How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
شایعاتی زیادی به وجود اومده که Nora قراره مادر بشه.از طرفی بارنی هم قراره عاشق Nora بشه.عجب شیر تو شیری شده.Zoey هم که معلوم نیست برا چی آوردنش تو داستان.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شایعاتی زیادی به وجود اومده که Nora قراره مادر بشه.از طرفی بارنی هم قراره عاشق Nora بشه.عجب شیر تو شیری شده.Zoey هم که معلوم نیست برا چی آوردنش تو داستان.
فکر نمیکنم.چون گفته شده تد اولین بار تو عروسیه دوستش پانچی مادر بچه ها رو میبینه.این یعنی اینکه اگه قراره مادره نورا باشه,یعنی تد نباید تا موقع عروسی ببینش که با توجه به روابط نزدیک دوستا که هر روز همدیگه رو میبینن یه خورده بعیده.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
فکر نمیکنم.چون گفته شده تد اولین بار تو عروسیه دوستش پانچی مادر بچه ها رو میبینه.این یعنی اینکه اگه قراره مادره نورا باشه,یعنی تد نباید تا موقع عروسی ببینش که با توجه به روابط نزدیک دوستا که هر روز همدیگه رو میبینن یه خورده بعیده.
من که میگم اون عروسی عروسیِ پانچی نیست. به نظرم عروسی رابین هست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من که میگم اون عروسی عروسیِ پانچی نیست. به نظرم عروسی رابین هست.
اگه اینطور که شما میگین باشه(که نیست :D) یا رابین داره با بارنی ازدواج میکنه یا با همین پانچی!وگرنه دلیل دیگه ای نداره که تد ساقدوش داماد بشه!!:D
عروسی پانچیه.پانچیه که تد رو ساقدوش خودش کرده.آخر اپیزود اول همین سیزن هم لیلی به تد میگه:"ساقدوش,احظار شدی!"

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اگه اینطور که شما میگین باشه(که نیست :D) یا رابین داره با بارنی ازدواج میکنه یا با همین پانچی!وگرنه دلیل دیگه ای نداره که تد ساقدوش داماد بشه!!:D
عروسی پانچیه.پانچیه که تد رو ساقدوش خودش کرده.آخر اپیزود اول همین سیزن هم لیلی به تد میگه:"ساقدوش,احظار شدی!"
خب منم منظورم دقیقا همینه. من میگم عروسی رابین با بارنی هست.

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
خب اگر عروسیه پانچیه چرا تد استرس داره؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بالاخره احتمالش هر چقدر هم کم باشه هست.ولی فکر نمیکنم بخوان اینقدر هندیلیزش(!) کنن!:D
خب اگر عروسیه پانچیه چرا تد استرس داره؟
خو شاید چند دقیقه قبل زنشو دیده حول شده!:D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
سلام.در کل این موضوع خیلی بعیده.تمام مشکلی که تد و رابین با هم داشتند این بود که رابین نمی خواست ازدواج کنه به خاطر همین از هم جدا شدند.بعد رابین بیاد با بارنی که هیچ کدوم هم نمی خوان ازدواج کنند تازه اونم قبل از اینکه تد ازدواج کنه!!خیلی دور از انتظاره

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ای بابا!این اپیزود 17 چرا اینجوری بود!!!:( اصلا خوشم نیومد!یه جوری بود که انگار دیگه داره تموم میشه!:(
خدا کنه این فصل تموم نشه...:(

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ای بابا!این اپیزود 17 چرا اینجوری بود!!!:( اصلا خوشم نیومد!یه جوری بود که انگار دیگه داره تموم میشه!:(
خدا کنه این فصل تموم نشه...:(
اتفاقا خدا کنه تموم شه چون اگه بکشه به فصل 7 به نظر من که lame و لوس میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر