Hitman Absolution | PS3 Thread

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
گرافیکش عالیه مخصوصا انعکاس نور گیم پلی بازی هم خوبه نمیدونم چرا این سبک بازی ها کمه با اینکه زیاد هم طرفدار داره!

***AGENT 47***

کاربر سایت
Nov 6, 2012
151
نام
mohammad
تنها پیشرفتش نسبت به hitman4: bloodmoney گرافیکش بوده بقیه چیزا همه پسرفت اصلا حال نکردم هوش مصنوعی دشمن ها هم که میشه گفت از اوسگل اونورترن hitman4 یه دنیایه دیگه بود اصلن قابل مقایسه نیستن متاسفانه هیچ دلهره و اضطرابی به ادم منتقل نمیکنه با نگه داشتن دکمه R1 هم که میگه کارهایی که باید بکنید رو و همینطور دشمن کجاست اسلحه هایه بزرگ هم که تو hitman 4 اصلن نمیشد تو این مخفی کرد این معلوم نیست کجاش میکنه سیستم اسلحه چینی هم حذف شده و هر چی خودش میخواد میده تفنگهاشم (caliber 48 )که اونقدر قوی بودن الان باید 4 5 تا تیر بزنی به هر کی تا بمیرن )x

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
تنها پیشرفتش نسبت به hitman4: bloodmoney گرافیکش بوده بقیه چیزا همه پسرفت اصلا حال نکردم هوش مصنوعی دشمن ها هم که میشه گفت از اوسگل اونورترن hitman4 یه دنیایه دیگه بود اصلن قابل مقایسه نیستن متاسفانه هیچ دلهره و اضطرابی به ادم منتقل نمیکنه با نگه داشتن دکمه R1 هم که میگه کارهایی که باید بکنید رو و همینطور دشمن کجاست اسلحه هایه بزرگ هم که تو hitman 4 اصلن نمیشد تو این مخفی کرد این معلوم نیست کجاش میکنه سیستم اسلحه چینی هم حذف شده و هر چی خودش میخواد میده تفنگهاشم (caliber 48 )که اونقدر قوی بودن الان باید 4 5 تا تیر بزنی به هر کی تا بمیرن )x
چند تا درجه سختی داره ؟
تو حالت های سخت اش هم قابلیت دکمه R1 هست ؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره محمد جان باهات موافقم,این اولین باره که هیتمن بازی میکنم,فک کنم یه 30 درصدی رفتم اما درکش نمیکنم,آخه فقط راه میرم مرحله تموم میشه دشمن هم که هیچ عکس العملی نشون نمیده

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
واقعا اگر بازی هوش مصنوعی قابل قبولی نداشته باشه اگر در تمام زمینه ها هم بهترین باشه باز هم اون مشکل تمام هیجان بازی رو نابود می کنه به خصوص سبک هایی مثل این بازی...حیف

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خب حسین هوش مصنوعیش جالب نیس دیگه, شاید هم توقع من بخاطر تعریف دوستان از نسخه های قبلی بالا رفته بود!

مهدی جان هوش مصنوعی که من دیدم در حد قابل قبولیه.حالا بازم بازی میکنم و میام دوباره نظرم رو میگم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,260
این تاپیک چه زیر خاکی شده .
2 روزه که بازی رسیده دستم . یه دل سیر بازی کردم . فقط میتونم بگم شاهکاره بازی . اونایی که فن این بازی هستن از دست ندن.به قدری ادرنالین خونم هنگام بازی زیاد میشه چشام پر اشک میشه :d
در مورد بازی هم بگم که تو سری هیتمن بهترین هست . گرافیک بازی یه جورایی شبیه Blood money هست . نور پردازی عالی هست جالبه بازی اصلا لودینگ و install data نداره .. طراحی مراحل فوق العاده زیباست تنوع هم خیلی زییاده . صدا گذاری بازی که
بسیار عالی هست. تو این بازی agent 47 یکم بیشتر برامون صحبت میکنه. هنوز online نزدم که راجب multi صحبت کنم . در کل از دست ندینش .

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بعد مدت ها یک پولی دستم اومده،می خوام بخرمش تا بعد کنکور بازیش کنم!:((
این بخش آنلاینش رو یکی از دوستان توضیح بده،ممنون میشم.
چون نسخه دیجیتالیش،از نوع لیمیتد است و کلی خرت و پرت داره برای بخش آنلاین.تا اون جا که می دونم،ادیتور برای ویرایش مرحله هست که امکان اشتراک گذاری و بازی کردن اون مرحله ساخته شده رو به دیگران میده.درسته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر