inFAMOUS 2

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میدونین بزرگ ترین مشکل ما ایرانی ها چیه بیشترمون زبان انگلیسیمون انقدر خوب نیست خودم هم بعضی وقت ها ریپ میزنم اما دیگه فهم داستان یا شخصیت پردازی دقیقا از رفتار های شخصیت و صحبت هاش بر گرفته میشه و خیلی ها چون در این بخش ضعیف هستن فکر میکنن باید داستان رو سازنده بازی رو جوری بسازه یا بازی رو نشون بده که افراد با دیدن بازی هم بفهمن داستان از چه قرار هستش .

این جور مواقع SUB رو برای همین موقع گزاشتن تو بازی ها که شاید اگه نفهمیدی چی گفت بری یک دیکشنری چیزی باز کنی اون معنی اون کلمه رو پیدا کنی جمله بقیش برات راحت میشه و هم فهم داستان این بازی مخصوصا باید به دیالوگ ها خوب دقت کنی چرا ازت بدشون میاد یا خوششون میاد یا رفتار شما چه تعصیری تو گیم پلی یا داستان داشته رفتار شما .

برخورد خود شما با داستان در این بازی خودش یک وضع رو پیش میاره پس معیار داستان رفتار شما هستش .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دیگه شما قابلیت فهم داستانو نداری تقصیر بازی نیست

جناب فهیم
داستان به این ... آخه فهم داره
بازی ای که نتونه با گیمر ارتباط برقرار کنه اینجوری میشه
یا شما خیلی میفهمی یا بقیه خیلی نمیفهمن
داستان فوق العاده گنگ هست

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
منم با دوستان موافقم
شماره یکش بازیه خوبی بود ولی عالی نبود.
و به نظر من جذابیتی که می تونست داشته باشه رو نداشت

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان عزیز n بار گفته شده بود که کول یه پستچی بوده که در حین رسوندن یک بسته ی مشکوک اون بسته منفجر می شه و این قدرت ها بهش منتقل میشه که داستان از لحظه ی انفجار شروع می شه ولی تو اون شماره به عادت کردن کول به قدرت هاش , آشنا شدن با اونها به ویژه شهر امپایر سیتی و ... می گذره. همونطور که وقتی برای یه شخصی اتفاق عجیبی بیوفته اول سعی می کنه بفهمه چی شده و چه اتفاقی افتاده و دور و ورش چه خبره نه اینکه بخواد به مخاطب بفهمونه چه کسی هست و این بازی 1 گانه نبوده که همه چی تموم شه شاید تو این شماره بهش پرداخته بشه ؟! مگه الان ما می دونیم خالکوبیه کریتوس چیه؟
گیم اسپات هم به شماره ی قبل امتیاز 9 (Editor's Choice)داده بود که واقعا امتیاز ضعیفی به حساب میاد. این هم ویژگی های مثبت بازی (قابل توجه افرادی که به گیم پلی و داستان اعتراض دارن)

good_great_story_s.gif

داستان فراگیر و عالی
good_sucks_you_in_s.gif

بازی شما رو در خود غرق میکند
good_sharp_control_s.gif

کنترل عالی
good_just_right_s.gif

درجه سختی مناسب ( نه خیلی سخت ، نه خیلی آسون )
good_outstanding_gameplay_s.gif

گیمپلی بسیار عالی
------------------
اگر فکر می کنید نوشته های این تصاویر دروغی بیش نیست شما رو به دیدن این تاپیک در همین سایت دعوت می کنم:
شرح سیستم امتیاز دهی و علائم سایت Game Spot

آخرین ویرایش:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
جناب فهیم
داستان به این ... آخه فهم داره
بازی ای که نتونه با گیمر ارتباط برقرار کنه اینجوری میشه
یا شما خیلی میفهمی یا بقیه خیلی نمیفهمن
داستان فوق العاده گنگ هست

شما یا هنوز بازی رو تموم نکردی یا به خاطر عدم تسلط به زبان درست داستان بازی رو متوجه نشدی

بازی که تابستون بیاد و از اکثر مجلات و سایت ها امتیاز 90 در صد به بالا بگیره نمی تونه بازی بد یا حتی متوسطی باشه

من خودم تا قبل از تجربه بازی به خوب بودنش شک داشتم اما بعد از تموم کردن متوجه شدم حد اقل با یک بازی که شاهکار نیست اما حقیقتا عالیه رو برو هستم

همون داستان بازی و گیم پلی قوی که داشت منو منتظر گذاشته تا این شماره رسما تایید و زمان عرضه اعلام بشه

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
تنها ایراد بازی همون ماموریت های فرعی کمی تا قسمتی تکراریش بود.
وگرنه داستان بازی خیلی جالب بود.
من بعد از این که بازی رو دوبار تموم کردم تازه فهمید داستان کستلر چی بود...:biggrin1:
کل تابستون داشتم از رو سیم برق ها با کول سرسره بازی میکردم...:biggrin1:

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
infamous بازیه فوق العاده ای بود ولی من به خاطر حرکت سریع دوربین مخصوصا موقع بالا رفتن از دیوار سرگیجه میگرفتم
امیدوارم این مشکل حل بشه و گرافیک بهتری ازش شاهد باشیم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
infamous بازیه فوق العاده ای بود ولی من به خاطر حرکت سریع دوربین مخصوصا موقع بالا رفتن از دیوار سرگیجه میگرفتم
امیدوارم این مشکل حل بشه و گرافیک بهتری ازش شاهد باشیم

اما به نظر من یکی از خوبی هاش همین بود که دیگه مشکل کندی در پرش نداشت برای این که سیستم گیم پلی ش هم سریع بود برای بالا رفتن با دوربین هم خوانی داشت .:smile:

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
مهمترین چیزی که روی شماره جدید باید کار بیشتر بشه گرافیکشه:blushing:
چون تو شماره یکش گرافیکش جالب نبود ;)
سایه های تو بازی هم که افتضاح بودن:-"

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مهمترین رکن بازی در شماره اول انتخاب بین خیر و شر هست ! اینکه چقدر میشه با انتخاب هامون جهت سیر بازی رو تغییر بدیم ، هرچند بازی در همین مورد هم کمی مشکل داشت و خیلی خارق العاده نبود ولی با وجود ماموریت های خوبی که داشت ( با اینکه بعد از یه مدت تکراری میشد ) ولی حس و حال خوبی داشت و کلا میشد گفت یکی از بازی های سوپر هیرویی بود که احساس میکردی ارزش بازی کردن رو داره ، ولی همونطور که دوستان دیگه گفتن به نظرم جذابیتش بعد از یه مدتی کم میشد ، اونم بیشتر به خاطر تکرار بیش از حدش بود . هنوز هم شماره دومش تایید نشده نمیدونم این ترد برای چیه :d ( همون قضیه ی پیشگیری بهتر از درمان :D ) فکر کنم اگه SP میخواد به ورطه ی تکرار نیافته باید بازی رو خیلی جذاب تر از شماره اول بسازه ، یه جورایی مثل پیشرفت ACII نسبت به ACI !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر