Hunt: Showdown | PC

w284_hero.jpg

Developer: Crytek
Publisher: Crytek
Genre: Survival, Shooter , Horror
Release Date: 22 Feb, 2018
Steam Page: Hunt Showdown

بررسی بازی Hunt: Showdown

Hunt: Showdown بازی هست که توسط استودیو ی خالق crysis یعنی کرایتیک ساخته شده و درسال 2014 معرفی شده بود که در 2018 به صورت دسترسی زود هنگام ( EARLY ACCESS ) در استیم قرار گرفته.

توضیح کوتاه:
شما در نقش یک شکارچی بازی میکنید که وظیفه داره باس فایت های بازی رو بکشه ( به انتخاب خودتون میتونه هرچندتا که میخواید باشه) و لوت کنه و در منطقه های تعیین شده فرار کنه از منطقه در همین میان گروه های دیگه هم همین وظیفه رو دارند .

خب یه توضیحاتی درباره ی روال بازی :D

شکارچی:
وقتی تو بازی میرید اولین کاری که باید بکنید گرفتن یه شکارچی که نسبت به سبک بازیتون میتونید سلاح و ابزار های که دوست دارید رو بگیرید سعی کنید کرکتری رو بگیرید که health bar ش کم ولی بزرگ باشه چون اینجوری اگه جونتون کم شد هر بانداژ میتونه یک عدد خط جوتنونو پر کنه.
اگر کرکترتون بمیره باید یکی دیگه بگیرید.

عکس زیر نمایی از کرکتر هاس که میتونید انتخاب کنید( تفنگ و ابزاراشون براتون ملاک نباشه چون میتونید تغیر بدید وقتی خریدید)

w60e_cax0zr4eab911.jpg

خب وقتی شما بازی شروع میکنید جایی که باس فایت ها هستن برای شما مشخص نیست و باید با استفاده از حالت DARK SIGHT نور های ابی رنگ رو دنبال کنید و برسید به یک منطقه که شما باید اونارو بگیرید تا جای باس فایت مشخص بشه البته اگر شانس داشته باشید میتونید بدون استفاده از دنبال کردن نور باس فایت پیدا کنید ولی خب شانسیه :D
تو همین مسیری که شما باید طی کنید زامبی و موجودات عجیب غریب زیادی هستند و میتونید اونارو بکشید و یا فرار کنید اگر میخواید بکشیدشون پیشنهاد میکنم از چاقو یا شمشیر و .... سلاحی که صدا نداشته باشه
.

صدا :
خب یکی از نکات مهم بازی صدا است که اول از هرچیزی پیشنهاد میکنم حتما از هدفون استفاده کنید که خیلی خیلی مهمه. همونطور که بالا توضیح دادم سعی کنید زامبی و.. با سلاح سرد بکشید چون صدا اسلحه شما تا کیلومتر ها میره و میتونه جایه شمارو لو بده و اگر تو بازی Voice بدید و دشمن هم تو همون خونه باشه میتونه صدای شمارو بشنوه پیشنهاد میکنم از برنامه های مثل discord , teamspeak استفاده کنید برای صحبت کردن.

خب در اخر وقتی باس فایت رو کشتید باید حدود 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا باس فایتی که کشتید به صورت کامل تجزیه بشه بتونید لوتش کنید در همین حین تمام پلیر های بازی میفهمن که شما کجایی و میان برای لوت کردن( چون وقتی باس فایت میمیره یه چیزی مثل گرد باد درست میشه به روی اون منطقه که فقط هم رو حالت Dark Sight قابل دیدنه) که اگر شما لوت کنی باید فرار کنی به طرف کالسکه ها که تو نقشه هست و همه هم دنبال شما هستند که شمارو بکشند:D

h7o_1539273349_4.jpg
اونجایی که نوشته Exit تنها راهای فرار بازیه

خب دوستان هر سوالی در مورد بازی دارید بپرسید خوشحال میشم بتونم جواب بدم:D<:-P

تصاویر بازی :

2w44_ss-5d14f045ac48f8aa8ccd643a1db7e83a0c384fba1920x1080.jpg

p6w8_crytek_hunt_showdown_e3_2018_screenshot_flare.jpg

i53p_beta-fechada-de-hunt-showdown-ganha-data-game-vicio.jpg

vfnb_hunt-showdown-pc-system-requirements_1200x500.jpg

سیستم مورد نیاز بازی:
SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 2,7GHz and 4 cores (6th Generation, Core i5 6400) or AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

Last edited by a moderator:

damon13

کاربر سایت
May 10, 2022
14
سلام متاسفانه Warp برا خودمم دیگه کار نمیکنه
الان با DNS میرم سرور Russia
178.22.122.100
185.51.200.2
با الکترو هم میشه رفت

آخرین ویرایش:

raven.feeder

عضو جدید
Jul 4, 2023
1
سلام از اونجایی که بازی توی بازیسنتر خیلی محبوب دلهاست و همه اینقدر دارن بازیش میکنن که نمیرسن بیان پست بدن یه سرور دیسکورد زدیم گاها میریم بازی میکنیم کسی دوست داشت بیاد بگه بهم لینکش رو بدم.
داداش سرور دیسکوردتونو میدی؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
نمیدونم چقدر این بازی برای دوستان محبوبه یا نه، به نظر من که یه بازی Underrated کامله. میخوام یه ویدیو درست کنم که توش نکات مهم، آموزش و کلا هر چی که از بازی میدونم باشه. سوالم اینه که اصلا کسی تمایل به دیدن همچین ویدیویی داره یا نه؟ و اینکه با تصویر خودم باشه یا فقط روی ویدیو حرف بزنم؟

خیلی مخلصیم
سلام داداش ویدیو رو ساختی ؟؟
اگه نساختی بی زحمت یا بساز یا به من یاد بده از بازیش خوشم اومد اما هیچی نمیدونم ازش

• Like
Reactions: -Poormaz-

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
ممنون 😂
میخوام بصورت کامل هر بخش بازی رو یاد بگیرم
بازی بجز همون بخشی که تو پست اول هست چیز دیگه ای نیست فقط بازی جزییات خیلی خیلی زیادی داره که باید بازی کنی تا یاد بگیری و خود قسمت اموزشی داخل بازی رو بری.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
بازی بجز همون بخشی که تو پست اول هست چیز دیگه ای نیست فقط بازی جزییات خیلی خیلی زیادی داره که باید بازی کنی تا یاد بگیری و خود قسمت اموزشی داخل بازی رو بری.
اره اما یه ویدیو که ایتم ها کلک ها و مطالب دیگه که باعث میشه سریع تر یاد بگیریم رو باید از یوتوب ببینم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
سلام داداش ویدیو رو ساختی ؟؟
اگه نساختی بی زحمت یا بساز یا به من یاد بده از بازیش خوشم اومد اما هیچی نمیدونم ازش
اصلا کاملا یادم رفت، نه والا به کل یوتیوب رو کنار گذاشتم، ولی اگه خواستی اد کن که با هم پلی بدیم و بهت بگم چی به چیه

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
اره اما یه ویدیو که ایتم ها کلک ها و مطالب دیگه که باعث میشه سریع تر یاد بگیریم رو باید از یوتوب ببینم
مگه میخوای برنامه نویسی یاد بگیری :D بشین یه 10 15 راند بازی کن یادش میگیری دیگه کم کم. حالش هم بیشتره که چیزا جدید یاد بگیری
یادش بخیر به من @Deadmau5 تو 2-3 راند 90% گیم رو یاد داد :)) what a days...

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
اصلا کاا یادم رفت، نه والا به کل یوتیوب زو کنار گذاشتم، ولی اگه خواستی اد کن که با هم پلی بدیم و بهت بگم چی به چیه
ممنون تو فرند لیستت هستم هر وقت زمان داشتی بازی کنیم
مگه میخوای برنامه نویسی یاد بگیری :D بشین یه 10 15 راند بازی کن یادش میگیری دیگه کم کم. حالش هم بیشتره که چیزا جدید یاد بگیری
یادش بخیر به من @Deadmau5 تو 2-3 راند 90% گیم رو یاد داد :)) what a days...
درسته اما میخوام از اول تو بازی پول و ایتم هایی روو که بدست میارم رو بدونم چطور استفاده کنم که هدر نرن ممکنه تو همون 5 راند بهترین نتیجه رو گرفت
الا یکم یاد گرفتم واقعا جزئیات بالایی داری بازیش
فقط سمت راست یه صفحه مانیتورینگ هست اون رو چطور غیرفعال کنم ؟؟ و اینکه با هم تیمی ها میخوام حرف بزنم تو دکمه ها نوشته alt رو نگه دار اما وقتی نگه میدارم اتفاقی نمیفته

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
ممنون تو فرند لیستت هستم هر وقت زمان داشتی بازی کنیم

درسته اما میخوام از اول تو بازی پول و ایتم هایی روو که بدست میارم رو بدونم چطور استفاده کنم که هدر نرن ممکنه تو همون 5 راند بهترین نتیجه رو گرفت
الا یکم یاد گرفتم واقعا جزئیات بالایی داری بازیش
فقط سمت راست یه صفحه مانیتورینگ هست اون رو چطور غیرفعال کنم ؟؟ و اینکه با هم تیمی ها میخوام حرف بزنم تو دکمه ها نوشته alt رو نگه دار اما وقتی نگه میدارم اتفاقی نمیفته
چرا با alt میشه حرف زد

• Like
Reactions: milad.ps4

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
نمیدونم شاید صدامو میشنون اما ایکونی چیزی که نشون بده دارم صحبت می کنم تو صفحه نمیاد
چرا میاد، یه ایکون کوچیک پایین سمت چپ تصویر، یه مربع مشکی که عکس یه هانتری که داره حرف میزنه، کوچیکه.

اشتباه اینجاست که بقیه وقتی حرف میزنن سمت راست یه نوار ابی با اسمشون میاد ولی وقتی خودت حرف میزنی تبدیل به همین ایکونی میشه که میگم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
چرا میاد، یه ایکون کوچیک پایین سمت چپ صحفه، یه مربع مشکی که عکس یه هانتری که داره حرف میزنه، کوچیکه.

اشتباه اینجاست که بقیه وقتی حرف میزنن سمت راست یه نوار ابی با اسمشون میاد ولی وقتی خودت حرف میزنی تبدیل به این ایکونی میشه که میم.
ممنون اره نمیدیدمش

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر