Multi Platform Honkai: Star Rail

سازنده
HoYoverse
تاریخ انتشار
2023/04/26
ناشر
HoYoverse
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
63.jpg
"Honkai: Star Rail عنوان جدیدی از مجموعه HoYoverse با تم فانتزی نقش آفرینی فضایی می باشد. سوار Asteral Express شوید و شگفتی های بی نهایت کهکشان را در این سفر پر از ماجراجویی و هیجان تجربه کنید. بازیکنان با همراهان جدید در جهان های مختلف و حتی به صورت تصادفی با چهره های آشنا ملاقات میکنند. آنها با هم بر مبارزات ناشی از استالارون غلبه خواهند کرد و حقایق پنهان پشت آن را کشف خواهند کرد."

منبع: Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل ۲۰۲۳ (هم اکنون قابلیت Pre-Install داره)
پلتفرم ها: PC, Android, PS4, PS5, iOS
بازی Free to Play هست. برای Pre-install از لینک زیر اقدام کنید:
Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تریلر توکیو گیم شو ۲۰۲۲:

View attachment Tokyo_Game_Show_2022_Witness_Honkai_Star_Rail_8s40um2x_Ks_136.mp4

تریلر انتشار بازی:

View attachment Official Release Trailer - _Interstellar Journey_ _ Honkai_ Star Rail.mp4

تریلر معرفی کاراکترها:

March 7th:

Serval:

Bailu:

Yanqing:

Himeko:

Gepard:

Seele:

1682496562074.jpg

اروپا:

@NHM
701507225

@ce7en44
701179041

@hadi_gamer
700262084

@R O N I N
700674766

@DedSec88
701519188

@V.s
702169668

@Oyuusui
700253948

@Hanzokiba
703071726

@Katsura
703063770

@Astroomiin
700604766

@Jhamed
700631390

@BARDI YA
700058283

@saeed yousefi
714812964

آمریکا:

@R O N I N
600842386

آسیا:

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,591
نام
Alireza
این قابلیت استفاده از کارکتر دوستان تو leyline ها و اینا چقدر خوبه. :D
من همون موقع که شروع کردم برای یه نفر که Seele لول ۵۰ داشت ریکوئست فرستادم، امروز تو leyline از کارکترش استفاده کردم همرو جر داد. :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فعلا ویش های استانداردی که بهت میده رو روی بنری که با 40 تا ویش یه پنج ستاره گارانتی میده بزن.
داستان اصلی رو جلو ببری باز میشه.

من اینو نمیخوام :D

View attachment 291297

من میخواستمش ولی مشکلم اینه که بازی زیادی دیگه بهم خوبی کرد 2 تا بهم داد :| یکی تو بگینر یکی تو بنر سیلی

سیلی در کنار بانو کافکا وایفو ترین شخصیتای بازین برام با اختلاف بقیه شخصیتا زیاد مهم نیستن برام

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,591
نام
Alireza
آقا این پیتی چند تا ویشه تو این بازی؟بنر استاندارد زده ۳۰۰ تا درسته؟این که فاجعست.بنر سیلی چند تاست؟
هارد پیتی برای بنر استاندارد و لیمیتد ۹۰ئه (تو گنشین بعد ۷۵ خیلی احتمال زیاد میشه ولی این بازیو نمیدونم) و بنر سلاح ۸۰.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,680
Auto Battle واسه Ley Line ها عالین :D

ولی چقدر دراپ ریت کمه :-s بعد از Equilibrium واقعا نیاز به لول دارم سخت شده :-"

AR 21 ام الان و دیگه فکر کنم رسیدم به تایم گیت و باید روزانه آروم آروم لول رو ببرم بالا :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
من میخواستمش ولی مشکلم اینه که بازی زیادی دیگه بهم خوبی کرد 2 تا بهم داد :| یکی تو بگینر یکی تو بنر سیلی

سیلی در کنار بانو کافکا وایفو ترین شخصیتای بازین برام با اختلاف بقیه شخصیتا زیاد مهم نیستن برام
من که اگه پنجاه پنجاه رو روی بنر سیلی بازم بازی رو از بیخ پاک میکنم :))

البته بستگی داره به کی هم ببازم، مثلا برونیا بد نیست :D

• Smile
Reactions: tirdad666

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم

AR 21 ام الان و دیگه فکر کنم رسیدم به تایم گیت و باید روزانه آروم آروم لول رو ببرم بالا :D
منم بیشتر کاراکترهام رو لول ۲۰ کردم با سلاح لول ۱۰ و بازی خیلی آسونتر شد. قبلاً به جون کندن جلو میرفتم :D یه هیلر هم گرفتم و دیگه عملا هیچی جلو دارن نیست، آتو بتل میزنم و می‌شینم چای میخورم:D

راستی این Herta station رو کامل کردم ولی هنوز توی فروشگاه جوایزش رو کامل نکردم، ادامه اش کجاست؟

• Like

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
837
یانکینگ گرفتم و سوشنگ
کاش از اول اینهمه شخصیت رو نمیداد تو بنر ها
فعلا توی ایستگاه هستم .اصلا جهان باز داره مثل گنشین.یه ذره شلوغ پلوق و خسته کننده هست
متن فایلها هم بدتر -خوندنش عذابه
واقعا زیبایی گنشین یه چیز دیگه هست بنظرم-حالا برم جلو شاید بهتر شه

• Like
Reactions: ce7en44

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,591
نام
Alireza
راستی این Herta station رو کامل کردم ولی هنوز توی فروشگاه جوایزش رو کامل نکردم، ادامه اش کجاست؟
منظورت Simulated Universe و جوایز هفتگیشه؟
اینو باید چند بار بری. من هر سری که کامل World 1 رو رفتم ۸۰۰ تا پوینت بم داد. کلا ۳۵۰۰ تا پوینت میخوای تا همه چیو بگیری.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,547

بهتر از auto battle اینه که مسخره بازی condensed resin و هی اینور اونور دویدن رو نداره و میذاره یه جا 60 تا خرج کنی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
منظورت Simulated Universe و جوایز هفتگیشه؟
اینو باید چند بار بری. من هر سری که کامل World 1 رو رفتم ۸۰۰ تا پوینت بم داد. کلا ۳۵۰۰ تا پوینت میخوای تا همه چیو بگیری.
من نمیدونم Simulated Universe چیه اصلا :D
یه یارویی هست که موهاش فرفریه و فروشگاه داره، اون واحد پولش یه سری سکه هست که فقط از صندوق ها و ماموریت های فرعی همون ایستگاه هرتا بدست میان، اون رو میگفتم :D
بهتر از auto battle اینه که مسخره بازی condensed resin و هی اینور اونور دویدن رو نداره و میذاره یه جا 60 تا خرج کنی
اگه کلا میشد بتل رو از بیخ اسکیپ کرد هم خیلی بهتر میشد ;))

• Like

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
من نمیدونم Simulated Universe چیه اصلا :D
یه یارویی هست که موهاش فرفریه و فروشگاه داره، اون واحد پولش یه سری سکه هست که فقط از صندوق ها و ماموریت های فرعی همون ایستگاه هرتا بدست میان، اون رو میگفتم :D

اگه کلا میشد بتل رو از بیخ اسکیپ کرد هم خیلی بهتر میشد ;))
اون حکم سیجیل توی گنشین رو داره و لول بالاتر بشی کوئست برات باز میشه مثل استوری کوئست استا و همیکو و کوئست های فرعی اونا سکه میدن اسمش هرتالیوم هست ..
من یک اکانت جدید ساختم 😂😂اکانت لول ۳۲ رو ول کردم واقعا هیچی نداشت اولش هم کلارا گرفتم بازی کردن باهاش عذابه یک اکانت جدید ساختم اینجا یانچینگ گرفتم اوکی تره همینو ادامه میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر