Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منم همین حس بد رو نسبت به بازی پیدا کردم.شما میخوای از یه مسیری رد بشی که پلیس هست و اگر از کنارش رد شی که شناسایی میشی اگر بکشیش منفی میگیری،در کل هرجور که بخوای هدفت رو بزنی شناسایی میشی.این خیلی دیگه ضدحاله.مامور ها در هرصورت علیه شما هستند پس شما هم باید برای دفاع از خودت هم که شده باید بکشیش ولی سریعا امتیاز منفی میکنه تو پاچت.من دقیقا با نظر دوستمون درباره سیستم امتیاز دهی موفقم اگر نبدو بتر بود

افراد ملبس به یه لباس وقتی شما لباس اون گروه رو بپوشید بهتون شک میکنن، که این شک خودش کم و زیادیش به اهمیت اون گروه برمیگرده، مثلا لباس یه برقکار رو بپوشین، برقکارای دیگه به شما شک میکنن و سرعت پر شدن اون خط شک هم کمه چون اصولا خیلی آدمای حساسی نیستن. ولی مثلا اگه لباس پلیس بپوشین، پلیسای دیگه به شما شک میکنن و اون خط هم سریعتر پر میشه چون حواسشون بیشتر هست و حساس تر هستن. حالا با لباس پلیس میتونین از جلوی برقکارا رد بشین و برعکس، بدون هیچگونه دوشواری. من اینطوری بازی کردم یک بشر با من کار نداشته.

ضمنا اصلا ضروری نیست لباس عوض کنین، اصلا یه challenge داره همه مراحل که فقط باید با لباس عمو 47 مرحله رو تموم کنین، بدون تعویض لباس! این چیزیه که منو شیفته بازی کرده و هر مرحله رو بالای 10 ساعت بازی میکنم، اونقدر که داخلش content وجود داره. اونقدر که راه ها و روش های مختلف میشه یه مرحله رو به پایان برد. البته صبر و حوصله میخواد اوایل هر مرحله که اون مرحله دستتون بیاد ولی بعدش میشه شاهکار.

آخه مثلا یه مامور میبینی روش به دیواره اصلا اسکل میزنه خب آدم دلش می خواد بره بزنه نابودش کنه لامصبو! ولی بازی زرت منفی میده واسه همین مجبوری بیخیال شی.
به نظر من بهتر بود این سیستم منفی دادنو نمیزاشتن.همون رنک سایلنت آساسین کافیه واسه کسی که می خواد یه قاتل حرفه ای باشه.

منم دقیقا نظر شما رو داشتم ولی بعد که نتیجه هر تنبلی رو میدیدم که منفی میگیرم، سعی میکردم بهتر بازی کنم، طوری شد که مراحل رو بدون کشتن، دیده شدن و حتی لباس عوض کردن میتونم تموم کنم و تمام لذت بازی تو همینه واقعا. برای اینکه خفن ترین کار اینه که شما جایی بری، ماموریتت رو تموم کنی و اصلا کسی نفهمه شما اومدی و رفتی. برای همین هرچقدر از اون آرمانی بازی کردن دور بشی منفی میگیری ولی این منفی گرفته جلوی پیشرفت شما رو تو بازی نمیگیره و باز میتونین بازی رو جلو برین. البته کارای خوب بکنین هم مثبت میگیرین. ولی مثلا اگه تو یه مرحله کلی سوتی بدین ولی هدف رو بدون سر و صدا و دردسر بکشین، یه هو کلی امتیاز میگیرین که از منفی ها رو جبران میکنه.

من همه Hitman ها رو بازی کردم، از اولین نسخه تا همین آخری ولی هیچکدوم اون چیزی که باید باشن نبودن، جز همین آخری که منو خیلی مجذوب کرده، اونم بخاطر گیم پلی درستش هستش.

بازی خیلی خوبیا داره، مثلا دیالوگ هایی که برای هر مرحله ساخته شده و دشمنا باهم رد و بدل میکنن که تو فضاسازی کمک بسزایی میکنه. حتی حس اکشن بازی هم خیلی خوبه، تو مرحله دوم که هتل هستش شما شاتگان دستت بگیر و شروع کن همه رو کشتن، از خدمتکار بگیر تا مسافرای هتل تا دشمنا، دقیقا میشه مثله فیلمای Guy Ritchie.

شاهکاره بازی واقعا. اینقدر خوبی داره که من بدیهای کوچیکش، مثله نبود نقشه (رادار رو نمیگم) رو میبخشم. یا سیستم سیو و چک پوینتش که به نظرم جای پیشرفت داشت.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان توی مرحله هتل کسی راهی میشناسه که بدون منفی بتونم برم طبقه بالا و اون چیز را انلاک کنم؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان توی مرحله هتل کسی راهی میشناسه که بدون منفی بتونم برم طبقه بالا و اون چیز را انلاک کنم؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

با پرت کردن حواس میتونی:

1) اول مرحله رو از سمت چپ از نردبون برو پایین

2) یه نگهبان ته راهرو هستش، یکم صبر کنی میره جلو، بشین و از پشتش برو روبرو.

3) میرسی به زیرزمین. مستقیم سمت چپ checkpoint هستش، با کاور گرفتن خودتو برسون اونجا و سیو کن.

4) بعد به سمت آساسنسور برو که رو رادار هم علامت زده برات.

5) پشت یکی از دیوار هایی که رو به آسانسور هستش یه دستگاه سوئیچ برقه، اونو خراب کن و سریع قایم شو، اون دوتا برقکاره که جلوی آسانسور هستن یکیشون میره سر کارش یکیشون میاد اینو درست کنه.

6) سریع برو کلید آسانسور رو بزن و باز قایم شو تا آساسنسور بیاد.

7) آسانسور اومد سریع بدو سمتش و داخل شو.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
تورابه خدا دوستان مراحل وراهنمایی هارو در اسپیولر بگذارید حتی یک کلمه هم مثلا دوستمون گفته چه طوری اون سرباز یا اون لطفا همه چیز در اسپیولر بزارید ممنوننننننننننننن

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
تو این کاور باید صدا خفه کن هم روی کلتهای هیتمن میبود.خیلی قشنگتر میشد.نه؟
04058658059031177426.jpg

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
افراد ملبس به یه لباس وقتی شما لباس اون گروه رو بپوشید بهتون شک میکنن، که این شک خودش کم و زیادیش به اهمیت اون گروه برمیگرده، مثلا لباس یه برقکار رو بپوشین، برقکارای دیگه به شما شک میکنن و سرعت پر شدن اون خط شک هم کمه چون اصولا خیلی آدمای حساسی نیستن. ولی مثلا اگه لباس پلیس بپوشین، پلیسای دیگه به شما شک میکنن و اون خط هم سریعتر پر میشه چون حواسشون بیشتر هست و حساس تر هستن. حالا با لباس پلیس میتونین از جلوی برقکارا رد بشین و برعکس، بدون هیچگونه دوشواری. من اینطوری بازی کردم یک بشر با من کار نداشته.

ضمنا اصلا ضروری نیست لباس عوض کنین، اصلا یه challenge داره همه مراحل که فقط باید با لباس عمو 47 مرحله رو تموم کنین، بدون تعویض لباس! این چیزیه که منو شیفته بازی کرده و هر مرحله رو بالای 10 ساعت بازی میکنم، اونقدر که داخلش content وجود داره. اونقدر که راه ها و روش های مختلف میشه یه مرحله رو به پایان برد. البته صبر و حوصله میخواد اوایل هر مرحله که اون مرحله دستتون بیاد ولی بعدش میشه شاهکار.

منم دقیقا نظر شما رو داشتم ولی بعد که نتیجه هر تنبلی رو میدیدم که منفی میگیرم، سعی میکردم بهتر بازی کنم، طوری شد که مراحل رو بدون کشتن، دیده شدن و حتی لباس عوض کردن میتونم تموم کنم و تمام لذت بازی تو همینه واقعا. برای اینکه خفن ترین کار اینه که شما جایی بری، ماموریتت رو تموم کنی و اصلا کسی نفهمه شما اومدی و رفتی. برای همین هرچقدر از اون آرمانی بازی کردن دور بشی منفی میگیری ولی این منفی گرفته جلوی پیشرفت شما رو تو بازی نمیگیره و باز میتونین بازی رو جلو برین. البته کارای خوب بکنین هم مثبت میگیرین. ولی مثلا اگه تو یه مرحله کلی سوتی بدین ولی هدف رو بدون سر و صدا و دردسر بکشین، یه هو کلی امتیاز میگیرین که از منفی ها رو جبران میکنه.

من همه Hitman ها رو بازی کردم، از اولین نسخه تا همین آخری ولی هیچکدوم اون چیزی که باید باشن نبودن، جز همین آخری که منو خیلی مجذوب کرده، اونم بخاطر گیم پلی درستش هستش.

بازی خیلی خوبیا داره، مثلا دیالوگ هایی که برای هر مرحله ساخته شده و دشمنا باهم رد و بدل میکنن که تو فضاسازی کمک بسزایی میکنه. حتی حس اکشن بازی هم خیلی خوبه، تو مرحله دوم که هتل هستش شما شاتگان دستت بگیر و شروع کن همه رو کشتن، از خدمتکار بگیر تا مسافرای هتل تا دشمنا، دقیقا میشه مثله فیلمای Guy Ritchie.

شاهکاره بازی واقعا. اینقدر خوبی داره که من بدیهای کوچیکش، مثله نبود نقشه (رادار رو نمیگم) رو میبخشم. یا سیستم سیو و چک پوینتش که به نظرم جای پیشرفت داشت.
آیدین جان با تمام حرفات واقعا موافقم ! منم جز نسخه Contract که سومی بود فکر کنم ! همه رو بازی کردم و با این سری زندگی کردم.

تنها چیزی که تو این نسخه یکم اذیتم میکنه اینه که واسه پیش بردن بازی خیلی باید آزمون و خطا انجام بدی ! مخوصا رو درجه ی Expert به بالا ! هی " Restart from last CHekpoint " های متوالی یکم ضد حال به آدم میزنه ! :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
نه بابا راست میگه این در حالیه که شما اصلا نمیتونی این اسلحه رو بدون صدا خفه کن استفاده کنی!!
داش سعید اگه منظورت اینه که صدا خفه کن رو از روی اسلحه برداری میشه ها.
اسلحه رو که equip کردی جهت پایین (D-Pad) رو نگه میداری صدا خفه رو برمیداره.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
بچه ها سلام شرمنده این سوال رو میپرسم چون صفحه های قبل رو نخوندم برای اینکه داستان رو متوجه نشم من ایکس باکسم هارد نداره ایا میشه بدون هارد این بازی رو اجرا کرد یا حتما باید روی هارد نصب بشه

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
سلام.بله میشه:
1.اگه dvd بازیتون برنر مکس باشه هم میتونین نصب کنین هم بدون نصب بازی کنین.
2.اگه dvd بازیتون معمولی باشه که اصلا نمیتونین نصب کنین چون از بازی میپره بیرون.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
3. بهانه ست. جائی که من کار میکنم 70 تا کارمند دیگه داره ولی من سرجم 20 نفرشون رو میشناسم!.
4. یه افسر پلیس وقتی مزدور شد و شد ادم یه جنایت کار دیگه فرق خاصی با یه مجرم نداره.

هرچقدر فن این بازی هست برای من مهم نیست. چیزی رو که به وضوح میشه دید رو با تعصب نمیشه ماس مالی کرد. ایرادهای اساسی و عجیبی داره این بازی.
U mad ??

از این زرنگ بازیا و کاراگاه مارپل بازیا بخوای واسه هر بازیی دربیاری هزار جور از این بامبول های مسخره میشه دراورد !
نمونش MGS ، Splinter Cell یا هر بازیه شاخ دیگه ای !

در ضمن ، یه قاتل حرفه ای و تمیز فقط هدف اصلیش رو میکشه ! کاری به بقیه نداره !

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
سلام آقایون و شاید خانوما.
شما بازی رو رو چه درجه سختی بازی میکنید؟
من نظرم اینه که فعلا روی نرمال برم؛تا به خوبی از گیم پلی و گرافیک و داستان و سایر اجزای ریز و درشت بازی لذت ببرم (البته به خوبی مخفی کاری میکنم و امتیاز منفی به ندرت میگیرم)، بعد که بازی تموم شد،دوباره شروع کنم به بازی البته این بار روی درجه سختی بالاتر.
نظر شما چیه؟؟؟

---------- نوشته در 02:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

نوشته شده توسط mehrdad122:
دوستان بازی چند مرحلست

و اینکه چه قدر اچیو منت میده من مرحله 2 هستم 300 تا گرفتم

اگه تو منو بری به قسمت colectible،یکی از قسمت ها هست که لیست مرحله هارو نوشته،اونم به صورت زیر مجموعه های هر part.
در مورد اچیومنت هم بگم که این بازی گویا اچیومنت هاشو حراج کرده.به راحتی میتونی خیلی هاشو بگیری.بعضی هاش هم تلاش و دقت زیادی میخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر