Ian J. Bowden کارگردان هنری Rocktstar این استدیو را ترک کرد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
05134519284766952531.jpg

Ian Bowden که سابقا کارگردان هنری Rockstar و یکی از اعضا با سابقه تیم سازنده Grand Theft Auto بوده است, به استدیو ساخت بازیهای کژوال و اجتماعی GameDuell پیوست.

Bowden شرکت Mobius Entertainment را در سال 1997 تاسیس کرد و از سال 2005 به Rockstar پیوست از جمله کارهای اخیر او در این 10 سال می توان به GTA IV, GTA V, Max Payne 3 و L.A. Noire در نفش کارگردان هنری اشاره کرد.

او در حال حاضر کارگردان هنری
GameDuell است و او می خواهند تصاویر بصری را در بازی های موبایل برای این شرکت بهبود ببخشد.

Bowden می گوید:"
پس از 2 دهه از تولید بازی های اصلی احساس کردم زمان مناسبی است تا به یک کار هیجان انگیز جدید در زمینه اجتماعی و موبایل بروم."

منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من خودم از جمله افرادی هستم که به این مسائل دامن زده :D
سن و سالم که بالا رفته دیگه کمتر بازی هارد کُر انجام میدم و با بازیهای موبایل خیلی بیشتر سرگرم میشم و همیشه هم بازیهاشو از استور میخرم :d
بله، این جوریاست :D

منم به همین اپیدمی مبتلا شدم با بازی های گوشی و بازی های ایندی روی ویتا بیشتر سرگرم میشم تا بازی ها خفن خوفناک

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
دیگه از یه زمان یا سنی به بعد اصلا حس انجام بازیای هاردکور و حرفه ای نیست و همین بازیای موبایل و اندروید میشن بهترین سرگرمی منکه خودم دقیقا همین شرایطو دارم در کل استقبال میشه از پیشرفت این بخش.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تا 2 ساعت دیگه کسایی که تو صفحه اول پست دادن که موبایل بده هم میان از موبایل تعریف می کنن:|:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حوصله منم سر میره وقتی فقط تو یه سبک اثر میدم بیرون
راک استار هم که زیاد سبک کارهاش متفاوت نیست

با این حاب حیف شد رفت
حالا چرا موبایل...میومد ناتی داگ،راک استیدی،نینتندو و.... این همه جای خوب :ذی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند