inFAMOUS 2

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
نه آقا جون یعنی هر بازی غول کت و کلفت داشته باشه میشه Gow3?:D
الان Resistance 3 ام اون مرحله ی قایق و رودخونه ی متروکش یه غول داره ببینی میگی خود Titan عه!:D ولی اونجوری نیست که تقلیدی باشه

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا خداییش با نسخه اول خیلی فرق کرده غول هاش همه شدن دایناسور شده عین مانستر هانتر(!) سر غول آخرها ولی خوب تغییر خیلی خوبی هست بازی به هیچ وجه تکراری نمیشه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
این تاپیک رو نعش قبر کنم بازم ! :D

آقا پلاس های ریجن یک infamous : Festival of Blood رو با فقط 2.5 دلار می تونن دانلود کنند. حجمش 3.019 گیگ است. :D تخفیف ویژه هالووین ـه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
هیچکدوم! اصلا بعد از پایان نیست! :d از نظر داستانی میتونی وسط های بازی فرضش کنی‌ :d (یعنی در اصل هم وسط های بازیه! :d )
اما توی این بازی قدرت انتخاب خوب یا بد رو نداری! کلا بدی :d
ولی داستان جالبی داره! تو هم که میدونم خلاقیت مرحله ساختن رو داری این حتما به دردت میخوره! چون امکانات بیشتری برای ساخت مراحل میده! :d

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من که یک ساعت بازی کردم خیلی چسبید. گیم پلی ـش ارتقا یافته شماره یک و خیلی نزدیک به شماره 2 است.
5 تا مرحله پیش ساخته اضافی UGC هم داره که آنلاین بشوی از سرور ساکر پانچ میگیری.

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
salam

یک سوال این بازی ارزش خرید کالکشنش رو داره ؟ چون من 1 و 2 رو بازی نکردم واسه همین میگم ولی دموش رو بازی کردم خیلی باحال بود

اگر کالکشن بگیرم پشیمون نمیشم یا برم تکیش رو بگیرم ؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
یک سوال این بازی ارزش خرید کالکشنش رو داره ؟ چون من 1 و 2 رو بازی نکردم واسه همین میگم ولی دموش رو بازی کردم خیلی باحال بود

اگر کالکشن بگیرم پشیمون نمیشم یا برم تکیش رو بگیرم ؟
اگه با این سبک حال میکنی حتما بگیرش ...
هم شماره 1 و هم 2 خیلی خوش ساخت هستن .....

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
دوستان من تازه بازی رو تموم کردم , قبلش که دموشو گرفته بودم تو نسخه دمو به صورت رگباری اشعه میزد اما اینجا فقط تک تک میزنه (منظورم L1+ R1 هست ) , فکر میکردم با پیشبرد بازی این رگباری اشعه زدن و بدست میاره ولی بازی تموم شد!

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
دوستان من تازه بازی رو تموم کردم , قبلش که دموشو گرفته بودم تو نسخه دمو به صورت رگباری اشعه میزد اما اینجا فقط تک تک میزنه (منظورم L1+ R1 هست ) , فکر میکردم با پیشبرد بازی این رگباری اشعه زدن و بدست میاره ولی بازی تموم شد!
برو تو قسمت منو وقتی داخله بازی هستی یا Select یا Start رو بزن اونجا یه قسمت برای Upgrade هست اونو بزن بعدش . این برقشو تواناییش رو می تونی Upgrade کنی

kiapalang123

کاربر سایت
Jun 14, 2014
34
تو آخرین مرحله موقعی که میخوام RFI رو فعال کنم...من NIX رو انتخاب کردم(مرحله خوب) آخرش مردم ...حالا گه بد رو انتخاب کنم چی میشه؟ یه بار انتخاب کردم از مرحله رفت بیرون هیچی هم نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر