How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ننه رو بیخیال، من فقط میخوام بدونم این شغل لعنتیه بارنی چیه ! :D
اينم سخني هست :d

ولي فكر كنم تو يكي از اپيزود ها خودش گفت وكيل حقوقي يك شركت بين المللي هست كه روابط خوبي هم با كره اي ها دارند :d
كلا لامصب پول پارو ميكنه !!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اينم سخني هست :d

ولي فكر كنم تو يكي از اپيزود ها خودش گفت وكيل حقوقي يك شركت بين المللي هست كه روابط خوبي هم با كره اي ها دارند :d
كلا لامصب پول پارو ميكنه !!
اگه وکیل بود که مارشال اونجا چیکار میکرد.....تو 9gag یکی یه چیزی در اورده بودااااا.....فکر کنم جزو اعضای هیئت امنای شرکت بود که مثلا رای بده برای کارهای بعدی شرکت که کدوم کار رو کلید بزنن کدوم کار رو کنسل کنن

Nodame

کاربر سایت
Mar 2, 2012
18
نام
Nodame desu ~
من از کسایی بودم که از طریق فازسی1 با این سریال آشنا شدم بعد دیدم دوبله ش خیلی احمقانه ست خودم دانلودش کردم. تا قسمت 18 سیزن 7 اومده و خیلی داستان قشنگتر شده به نظرم. روابط ملموستر شده (مخصوصا کسایی که از قسمتهای اول با این سریال همراه بودن خیلی خوب میتونن احساسات و ری اکشنهای کاراکترها رو درک کنن) امضای نفر قبلی خیلی جالبه. پیشنهاد میکنم زیر امضات بنویسی: HAAAAAAAAVE....YOU MET TED? :D

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
به این قسمت از سریال های کمدی میگن ریکاوری :d یه جوری دارن همچیو جور میکنن تا دوباره قسمت طنز ماجرا رو البته به نوعی جدید روو کنن

فک کنم مثل friends تا فصل 10 بره

ohh bba aa aa rii rii niiiii

:)))

Nodame

کاربر سایت
Mar 2, 2012
18
نام
Nodame desu ~
من دارم با ترس و لرز اپزود 18 رو دانلود میکنم. هنوز معلوم نیست این اپیزود پایان سیزن 7 باشه یا نه.........
تد دوباره خواست با رابین باشه اما انگار رابین شکسته تر از این حرفاس. رابین خیلی غمگینتر از قبل شده حتی دقت کنین لباس پوشیدنشو حالت موهاش دیگه مثل قبل نیست. دیگه هم مثل قبل مدام دوست پسر عوض نمیکنه. میخواد با یکی باشه و تا ته راه باهاش بره

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
قسمت 19 عالي بود و
واقعا اون قسمت اخر كه بارني بهشون ميگه همديگه رو ماچ كنيد خيلي با حاله واقعا اونجا از خنده داشتم ميمردم!!!!!!!! :d بعد اون قسمت كه به تد و مارشال ميگه ميخواستم يه كار ديگه بكنيد خداييش نتونستم جلو خنده رو بگيرم :))
فقط نميدونم چرا تو فصل هفت رابين رو اومدن تبديل كردن به يه honey كه همش بايد دلتون براش بسوزه !! رابين يه شخصيت قوي و خفن داشت نه اينكه تبديل به يه honey بشه !!!!:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من الان سیزن 4 هستم. واقعا راضی ام از سریال. به طور کلی سیزن 1 خیلی خوب بود، شخصا از سیزن 2 اصلا خوشم نیومد، و 3 و 4 هم خیلی خیلی خوب و فان بوده!
قسمت مورد علاقه من :
Okay,Awesome ( میرن دیسکو همون اول داستان )
و Spoiler ( اخلاق های بد همدیگر رو میگن :))! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر