Homefront: The Revolution | PC

شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
تعدادی از تصاویر بازی:

ناشرDeep Silver
توسعه دهندهCrytek UK
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر Homefront: The Revolution
تاریخ انتشار 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
مثل اینکه پریلود از دیروز شروع شده ولی من تازه الان نگاه کردم

35901146320510644518_hfpreload.jpg

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
"We’ve been working on the game until the last moment, and a Day 1 patch will be available to address last minute fixes and performance improvements. We highly recommend to download (and install) this patch before starting your play through!"

یه بازی دیگه با قفل denuvo و مشکلات فریم و ...

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی حتی روی کنسول ها هم گند زده حتی تریلرهاش هم مشخص بود که بازی باگ داره از این گذشته بازی ای که 1 تریلر درست گیم پلی ازش تا زمان عرضه ندن مشخصه چی می شه اما بازم پیش داوری نمی کنم بازی می کنم بعد نظر می دم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این بازی حتی روی کنسول ها هم گند زده حتی تریلرهاش هم مشخص بود که بازی باگ داره از این گذشته بازی ای که 1 تریلر درست گیم پلی ازش تا زمان عرضه ندن مشخصه چی می شه اما بازم پیش داوری نمی کنم بازی می کنم بعد نظر می دم
والا من کلا دو سه تا تریلر ازش دیدم که یادمه تریلر E3 2014 کامل 11 دقیقه از گیم پلی بود و بشدت هم هایپ شدم، اونو ندیدی انگار.
بازی امکانات و نوآوری های خیلی خوبی داره حیف که اینقدر وسط راه مشکلات متعددی براش پیش اومد از کارگردانش گرفته تا ناشر و ... برا همین معلوم نیست چی از آب در اومده ولی دوس دارم تجربش کنم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بدون شرح

lrph_a.jpg

پیش بینی ـم خوب از آب دراومد

Simply put, Homefront: The Revolution is outclassed in its bracket by every other big-budget game released this generation. And that’s without getting into how shockingly shit the PC version is...This game made me feel unwell, it bored me to tears, and it irritated the piss out of me. Also, it has co-op.

• Like
Reactions: s.1 and mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر