Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز من رو ادد کنین لطفا
من روز اول ثبت نام کردم ولی برام اینوایت نیومده اگه این قضیه اینوایت دوستان اوکی شد وبراتون اومد لطف کنین برای منم بفرستین
خیلی ممنونم
Ghasedak#2381

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دوستانی که بازی براشون کند Load میشه و افت فریم شدید دارن، من با GTX 770 بازی میکنم ولی شدیدا فریمریت پایین بود برام. درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم درست شد. البته ممکنه برای بعضیا کار نکنه چون Blizzard بازی رو درست حسابی Optimize نکرده. گفتن در آینده قراره Optimize کنن.
مشکل فریم از سخت افزار نیست از نت هست که برای بعضی ها اینجوریه ببین اگه سرور آمریکا باشی کاریش نمیشه کرد ولی اگه اروپا هستی یه تیکت بده ببین قضیه چیه

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
خبر خوب
یه سری تغییرات تو بازی میخوان بدن که مهم ترینش اینه که گلد لول میزارن که کسانی که به 40 برسن جمعا 10000 گلد میگیرن و کسانی که به لول 10 برسن 7 روز stim pack میگیرن و hero level به 20 افزایش میابد و تو level 15 هزار پونصد گلد و تو 20 دو هزار تا گلد جایزه میده
http://eu.battle.net/heroes/en/blog/18184937/pax-east-panel-recap-06-03-2015

l3est

کاربر سایت
Mar 1, 2015
3
دوستان من اکانتم کشور رو US زدم یعنی تو بازی به سرور های US وصل می شه؟
کدوم کشور رو بزنم؟
من دقیق یادم نیست کجا زدم ، فکر کنم ایران زدم. ولی رو سرور های EU و US بازی میکنم مشکلی نداره.
البته EU کمتر لگ میشه.

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
من دقیق یادم نیست کجا زدم ، فکر کنم ایران زدم. ولی رو سرور های EU و US بازی میکنم مشکلی نداره.
البته EU کمتر لگ میشه.
ممنون
یعنی می شه رو هر سروری که خودمون خواستیم بازی کنیم؟
ربطی به کشوری که انتخاب کردیم نداره؟

bigboss1

کاربر سایت
Mar 1, 2015
14
[h=1]نقشه و قهرمانی جدید برای بازی Heroes of the Storm منتشر شد[/h]
نویسنده: محمدرضا کاشفی در ۹:۳۰ اسفند ۱۹, ۱۳۹۳
بلیزارد اعلام کرد که به زودی نقشه و قهرمان جدیدی برای بازی Heroes of the Storm منتشر خواهد شد. با زومجی برای خواندن جزئیات خبر همراه شوید.
نقشه جدید که «Tomb of the Spider Queen» نام دارد، طبق توصیف‌های سازنده مانند مبارزه با چاقو در فضایی بسیار کوچک مانند کمد است. داستین برودر از بلیزارد در این باره توضیح داد که:
این نقشه فوق العاده کوچک است. ما آن را مانند مبارزه با چاقو در کمد تشبیه می‌کنیم. محیط نقشه بسیار محدود است و خطوط آن به شدت نزدیک به هم طراحی شده‌اند.
نقشه جدید شما را در مقابل عنکبوت‌ها قرار می‌دهد که با کشتن‌شان الماس به دست می‌آورید. اگر بتوانید به اندازه کافی الماس جمع کنید ملکه عنکبوت‌ها احضار می‌شود.
به علاوه در این نقشه بازیکنان می‌توانند در نبردهای خود از قهرمان جدیدی استفاده کنند. این قهرمان سیلواناس نام دارد و لقب او «ملکه فراموش شدگان» است. او کاراکتری بسیار قوی دارد که می‌تواند مقدار بسیار زیادی ضربه بر دشمنانش وارد کند. سلاح اصلی سیلواناس تیر و کمان است و در رتبه ۱۰ می‌توانید از بین دو قابلیت اصلی او یکی را انتخاب کنید.
یکی از قابلیت‌های او «فریاد تیر» نام دارد که به وسیله آن می‌توانید نوکرها و مزدورهای مختلفی را به تسخیر خود در آورید. داستین برودر در رابطه با قابلیت تسخیر او اینگونه می‌گوید:
او می‌توانید نوکرها، مزدوران و برج‌ها را از بین ببرد. اگر او را در مکانی مشخص برای مدت لازم تنها بگذارید، قبل از اینکه حتی متوجه شوید آن مکان نابود شده است.
بلیزارد همچنین اعلام کرد که در طی روزهای پیش رو بسته بروزرسانی جدیدی منتشر خواهد کرد که بر روی رابط کاربری تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت، بازیکنان نیز می‌توانند بعد از عرضه آن در چت صوتی همراهان خود را بی‌صدا (Mute) کنند. و در پایان به گفته بلیزارد به زودی مسابقه آنلاین جدیدی تحت عنوان «قهرمانان نفرین شده» برگذار خواهد شد. شرکت کردن در این مسابقه و برنده شدن در آن تمامی مخارج تحصیلات‌تان را تامین خواهد کرد.
منبع: SegmentNext

نقل از
انتشار نقشه و قهرمانی جدید برای بازی Heroes of the Storm | زومجی

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
هر هفته هفت تا هیرو به صورت چرخشی قابل بازیه ولی هر هفته واسه من توی خود بازی که میرم فقط پنج تا باز هستن. کسی همچین مشکلی مثل من نداره؟ نمیدونین اشکال از کجاست؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
من کلا با سبک بازی Online Battle Arena مشکل داشتم مخصوصا سر Dota!
ولی بعد از اینکه Invite بازی برام اومد و شروع ب دانلود کردم و بعد هم بازی، کلا نظرم عوض شد نسبت ب این سبک!!
اگر واقعا روش خوب کار کنند و مانور های اساسی بدن شاید طوری بشه ک دوتا رو هم بخوابونه زمین!
باز خوبیش اینه ک باهم دیگه درسته هم سبکن ولی نوآوری های HOTS خیلی بیشتر از دوتاس
ما ک باش حال کردیم :D

ادد کنید : KASRA#2465

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
هر هفته هفت تا هیرو به صورت چرخشی قابل بازیه ولی هر هفته واسه من توی خود بازی که میرم فقط پنج تا باز هستن. کسی همچین مشکلی مثل من نداره؟ نمیدونین اشکال از کجاست؟
اگه اشتباه نکنم تو لول 12 یه slot و تو لول 15 یکی دیگه باز میشن

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من که اصلا ازش خوشم نیومد...dota بهتره شاید چون هنوز هیرو ها بالانس نیستن اینجوری فک میکنم
کیا اگه بری ranked بازی کنی تازه میفهمی بازی چیههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!
اصلا خییییلی فرق داره . quick match یه مشت نووب از دوتا پاشدن اومدن اصلا نه حال میده نه استراتژی برای برد . خو خرتو خره ولی رنک بازی کنی نظرت عوض میشه
هیرو ها هم کاملا بالانس هستند فقط درجه سختی هاشون فرق داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر