجار ، همه و همه عالي هستند.

با وجود اين گرافيک خيره کننده infernal در يک سيستم متوسط بسيار روان اجرا ميشود و اين يک حسن براي بازيست.

فيزيک و گرافيک infernal جزء بازيهاي نسل بعد به حساب مياد زيرا فيزيک اين بازي بر پايه ي ageia‌ ميباشد که فيزيک فوق العاده طبيعي را به وجود آورده است.

در بين مراحل هم فيلم هايي پخش ميشه که با گرافيک خود بازي درست شده.

موزيک و صداگذاري :

موزيک شيطان صفت کاملا هماهنگ با بازي ميباشد و هيجان خوبي را به وجود مي آورد و ضرب آهنگ خوبي دارد.

صداگذاري نيز با ظرافت خاصي کار شده ، به عنوان مثال : صداي اسلحه ، انفجار ، محيط و ... همگي عالي و حرفه اي هستند.

ولي يکي از مشکلات بازي اينه که دیالوگها با لب زدن شخصيتها همخواني ندارد.

کيفيت ديالوگها فوق العاده هست.
2.jpg

Gameplay :

انعطاف پذيري بالا : ميتوانيد به اطراف بپريد و به ديوار تکيه بدين و ...

با نگه داشتن کليک سمت راست ميتوانيد از نيرويي که داريد استفاده کنيد که قدرت سلاحتان چند برابر ميشود.

نوآوري infernal که براي حل معماهاي ساده ي اين بازي هم بکار ميرود : با زدن q براي چند ثانيه ميتوانيد خودتان را به نقطه اي ديگر منتقل کنيد و سپس دستگاهي را از کار بياندازيد يا دري را باز کنيد و ...

کنترل بازي بسيار ساده و روان است و هيچ مشکلي ندارد.
3.jpg

در پايان اين بازي فوق العاده زيبا را به همه پيشنهاد ميکنم و مطمئن باشيد ارزش بارها بازي کردن را دارد.

از نظر من infernal بهترين بازي سال 85 و يکي از بهترين بازيهاي 2007 خواهد بود.
4.jpg

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
دارک من عزیز من در این قسمت گیر کردم...چکار کنم؟همه راهارو هم امتحان کردم...دوربینی هم ندیدم که بخوام بزنمش...چکار کنم؟

47jab1w.jpg
باید دوبار پشت سر هم w رو بزنی تا آتیشی بشه و به جلو بره
امین جونم امتیاز من کلا نظر شخصیم نیستا
گرافیک: نثبت به بازی های نثل جدید و .... 4
هوش مصنوعی: کارتون سه کل پوک که یادته تو این بازی هم همینجوریه 2
صدا گذاری:نداره اصلا چیز خاصی از دشمنا نمیشنوی فقط بعضی موقع ها خودش با خورزو خان یه چیزی بلغور میکنه 1
موسیقی :بهتره اسپیکرت رو مثل خاموش کنی تا اعصابت خورد نشه 1
گیم پلی:چیزی بالاتر از mario نداره 3
فیزیک: فقط الکی اسم ایجیا رو آوردن وگرنه اگه فیزیکشو ببینی خندت میگیره 2
اینارو همرو جدی گفتم نظر خودم نبود اگه میخوای باورت بشه برو بازیشو بگیر 5 دقیقه بازیش کن

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
البته من که از این بازی خوشم اومد...اقلا از just caus بهتره....خیلیم بهتره....ولی به پایه اسپلینتر سل و هیتمن نمیرسه...همون igi2 خودمون خیلی زیباتر بود ...تنها برتری ای که داره اینه که خیلی با گرافیک هستش و خیلی از اینش خوشم میاد...الحه هاشم اصلا تعریفی نداره...کاش به جاش اسلحه هایه روز دنیا به کار میرفت...دست اتیشیش هم کاملا مزخرفه..به جایه همون یک اسنپ یا rpg میذاشتن بهتر بود...
اقا من اینجاشو گیر کردم کسی هست کمکم کنه؟که وقتی میری جلو سمت راستت باید سیستم رو اکتیو کنی در باز بشه در جلوتر...ولی نمیشه رد شد از مقابل دوربین

2poz2ih.jpg

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
آقا شما این بازی را انجام ندی بهتره،هنوز شروع نکرده نمیتونی بازی را رد کنی;) این جور جاها یک Help داره که میگه باید چیکار کرد.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
البته من که از این بازی خوشم اومد...اقلا از just caus بهتره....خیلیم بهتره....ولی به پایه اسپلینتر سل و هیتمن نمیرسه...همون igi2 خودمون خیلی زیباتر بود ...تنها برتری ای که داره اینه که خیلی با گرافیک هستش و خیلی از اینش خوشم میاد...الحه هاشم اصلا تعریفی نداره...کاش به جاش اسلحه هایه روز دنیا به کار میرفت...دست اتیشیش هم کاملا مزخرفه..به جایه همون یک اسنپ یا rpg میذاشتن بهتر بود...
اقا من اینجاشو گیر کردم کسی هست کمکم کنه؟که وقتی میری جلو سمت راستت باید سیستم رو اکتیو کنی در باز بشه در جلوتر...ولی نمیشه رد شد از مقابل دوربین

2poz2ih.jpg

دکمه Q را بزن و سپس کلیک سمت چپ موس را هم زده جلوی صفحه اکتیو برای چند ثانیه قرار میگیری سریع دکمه E را زده تا آن چراغها خاموش شده و راحت رد شوی

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان به نظر من بازی خیلی جالبی است چون اولین چیزی که برای بنده مهم است کسل کننده نبودن داستان بازی هست که این بازی مراحل جذابی دارد.
در مورد گرافیک هم تقریباً خوب و قابل قبول است.
بنده به این بازی امتیاز 8 دادم.

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد

2poz2ih.jpg

1 روز نيومدم 10 نفر سوال کردن!
دوست عزيز در اين قسمت بايد کمي از ليزر فاصله بگيري که فعال نشه و بعد از دکمه ي q‌ براي انتقال به پشت ليزر استفاده کني بعد از اين کار چند ثانيه فرصت داري که به سمت اون مانيتور بري و با نگه داشتن دکمه ي e سيستم ليزر هشدار دهنده رو از کار بندازي.

ممنون سمیر جان!
سبکش تو مایه های اسپلینتر سل هست؟!;)

بازیه سبکیه از اون سنگین باگ دارها!!؟!

من نميدونم اين سمير چه دشمني با infernal و metropolis داره که انقدر از بازي بد ميگه.
من چند بار به سمير جان گفتم که بازيها سليقه اي هستند.
مثلا ايشون از tmnt‌ خيلي خوشش مياد و به بقيه بازيها ترجيح ميده که از نظر من يه بازي تکراري و خسته کننده هست(tmnt).

امين جان شما بهتره به صفحه ي 1 بري و نقد بازي رو بخوني و کلا اگه تمام پستها رو مطالعه کني بد نيست.

اين بازي باگ خاصي نداره.

اگه بازي رو بازي کني مطمئن باش ضرر نميکني.
از خيلي از بازيهايي که الان تو بازاره بهتره.
به نظر من که يکي از بهترين بازيهاي سوم شخص چند سال اخير هست.

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
اینم اخرین سوال:cheesygri
بازیش سنگینه؟!
سیستم من:
vga":ge forc 5700
ram:512
cou:2.4
نه زياد سنگين نيست.
loading بازي طولانيه و اول که ميره تو بازي بايد چند ثانيه صبر کني تا بازي روون بشه و ديگه از اين به بعد ميتوني با کيفيت خوب و frame rate‌ مناسب بازي رو اجرا کني.
من با اين سيستم بازي رو روي very high با frame rate مناسب اجرا ميکنم :
cpu 3 intel
vga : 7300 512 pci express
ram 512 ddr2

اينم readme بازي : لينک
سيستم مورد نياز براي اجرا :
The minimum system requirements are as follows:
OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP/Microsoft Vista (admin rights required).
CPU:
Pentium 4 1.7 GHz or Athlon XP equivalent
RAM:
512 MB system Memory
GRAPHICS:
ATI 9600/Nvidia 5950 or better (pixelshader 2.0 or higher)
SOUND:
Direct X 9.0c compatible sound card
DVD-ROM:
DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
2 GB Free Space
INPUT DEVICES:
Keyboard and mouse
The recommended system requirements are as follows:
OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP/Microsoft Vista (admin rights required).
CPU:
Pentium 2.5 GHz or Athlon XP/64bit Equivalent
RAM:
1 GB system Memory
GRAPHICS:
Pixel Shader 3.0 compatible card
SOUND:
Direct X 9.0c compatible sound card
DVD-ROM:
DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
2 GB
INPUT DEVICES:
Keyboard and 3 button mouse

البته اگه به readme‌ توجه کني حداقل به گرافيک 5950 نياز داره که براي شما 5700 هست.

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
بچه ها غول آخر بازی که تو ی نیروگاه برق هستش را چطوری میشه کشت؟ الان این یارو پروفسوره غول شده و نمیدونم چطور میشه کشت؟

4gey44h.jpg

آخرین ویرایش:

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
وقتی میخوام غول اول رو بکشم...چراغارو هم یمزنم ولی خیلی زود چراغارو روشن میکنه...میتونم بزنمش سریع ولی دیگه تیرام تموم میشه...قدرت Infernalamma تموم میشه...چیکار کنم؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473

شما داری این بازی را با igi2 مقایسه می کنی؟:eek: عجب ادمهای IQ پایینی اینجا پیدا میشه

MASOOD 47

کاربر سایت
Feb 24, 2007
75
ستام دوستان مندربازی infernal مشکل دارم.
من تو این بازی به غیر از resolutsion و gfx quality چیز دگری را نمیتوانم تغیر دهم. مانند:
texturresolutsion
pixle shader
و...
اگر میشه این هارو تغیر داد لطفا کمک کنید.:love: :love: :love: :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر