Hitman 2016 | PC

8u3x_h3sz_hitman-6-cover.jpg

Developer : Io Interactive
Publisher : Warner Bros
Genre :Adventure, Action
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 11 March 2016
Official Site

اطلاعات کلی بازی:

• بازی به صورت قسمتی (Episodic) و دیجیتالی عرضه میشود و در پایان تمام قسمت ها به صورت دیسک نیز عرضه خواهد شد.
  • بازی Season Pass ندارد و با پرداخت 60 دلار به تمامی قسمت ها و DLC های آینده دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت های بعدی نخواهید بود.
  • تیم سازنده با بررسی نقاط قوت نسخه های قبلی تمامی آنها را در این نسخه جای دادند.
  • به گفته کارگردان بازی دیگر خبری از "جیب جادویی نیست" و شما قادر نخواهید بود چند اسلحه رو با هم بردارید فقط چیزهای کوجیک مثل تیغ ، قیچی، سکه و ...
  • دارای بخش آنلاین می باشد.
  • برخی از ماموریت های بازی live events هستند که در یک مدت زمان کوتاه ظاهر می شود و به بازیکن شانس تلاش برای قراردادهای ترور را می دهد.
  • این نسخه از بازی دارای موتور گرافیکی Glacier 2 می باشد.
  • در نسخه ی جدید سیستم قراداد (Contract Mod) برگشته است و و مراحل آن با Absolution کاملا متفاوت است.
  • همانند نسخه ی قبلی در این نسخه از بازی هم شما حق انتخاب دارید که می خواهید دشمنان خود را مخفیانه یا با سرو صدای زیاد از بین ببرید.
  • این بازی از دو سیستم مخفی کاری و معمولی تشکیل شده است که شما می توانید در بازی هر کدام از آن ها را که به نظرتان جالب تر و بهتر است انتخاب کنید
  • مراحل بازی در فرانسه , ایتالیا و مراکش رخ خواهد داد و باید در این سه کشور به انجام ماموریت های خود خواهید پرداخت.
  • یک سلاح جدید در اختیار Hitman قرار داده شده است که یک اسلحه ی Sniper جدید می باشد این اسلحه دارای قدرت بزرگنمایی بسیار بالا و عالی و هم چنین دید بهتری خواهد بود.
  • بازی از روز اول و بدون نیاز به پچ از DirectX 12 پشتیبانی میکند.
  • همونطور که در عکس زیر هم میبینید در روز عرضه بازی نصف اپیزود ها قابل بازی هستن و بصورت ماهانه در سه ماه بعد بقیه اپیزودهاش عرضه میشوند. البته اگه بخواین میتونید صبر کنید تا تمام مراحل بازی عرضه شوند و بازی رو یکجا تجربه کنید.

Minimum
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11

Recommended

OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version 11

fo79_11.png

Direct Link

mqdefault.jpg

Hitman Trailer - E3 2015 Square Enix Press Conference | 720

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
دوستان بازی چرا اجازه نمیده تنظیمات Texture رو تغییر بدیم؟ کارت من GTX 950 هست که از Direct X 12 هم ساپورت میکنه ولی همه گزینه ها به غیر از Low غیر فعال هستن و تو این حالت گرافیک بازی شبیه بازی های PS2 میشه و تازه فریم خوبی هم نمیده در کل بنظر می رسه گرافیک بازی اصلا بهینه نیست امیدوارم این مشکلاتش رو هر چه زود تر برطرف کنن.

Paradise Lost

کاربر سایت
دقیقا مشکل TR رو داره... این لا کزدار مگه تکسچر هاش چقدر کیفیت دارن این همه ویرم مصرف میکنه؟؟؟:|)xولله من که برتری زیادنی نسبت به نسخه قبلی از لحاظ کیفیت نمیبینم... اگه شما دیدید بگید...

Hamidreza

ناظم انجمن
متاسفانه اپیزود اول یه Copy / Paste ساده از نسخه ی بتا + قرار دادن مرحله ی پاریس ( که فوق العاده عالی و زیبا کار شده ) هستش !

بی انصافیه اگه بگیم هیچ تغییری نسبت به Absolution نداشته . کیفیت سایه ها ' نور پردازی استثنایی ' تکسچرهای با کیفیت و مخصوصا تکنیک سوپر سمپلینگ به هرچه زیباتر شدن بازی از لحاظ گرافیک کمک کرده که متاسفانه صدای جیغ کارت منم این آپشن در آورده . وسعت و محیط بازی نسبت به Absolution به مراتب بزرگتر شده و بنظرم اصلی ترین تفاوتش نسبت به نسخه های قبلی دسترسی های بیشتر و وجود راه های مختلف برای رسیدن به هدف هست که بنظرم همین نکته در کنار گرافیک چشم نواز میتونه علاقه مندان به ژانر مخفی کاری رو راضی نگه داره . اگه مرحله ی Paris رو فاکتور بگیریم intro pack چیز زیادی برای نمایش نداشت و امیدوارم Square تو اپیزودهای بعدی جبران کنه ;)

اینم یه سری شات . واقعا بازی رو DX12 چشم نوازه : :x

opxpp

کاربر سایت
سلام دوستان این بازی هیتمن که اومده، بعده دو تا مرحله بتا فقط یه مرحله پاریس اضافه شده برا نسخه اصلی؟

ROONEY190

کاربر سایت
با توجه به آنلاین بودن بازی امیدی به کرک نیست باید اورجینال گرفت درسته؟؟
معلومه کی بازی کامل می شه؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
راهی هست که بشه texture quality رو بالا برد ؟ من کارتم 2 گیگه رو LOW ـه نمیشه بالا هم برد . ولی بقیه تنظیمات رو بالا گذاشتم فریم خوبیم میگیرم 90% شرایط . خود بازی هم از نظرگیمپلی شاهکاره ! حتما بگیریدش :D

s.1

کاربر سایت
متاسفانه اپیزود اول یه Copy / Paste ساده از نسخه ی بتا + قرار دادن مرحله ی پاریس ( که فوق العاده عالی و زیبا کار شده ) هستش !

بی انصافیه اگه بگیم هیچ تغییری نسبت به Absolution نداشته . کیفیت سایه ها ' نور پردازی استثنایی ' تکسچرهای با کیفیت و مخصوصا تکنیک سوپر سمپلینگ به هرچه زیباتر شدن بازی از لحاظ گرافیک کمک کرده که متاسفانه صدای جیغ کارت منم این آپشن در آورده . وسعت و محیط بازی نسبت به Absolution به مراتب بزرگتر شده و بنظرم اصلی ترین تفاوتش نسبت به نسخه های قبلی دسترسی های بیشتر و وجود راه های مختلف برای رسیدن به هدف هست که بنظرم همین نکته در کنار گرافیک چشم نواز میتونه علاقه مندان به ژانر مخفی کاری رو راضی نگه داره . اگه مرحله ی Paris رو فاکتور بگیریم intro pack چیز زیادی برای نمایش نداشت و امیدوارم Square تو اپیزودهای بعدی جبران کنه ;)

اینم یه سری شات . واقعا بازی رو DX12 چشم نوازه : :x

این دیگه DX12 FAKE نیست؟ فرقی با 11 داره؟ اگه داره عکس مقایسه ای بذار تام که فقط گند می زنه به فریم تازه VXAO هم غیر فعال می کنه

.: Megatron :.

کاربر سایت

Hamidreza

ناظم انجمن
DX 12 تو این بازی تاثیری بر کیفیت نداره و فقط از ویژگی Async (مربوط به Performance) استفاده میکنه.

من برحسب تجربه ای که کردم نظرمو گفتم . تو دقت تصویر 2k حس میکنم از لحاظ کیفی تو بعضی لوکیشن ها Dx12 بمراتب بهتر از DX11 هستش ( شایدم تو عکس خیلی تفاوتشون مشخص نشه ) . منتها به طرز عجیبی بازی رو سنگین میکنه که بعضی اوقات آدم مجبور میشه قید تنظیمات اینچنینی رو بزنه تا حداقل بازی قابل اجرا بشه !
یه ایراد دیگه ای هم که dx12 و dx11 داره اینه که نمیشه وقتی in-game هستیم تنظیماتو از dx11 به 12 یا برعکس تغییر بدیم . همون ابتدا که بازی رو میخوایم اجرا کنیم باید تعیین کنی رو dx12 یا dx11 میخوای انجامش بدی !

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
من برحسب تجربه ای که کردم نظرمو گفتم . تو دقت تصویر 2k حس میکنم از لحاظ کیفی تو بعضی لوکیشن ها Dx12 بمراتب بهتر از DX11 هستش ( شایدم تو عکس خیلی تفاوتشون مشخص نشه ) . منتها به طرز عجیبی بازی رو سنگین میکنه که بعضی اوقات آدم مجبور میشه قید تنظیمات اینچنینی رو بزنه تا حداقل بازی قابل اجرا بشه !
یه ایراد دیگه ای هم که dx12 و dx11 داره اینه که نمیشه وقتی in-game هستیم تنظیماتو از dx11 به 12 یا برعکس تغییر بدیم . همون ابتدا که بازی رو میخوایم اجرا کنیم باید تعیین کنی رو dx12 یا dx11 میخوای انجامش بدی !

با این حساب فعلا جای کار داره dx12 تکنیک انحصاری چنتا داره که اگه باشه باید اپشن اضافه کنه. تغییر api همیشه نیاز به اجرای مجدد داره تا سوییچ کنه.

تا 1 سال دیگه مشخص می شه dx12 حقیقتا چیز مناسبی هست یا اینم عین نسخه 10 سر کاریه

• Like
Reactions: Polaris

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر