How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فصل قبل رو طوری تموم کردم که من گفتم ویکتوریا تا آخر داستان هست بعد میره. دوباره عین همیشه. بگرد دنبال THE ONE !!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
یعنی اگه میدونستم اون مادر لعنتی کیه ، حتی زحمت Fast Foreward کردن و رسیدن به آخر اپیزود رو هم به خودم نمیدادم !
دیگه هر اپیزود رو توی 2 دقیقه میبینم !

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
Renewed for Ninth and Final Season; Entire Cast Will Return
یعنی برای منی که فقط میخواستم نصفه کاره رهاش نکرده باشم این خبر فوق العاده خبر بدی بود ، البته به نظرم خیلی بد نیست این فصل ولی کلا داستان اصلا و ابدا کشش ادامه دادن به اندازه ی 36 قسمت دیگه رو نداره !

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
لعنتی اینا باید سریعتر مامان رو نشون بدن. من مطمئنم اگه مامان بیاد تو داستان و تد دوباره برگرده به مرکز داستان، سریال دوباره به اوجش برمیگرده. اما اینا حالم رو دارن با رابین/بارنی بهم میزنن. تد و مارشال و لیلی شدن شخصیت های مکمل و روابط بارنی و رابین اومده راس که هر دفعه این اتفاق میفته، سریال به اف میره. (سیزن 5 و این یکی).
از طرفی بارنی باید تو جمع نشون داده بشه و در واقع مکمل باشه تا شخصیتش رو نشون بده، اما اینا گند زدن به بارنی با تبدیل کردنش به شخصیت اصلی داستان و تمرکز زیاد روش (بارنی سیزن 2 رو با این سیزن مقایسه کنید).

به هر حال من دوست دارم آخر این سیزن مامان رو نشون بدن، تا برای سیزن بعد قراراش با تد، رومنس، دعواهاشون، غر کردن، بهم زدن، دوباره آشتی کردن، عاشق شدن و آخرم ازدواج.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
بچه ها من از چند وقت پیش که سریال دیگه از شبکه های ماهواره ای پخش نشد پی گیرش نشدم!حالا میشه بگید از کجا میتونم با زیرنویس دانلودش کنم؟

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
لعنتی اینا باید سریعتر مامان رو نشون بدن. من مطمئنم اگه مامان بیاد تو داستان و تد دوباره برگرده به مرکز داستان، سریال دوباره به اوجش برمیگرده. اما اینا حالم رو دارن با رابین/بارنی بهم میزنن. تد و مارشال و لیلی شدن شخصیت های مکمل و روابط بارنی و رابین اومده راس که هر دفعه این اتفاق میفته، سریال به اف میره. (سیزن 5 و این یکی).
از طرفی بارنی باید تو جمع نشون داده بشه و در واقع مکمل باشه تا شخصیتش رو نشون بده، اما اینا گند زدن به بارنی با تبدیل کردنش به شخصیت اصلی داستان و تمرکز زیاد روش (بارنی سیزن 2 رو با این سیزن مقایسه کنید).

به هر حال من دوست دارم آخر این سیزن مامان رو نشون بدن، تا برای سیزن بعد قراراش با تد، رومنس، دعواهاشون، غر کردن، بهم زدن، دوباره آشتی کردن، عاشق شدن و آخرم ازدواج.
دقیقا!! گند زدن به سریال !!!
تو هر 20 دقیقه شاید یه جاش واقعا خنده دار باشه داستان هم که اصلا جلو نمیره!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر