Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
بازی ارزش داره ۲۷۰۰ اینطورا بالاش داد ؟ من دنیاش رو خیلی دوست دارم
من از بچگی عاشق دنیای هری پاتر بودم. با این بازی هم خیلی حال کردم ولی واقعا ارزش ۲۷۰۰ رو بنظرم نداره یه بازی سینگل.من اگه بودم این خرج رو پای دیابلو ۴ می کردم.

• Like
Reactions: Taha75 and Faruk

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
من از بچگی عاشق دنیای هری پاتر بودم. با این بازی هم خیلی حال کردم ولی واقعا ارزش ۲۷۰۰ رو بنظرم نداره یه بازی سینگل.من اگه بودم این خرج رو پای دیابلو ۴ می کردم.
منم خیلی با اون‌بازی ارتباط میگیرم ولی اینجا ظاهرا وصل نمیشه

• Like
Reactions: Taha75 and Rohshen

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
بازی ارزش داره ۲۷۰۰ اینطورا بالاش داد ؟ من دنیاش رو خیلی دوست دارم
من با وجود اینکه سن و سالی ازم گذشته و وقتم خیلی کمه اما خیلی بهم حال داد و هر تایمی که بتونم کنسول روشن میکنم و بازی پلی میدم

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
باسلام
دوستان برای PC آپدیت 3 اومده به حجم 35 گیگ
کسی تست زده ؟
پایدار هست یا خراب رو خرابتر میکنه
با سپاس
خیلی وقته اومده.برای من که خیلی فیکس تر کرد.یه مود هم هست که استاتر رو خیلی کم میکنه.توصیه میکنم اونم امتحان کنید.

• Like
Reactions: momo and Taha75

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
منم تقریبا ۷۰ درصد بازی رو رفتم جلو و باید بگم شگفت زده شدم از یه همچین خروجی باکیفیتی از استودیو آوالانچ.
همه چیز بازی روی روال پیش میره. مبارزات و استفاده از اسپل ها و potion هارو هم واقعا دوست دارم
واسه منی که هیچ وقت فیلم و کتابی از دنیای هاگوارتز رو تجربه نکردم، بنظرم این بازی شروع خوبی بود واسه آشنایی و دنبال کردن آثار دیگه این دنیا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
بازی ۱۰۰ کردم برای من روی سیو بازی ۵۳ ساعت زمان برد

IMG_۲۰۲۳۰۴۰۳_۲۲۳۵۱۵.jpg

دقیقا بازی همانطور بود که انتظار داشتم و یک نوستالژی کامل رقم زد فکر نمیکردم بعد از این همه سال یک بازی از دنیا جادو منو به وجد بیاره که اشتباه میکردم در کل بازی به این بزرگی قطعا ضعف ها و کمبودهای داره ولی بهتر از این فکر نکنم گیر ما بی افته و سازنده تمام تلاش خودش کرده بود.
معایب بازی برای من که روی سریس اس بازی کردم یکی باگهای بیشمار گرافیکی بود
دوم هوش مصنوعی که خیلی یکنواخته و تنوع خاصی نداره
در کل من امتیاز ۹ به بازی میدم

فقط باید تاسف بخورم که تو ایران اینقدر بازی مخاطب کم داره و همه دنبال کالاف و فورتنایت و این دست روزمرگی ها هستن

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من هری پاتر رو دیدم و خوشم اومده ولی هاردکور فن نیستم!
آیا این بازی برای من مناسبه؟
شنیدم باید هاردکور فن باشی
چه فن سری باشی یا نه حتی فضای بازی نشناسی بازم بازی جذاب و ارزش تجربه داره

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من بازی رو امتحان کردم.
حقیقتا خوش ساخته.
چه از لحاظ گرافیکی چه از لحاظ کرکترها

اما سلیقه ی من نیست تو گیم.
کلا با بازیهای اینطوری (جهان باز) که باید کلی ایتم پیدا کنی و باهاش چیزای مختلف بسازی! برام جذابیت نداره ( اما این نظر منه! خیلیا شاید خوششون بیاد)

دیالوگ ها بسیاااار زیاده، شما چهارتا قدم میزنی باید با یکی حرف بزنی! ( این واسه فیلم و سریال خوبه نه گیم به نظرم)
مجموعا از لحاظ فنی و گرافیکی خداییش عالی بود ولی من نتونستم ارتباط برقرار کنم و بعد دو سه ساعت گذاشتمش کنار

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
من بازی رو امتحان کردم.
حقیقتا خوش ساخته.

کلا با بازیهای اینطوری (جهان باز) که باید کلی ایتم پیدا کنی و باهاش چیزای مختلف بسازی! برام جذابیت نداره ( اما این نظر منه! خیلیا شاید خوششون بیاد)

دیالوگ ها بسیاااار زیاده، شما چهارتا قدم میزنی باید با یکی حرف بزنی! ( این واسه فیلم و سریال خوبه نه گیم به نظرم)
مجموعا از لحاظ فنی و گرافیکی خداییش عالی بود ولی من نتونستم ارتباط برقرار کنم و بعد دو سه ساعت گذاشتمش کنار
فلسفه بازی های رول پلینگ همینه. حرف زدنا و دیالوگ ها و آیتم و تقویت تدیریجی کاراکتر. شما به بازی های مهارت محور فردی علاقمند هستی دقیقا نقطه مقابل هم هستند بازی های نان استاپ اکشن و rpg و سلایق متفاوتی می طلبن.
و البته برای غیر انگلیسی هایی که ریدینگ و درک مطلب انگلیسی کار میکنن این مدل بازی ها یه تیر و دو نشون هست. هم گیم بازی می کنن هم تمرین یادگیری زبان لیسینیگ رو هم تقویت میکنه وقتی مصوت هست. بازی های کلاسیک jrpg عمدتا صامت بودند این اواخر مصوت شدن

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
من بازی رو امتحان کردم.
حقیقتا خوش ساخته.

دقیقا منم همچین احساسی داشتم و بازی بعد از دو ساعت پاک کردم . اون هیجان و ریتم عالی اکشن رو نداره ولی واقعا دنیای زیبا و پر جزییاتی خلق کردند که در حد خودش قابل احترامه

• Like
Reactions: all4u

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بازی ۱۰۰ کردم برای من روی سیو بازی ۵۳ ساعت زمان برد

View attachment 288980

دقیقا بازی همانطور بود که انتظار داشتم و یک نوستالژی کامل رقم زد فکر نمیکردم بعد از این همه سال یک بازی از دنیا جادو منو به وجد بیاره که اشتباه میکردم در کل بازی به این بزرگی قطعا ضعف ها و کمبودهای داره ولی بهتر از این فکر نکنم گیر ما بی افته و سازنده تمام تلاش خودش کرده بود.
معایب بازی برای من که روی سریس اس بازی کردم یکی باگهای بیشمار گرافیکی بود
دوم هوش مصنوعی که خیلی یکنواخته و تنوع خاصی نداره
در کل من امتیاز ۹ به بازی میدم

فقط باید تاسف بخورم که تو ایران اینقدر بازی مخاطب کم داره و همه دنبال کالاف و فورتنایت و این دست روزمرگی ها هستن
داداش خیلی ها دوست دارن بخرن پولش رو ندارن:)):((

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
داداش خیلی ها دوست دارن بخرن پولش رو ندارن:)):((
البته جسارتا فکر میکنم مخاطب ایشون اون دسته از گیمرهایی هستند که پول برای گیمینگ های خفن دارن نه کسانی که پول خریدن کنسول نسل هفتمی ندارن.
اینم بگم بازی های سبک آر پی جی با مزاج ایرونیا زیاد سازگار نیست فقط یه جرقه و علاقه شدید میتونه یک فرد رو به سمتش بکشونه.

• Like
Reactions: all4u and Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر