Id Software : بازی "Rage"، دارای دوبرابر فریم ریت و بهترین گرافیک "کنسولی" . .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
RageKillofWar-1-600x337.png

شرکت بزرگ Id Software ، خالق بازیها افسانه ای Quake و Doom در حال حاظر بر روی FPS جدید خود یعنی RAGE مشغول به کار است ؛ این بازی که با موتور گرافیکی id Tech 5 در حال ساخت میباشد قرار است برای سه پلتفرم PC, PS3, X360 در تاریخهای 4 اکتبر در امریکای شمالی ، و 7 اکتبر نیز در اروپا به بازار عرضه شود . در همین راستا اقای John Carmack از موسسان شرکت Id Software در مورد بازی جدیدشان سخنان جالبی را بیان نمود ، وی که دانشمند مسائل موشکی نیز میباشد در این مورد بازی Rage چنین گفت :

در حال حاظر تقریبا بهترین بازی (گرافیگی) کنسولی ما در اختیار داریم؛ و همچنین نکته اصلی در مورد بازی Rage این است که نسبت به بازیهای کنسولی دیگر دارای دو برابر فریم ریت میباشد . که این عالی است .

میتوان گفت اقای Carmack سخنان جسورانه ای را بیان کرد ، که باید دید این ادعا تا کجا درست خواهد بود .
شایان ذکر است گفته میشود گرافیک نسخخه 360 بازی انقدر زیبا بوده است که همگان ان را با پلتفرم PC اشتباه گرفته بودند .

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
جناب death proxy:
شما واسه ی ما مفهوم گیم پلی نو آورانه رو بگو!
من دارم میگم shooting& racing تو این بازی ساخته شده به معنای واقعی. اینم حرف من نیست سایت هایی مثل game spot و... هم این حرفو زدن.
شما یه نگاهی حتی به شوتینگ بازی بندازی میبینی حتی انواع تیرهایی که واسه ی اسلحه ها درست کردن واقعا نوآورانست به عنوان مثال همون اسلحه که مثل زوبین میمونه فقط 4 نوع تیر بهش میخوره که جالبترینشون همون تیر کنترلی هستش که وقتی به دشمن اصابت کنه میتونی اونو کنترل کنی و به جایی که ازدحام دشمنان زیاده ببریش بعد بترکونیش. شما گیم پلی هاشو دیدی که میگی نوآوری نداشته؟ بحث من سر اینه که بعضی دوستان شاید اطلاعاتشون راجع به بازی خیلی محدود باشه ولی خیلی راحت میان نظرشون رو به عنوان یه fact تحویل میدن.
بعد هم به قول فرخ راست میگه واسه ی منم خیلی عجیبه که همه میخوان یه جوری اینجا بزنن تو سر این بازی حالا خوبه این بازی هر جا نمایش داشته تو این یکی دو سال اخیر یا بهترین بوده یا جزو بهترین ها. یه ذره منطقی باشین، اگه از مدل بازی خوشتون نمیاد یا حال نمیکنین این حق شماست ممکنه منم از خیلی بازیا خوشم نیاد ولی چرا چیزایی میگین که زمین تا زیر زمین با واقعیت این بازی فرق میکنه؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما یه نگاهی حتی به شوتینگ بازی بندازی میبینی حتی انواع تیرهایی که واسه ی اسلحه ها درست کردن واقعا نوآورانست به عنوان مثال همون اسلحه که مثل زوبین میمونه فقط 4 نوع تیر بهش میخوره که جالبترینشون همون تیر کنترلی هستش که وقتی به دشمن اصابت کنه میتونی اونو کنترل کنی و به جایی که ازدحام دشمنان زیاده ببریش بعد بترکونیش. شما گیم پلی هاشو دیدی که میگی نوآوری نداشته؟ بحث من سر اینه که بعضی دوستان شاید اطلاعاتشون راجع به بازی خیلی محدود باشه ولی خیلی راحت میان نظرشون رو به عنوان یه fact تحویل میدن.

اینا که گفتی اصلا نواوری نیست که ! حتما تو یه جایی یه بازی n سال پیش چندتا تیر میتونستی رو سلاحت کار بندازی یا وقتی تیر میزدی میتونستی دشمن را کنترل کنی !
حتی بنظرم طراحی خود سلاح تقلیده !
حتی به نظرم این سلاحه WINGSTICK را که میتونی همزمان با اسلحه دیگه به کار ببری خودش تقلیده ! خدا میدونه قبلش تو کدوم بازیها استفاده شده ؟!
اصلا این بازی هیچی نداره ! یه بازی در قالب Borderlands فقط اسمش را گذاشتند rage ! دارن قالب میکنند به مردم !

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
این کارمک کارش درسته . اگه گفته 60 فریم روی کنسول حتما همینطوری خواهد بود .
مشکل بعضی ها اینه که وقتی بازی کند و دست و پا گیر اجرا میشه میگن اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه عجب گرافیکی داره چقدر عظیمه چقدر سنگینه چقدر حال میده بازی کردنش. اما همین عده وقتی با 60 فریم که تو خواب هم نمیدیدن همون رو بازی می کنن میگن اه این چیه اصلا گیم پلی نداره خیلی کاغذه ببین داره 60 فریم اجرا میشه .

جان کارمک و RAGE از سر کنسول هم زیادن .اینو خودتون هم میدونید . برید دعا به جونش کنید که این ی بازی رو برای کنسول ها داره سنگ تمام میزاره . وگرنه باید مثل کرایسیس نصفه و نیمه نهایتا 28 تا 30 فریم بازی میکردید .

با توجه به محیط گسترده بازی و استفاده از MEGA TEXTURE اگه با 60 فریم روی کنسول اجرا بشه باید جلوش سجده کنید. همین شماهایی که الان دارید این بازی رو می کوبید و میگید کارمک داره هایپش می کنه بعد از اینکه خودتون بازی کردید معلوم میشه کی هایپ خواهد کرد . مطمئنا میاید میگید این بهترین بازی عمرتون بوده که رو کنسول بازی کردید .

GOD OF WAR برای PS3 شاهکار محسوب میشه .واقعا هم همینطوره . اما XBOX چی ؟ حداقل ی عنوان آبرومند داشته باشه که بهش بنازه.
PC هم که قربونش برم 1080 اجرا می کنه و فریمش رو اگه قفل نکرده باشن فرای 60 فریم خواهد بود .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آخ راست میگی فرخ اصلا یاد wingstick نبودم ، آره به قول تو اینا که جزو نوآوری بازی به حساب نمیاد که:d
باید مثلا به جای اسلحه تو یه بازیه fps مثلا با لنگه کفش آدمارو بکشی این میشه نوآوری.:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آخ راست میگی فرخ اصلا یاد wingstick نبودم ، آره به قول تو اینا که جزو نوآوری بازی به حساب نمیاد که:d
باید مثلا به جای اسلحه تو یه بازیه fps مثلا با لنگه کفش آدمارو بکشی این میشه نوآوری.:d

فك كردي لنگه كفش انداختن نو اوريه ؟؟
كور خوندي داداش :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
با تریلر ها و عکس هایی که من از این بازی دیدم به حرفاشون خیلی ایمان دارم و قبولشون دارم.......
ولی U3 -GEOW3 - BF3 رقیب های سرسختشن .... که باید ببینیم جنگه این 4 بازی به کجا میرسه ......
قویترین بازی های تاریخ کنسول ها از نظر گرافیک و جالب ترین رقابت امسال شاهد هستیم :x >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر