How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من فصل اول رو تا قسمت 15 دیدم و به نظرم لوس ـه، تا اینجاش رو هم دیدم که شاید بهتر بشه که فرقی نکرده تا حالا. بعدا عوض میشه یا همینطوری میمونه؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من فصل اول رو تا قسمت 15 دیدم و به نظرم لوس ـه، تا اینجاش رو هم دیدم که شاید بهتر بشه که فرقی نکرده تا حالا. بعدا عوض میشه یا همینطوری میمونه؟
والا آیدین جان،نمیدونم منظورت از لوسه چیه.ولی اگه حرکات تد و بارنی منظورته،باید بگم،در ادامه تغییر آن چنانی ای نمیکنه.البته سطح سریال تو فصل 2 به شدت بالا میره و بسیار خنده دار تر میشه،ولی شوخیاش رو همون حالتاییه که میگی لوسه.
به نظرم با توجه به این که هر قسمت 20 دقیقه بیشتر نیس، تا آخر فصل 2 ببین،اگه خوشت نیومد دیگه ادامه نده چون فکر نکنم دیگه خوشت بیاد.
البته از اواخر فصل 6 تا همین اواسط فصل 7 سریال یه تغییرایی میکنه و از اون حالت قبلی کمی خارج میشه،ولی فکر نکنم حوصلت بگیره 4 فصل رو ببینی واسه رسیدن به اینجا:D

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
والا آیدین جان،نمیدونم منظورت از لوسه چیه.ولی اگه حرکات تد و بارنی منظورته،باید بگم،در ادامه تغییر آن چنانی ای نمیکنه.البته سطح سریال تو فصل 2 به شدت بالا میره و بسیار خنده دار تر میشه،ولی شوخیاش رو همون حالتاییه که میگی لوسه.
به نظرم با توجه به این که هر قسمت 20 دقیقه بیشتر نیس، تا آخر فصل 2 ببین،اگه خوشت نیومد دیگه ادامه نده چون فکر نکنم دیگه خوشت بیاد.
البته از اواخر فصل 6 تا همین اواسط فصل 7 سریال یه تغییرایی میکنه و از اون حالت قبلی کمی خارج میشه،ولی فکر نکنم حوصلت بگیره 4 فصل رو ببینی واسه رسیدن به اینجا:D

ممنون سینا ـی عزیز،
والله من خیلی سعی میکنم ارتباط برقرار کنم ولی مثلا برای من که شوخی های Big Bang Theory رو میپسندم، شوخی های HIMYM خیلی دم دستیه. نمیدونم، شاید به سن من نمیخوره. از قضاوت زودهنگام هم بدم میاد واسه همین این همه ـش رو دیدم و اومدم پرسیدم. فایلاش کوچیکن، 80-90 مگ، و بد هم نیست ولی به نظر من خیلی میتونست بهتر باشه. باز به حرف شما تا آخر فصل 2 رو میبینیم هرچند منم بعید میدونم اتفاق شگرفی بتونه بیفته چون کلا سرشت سریال رو عوض میکنه.

دم شما گرم.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
شاید توی این سریال یکم اغراق کرده باشن، ولی زندگی ـه خیلیاشون تقریبا اینطوریه و من واقعا برای خودمون تاسف میخورم با این وضع ـه ......
هـــــــــــــی!

ولی من میگم
بچه مال بارنی هست. نتیجه ی همون قضیه ی روزی ـه که طوفان اومده بود و ...... :d

اسپویل در مورد اپیزود های بعدی : :d

سنیک پیک اپیزود این هفته امروز اومد.رابین به بارنی میگه من هنوز با کوین چیز برقرار نکردم ! :d
پس اگه رابین در مورد حاملگیش مطمئن باشه (هنوز معلوم نیست اما به احتمال خیلی زیاد (99% :d) حاملست) :d بچه صد در صد مال بارنیه ! :d
اما این موضوع به این معنی نیست که حتما بارنی با رابین آخر این فصل ازدواج کنه چون اسپویل هایی که از اپیزودهای بعدی اومده نشون میده که کوین هنوز با رابینه (تا اپیزود 14 تایید شده) و اینکه قراره بعدا یه هنرپیشه دیگه(Becki Newton) به کست اضافه بشه.دوست دختر بارنی هم تشریف دارن ! :d
من که گیج شدم.میترسم این آخراش رو دیگه فیلم هندی کنن ! /:)

اسپویل اپیزود آخر این فصل : :d
احتمالا زن تد، خواهر بارنیه ! :d

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین

سنیک پیک اپیزود این هفته امروز اومد.رابین به بارنی میگه من هنوز با کوین چیز برقرار نکردم ! :d
پس اگه رابین در مورد حاملگیش مطمئن باشه (هنوز معلوم نیست اما به احتمال خیلی زیاد (99% :d) حاملست) :d بچه صد در صد مال بارنیه ! :d
اما این موضوع به این معنی نیست که حتما بارنی با رابین آخر این فصل ازدواج کنه چون اسپویل هایی که از اپیزودهای بعدی اومده نشون میده که کوین هنوز با رابینه (تا اپیزود 14 تایید شده) و اینکه قراره بعدا یه هنرپیشه دیگه(Becki Newton) به کست اضافه بشه.دوست دختر بارنی هم تشریف دارن ! :d

بارنی خواهر داره ؟ چرا من یادم نمیاد خواهرشو تو کدوم قسمت دیدم ؟
یک سوال دیگه مگه میشه این رابین که اینقدر .... است :dتا حالا با دکتر کوین چیز نکرده باشه !!!

دوستان یکی بیاد قضیه طوفان رو یک توضیح بده من که چیزی نفهمیدم ازش ؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بارنی خواهر داره ؟ چرا من یادم نمیاد خواهرشو تو کدوم قسمت دیدم ؟
یک سوال دیگه مگه میشه این رابین که اینقدر .... است :dتا حالا با دکتر کوین چیز نکرده باشه !!!

دوستان یکی بیاد قضیه طوفان رو یک توضیح بده من که چیزی نفهمیدم ازش ؟
آره داره! :dالبته ناتنی.پدر بارنی یه جا (نمی دونم تو خود سریال میگه یا که اینو تو Bonus های DVD میگه) به بارنی میگه که یه خواهر داری که فعلا کالجه (یه شهر دیگه)

این Sneak Peak اپیزود 12 رو ببین رابین به بارنی این حرفو میزنه ! :d

قضیه ی طوفان مگه چشه ؟! :-/ همون قسمتی که رابین با بارنی ... :d

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا

فک نکنما ، زن تد شد هم اتاقی اون دختره، که تو کلاس اکونومی بود که تد اشتباهی رفت توش، خواهر بارنیم مثله اینکه یه شهر دیگست، نه تو نیو یورک

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

این که زن تد،خواهر بارنیه رو من یادمه اوایل همین سیزن چند جا شایعاتش رو خوندم(یا شایدم خودت گذاشتی تو تاپیک!:D یادم نمیاد!!:D) این که گفته بود خواهر بارنی الان کالجه.زنه تد هم که تو اون کلاسه بوده.اگه این اتفاق بیافته،این Uncle Barney هم که همش راوی میگه جور در میاد.بارنی رسما دایی بچه ها میشه.اگه رابین زن بارنی بشه هم که Aunt Robinـش هم جور میشه:-/ :D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
فک نکنما ، زن تد شد هم اتاقی اون دختره، که تو کلاس اکونومی بود که تد اشتباهی رفت توش، خواهر بارنیم مثله اینکه یه شهر دیگست، نه تو نیو یورک
اٍ راست میگی ها ! :d این یه شهر دیگس رو فکر کنم اشتباه گفتم ! :d
جایی خوندی که گفته خواهرش تو یه شهر دیگس ؟ چون هر جا رفتم همه دارن میگن که خواهر بارنی زن تدِ

این که زن تد،خواهر بارنیه رو من یادمه اوایل همین سیزن چند جا شایعاتش رو خوندم(یا شایدم خودت گذاشتی تو تاپیک!:biggrin1: یادم نمیاد!!:biggrin1:) این که گفته بود خواهر بارنی الان کالجه.زنه تد هم که تو اون کلاسه بوده.اگه این اتفاق بیافته،این Uncle Barney هم که همش راوی میگه جور در میاد.بارنی رسما دایی بچه ها میشه.اگه رابین زن بارنی بشه هم که Aunt Robinـش هم جور میشه:-/ :biggrin1:
دقیقا اینجوری همه چیش درست در میاد ! :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Shocking episode ! :d

فرضیه ها که همشون غلط دراومدند ! :dخدا میدونه آخر این فصل قراره چه اتفاقی بیفته ! :d
رابین این قسمتو خیلی خوب بازی کرد، سکانس آخر هم فوق العاده بود ! :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
از اپیزودهای خوب این فصل بود :D
یعنی رابین با توجه به بچه دار نشدنش هیچ وقت ازدواج نمیکنه؟
اسکل شدن مارشال و اون Highway To Hell ـه آخرشم جالب بود ! :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
در اینکه رابین و بارنی آخر این فصل عروسی میکنن که هیچ شکی نیست.:D زندگیشون میشه یه چیزی تو مایه های مونیکا و چندلر تو Friends:D(اصولا علاوه بر نوع فیلمنامه خیلی از نکات داستانی HIMYM داره به سمت Friends میره)
سکانس پایانی این اپیزود هم که منو ترکوند:(

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
با اينكه اين اپيزود جز بهترين و احساسي ترين اپيزود هاي اين سريال بود ( با توجه به اينكه كلا فصل هفت احساسي شده ! ) اما با اينحال طنز هاش و شوخي هاش هم خيلي كم بود و در كل از هدف سريال دور بود
اما باز با اينحال با اين اپيزود خيلي حال كردم .

يه حس به من ميگه مطمئنا بارني ازدواج خواهد كرد:d ( الان ميگين كور خوندي :d ) . اما يه سوال ميمونه ايا رابين تا اخر اين بيماري رو داره ؟؟ پس اون دوتا بچه چي بودن ؟؟؟
ويكي از بدترين چيز هايي كه درگيرم كرده كه خدا نكرده مارشال و ليلي يه وقت نمونند تو لانگ ايلند!!!!!
راستي خبري هم از كوين نبود تو اين اپييزود يعني كجا رفته ؟؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر