ICO And Shadow Of The Colossus Collection

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
در تکمیل صحبت آقا مهدی ، این تریلر رو هم ببینید تا مو رو بر تنتون سیخ کنه :D ...
دانلود
با همین گرافیک اگه امسال این بازی برای اولین بار عرضه میشد GOTY رو شاخش بود !
یکم ما هم واسه این بازی هایپ کنیم ، هر چند ، آزموده را آزمودن خطاست ...
کسی میتونه بگه تو چه مایه های هستن؟!
بازیش مث هیچی نیست ، مث خودشه ...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
^ ویدئو در حد همون Colossi دریاست. ببینید حتما.
---

یه Secret garden توی SOC هست که من نتونستم پیداش کنم. البته زیاد هم روش وقت نگذاشتم. کسی پیداش کرده؟
فقط میدونم طرف شمال شرقی معبده و باید اون دایره Stamina را هم با خوردن مامولک(:d)تا ته آپگرید کرده باشی که بتونی از یه دیوار خیلی مرتفع بالا بری.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=216713&postcount=1
والا اینجا بچه ها توضیح دادن ، اما من هرچی سعی کردم به شخصه نتونستم ! :D
ایشالا اینبار :D ...
fruitmap.jpg

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
در تکمیل صحبت آقا مهدی ، این تریلر رو هم ببینید تا مو رو بر تنتون سیخ کنه :D ...
دانلود
با همین گرافیک اگه امسال این بازی برای اولین بار عرضه میشد GOTY رو شاخش بود !
یکم ما هم واسه این بازی هایپ کنیم ، هر چند ، آزموده را آزمودن خطاست ...

بازیش مث هیچی نیست ، مث خودشه ...

تریلر رو دیدم واقعا عالی بود
من که روی ps2 بازیش نکردم آرزومه هرچی زودتر عرضه بشه و قبل از TLG با این شاهکار روبرو بشم
در ضمن گرافیکش خیلی خوب بود اما بیخود جو نده یه سری میان سوء استفاده میکنن:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
الان برای فکر کنم پنجمین بار Review سایت GT رو دیدم
SOTC خیلی مشکل فریمش اذیت می کرد ولی الان نرخ فریم ثابت شده و نرم اجرا میشه
رزولوشن هم 1080 هست و در کل یه Remaster شده بی نقص هست مثل GOW ها.
زمانی که SOTC رو شروع کردم یادمه اصلا نمی دونستم گیم پلی بازی اینجوریه و وقتی اولین Colossus رو میخواستم بکشم رفته بودم روی پایه کوهای دور اون میدون و سعی می کردم که با یه پرشی چیز برم بالا که شاید منجنیقی چیزی باشه که بتونم باهاش اونو ناکار کنم!:D
ولی وقتی بعد از کلی تقلا به نتیجه ای نرسیدم و کاملا اتفاقی فهمیدم که باید به پشم های پشت ساق پای Colossus دستم رو بگیرم کاملا شوکه شدم! و به حدی ازش لذت بردم که با وجود اینکه یه امتحان سرنوشت ساز داشتم ولی زود قسمتی رو که برنامه ریزی کرده بودم رو می خوندم و بعد به سرعت می رفتم دسته رو برمیداشتم و میرفتم سراغ Colossus بعدی .
به شخصه اعتقاد دارم که این نحوه بازی کردن( حتی من یک بار هم صفحه بازی و یا حتی منوی اون رو ندیده بودم ) لذت اون بازی رو برای آدم چند برابر می کنه به شکلی که تمام صحنه های زیبای اون توی ذهن نقش می بنده و شک دارم که فراموش بشه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^ Digitalfoundry پیشنهاد کرده سوتک رو 720p بازی کنین و ایکو هم بذارید رو 1080 تا اذیتتون نکنه :) ... گرافیکش عالیه حاجی . مخصوصا فریم ریتش دهن میبنده ... ناو پلیینگ :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر