Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
نه به پشتیبانی یه ایمیل دادم خیلی خوش برخورد و راحت درستش کرد.

باز هم خوبه این همه پلیر دارن احترام هم میگذارند به آدم ، نه مثل valve !

باید خدمت جناب عالی‌ عرض کنم که شما خوش شانس بودین . راستی‌ شما چطور کی‌ رو خریدید؟ .الان خیلی وقت خودشون به صورت دستی‌add نمی‌کنن البته من بالانس رو زیاد امتحان کردم ولی‌ الان دیگه نمیزنن و میگن

several weeks ago i got same problem on this case as well

and a great supporter like you did add all my codes manually

جواب ‌gm ها

Sadoryanne
at 13:43:47
Yes I see that you tried and tried your luck until one of us added this by mistake

Eggalihus
at 16:41:28
We should not have helped, that was mistake. We're legally not allowed to add these cards there.
Those times you did get it added were a mistake by the GMs. We cannot ever add these balance cards to Iranian accounts due to trade restrictions.
Some GMs do not know this, but we have told you in the past that you're restricted from these cards too.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
863
نام
محسن
باید خدمت جناب عالی‌ عرض کنم که شما خوش شانس بودین . راستی‌ شما چطور کی‌ رو خریدید؟ .الان خیلی وقت خودشون به صورت دستی‌add نمی‌کنن البته من بالانس رو زیاد امتحان کردم ولی‌ الان دیگه نمیزنن و میگن
خب نگاه کن خودت برات نوشته "بله میبینم که انقدر تلاش کردی که یکی از ما اشتباها اونو وارد کرد" ، این یعنی سابقه ت خرابه !:d
بالانس کارتت یه چیز دیگست احتمالا ، نه ؟ خب این بحث مالیات و اینا مطرحه قضیش جداست اگه موضوع اینه.

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
@ Grand master

الان دقیقا مشکل شما چی بوده که این شکلی جواب شما رو دادن ؟ چون یادمه چند روز پیش هم تو تاپیک wow یه چیز در این مورد گفته بودین . بالانس کارت خریدی نمیتونی واردش کنی ؟ اگه که currency اکانتت یورو باشه مشکلی نباید بوده باشه اگه که نه این کار رو نمیکنن اصولا .

من خودم دو بار مشکل داشتم که نتونستم بالانس کارت رو نزنم چون ارور میداد با اینکه حسابم یورو بود اما تیکت که دادم هر دوبار درستش کردن ! جالب شده بدونم مشکل شما کامل چی بوده یا شاید خیلی پشت هم تیکت دادی نمیدونم !

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
@ Grand master

الان دقیقا مشکل شما چی بوده که این شکلی جواب شما رو دادن ؟ چون یادمه چند روز پیش هم تو تاپیک wow یه چیز در این مورد گفته بودین . بالانس کارت خریدی نمیتونی واردش کنی ؟ اگه که currency اکانتت یورو باشه مشکلی نباید بوده باشه اگه که نه این کار رو نمیکنن اصولا .

من خودم دو بار مشکل داشتم که نتونستم بالانس کارت رو نزنم چون ارور میداد با اینکه حسابم یورو بود اما تیکت که دادم هر دوبار درستش کردن ! جالب شده بدونم مشکل شما کامل چی بوده یا شاید خیلی پشت هم تیکت دادی نمیدونم !

من می‌خوام ازshop خرید کنم واسه همین به این کارد‌ها نیاز دارم. ۴ روز پیش یه اکانت دیگه ساختم واسه Heroes Of The Storm

و کشورو رو ترکیه انتخاب کردم همین کارد رو راحت اونجاا زدم

اسم کارد هم اینه واحد شم euro هست مال eu

Battle net Balance Card 20 EUR - EU

اررو هم که میده اینه
The currency of the balance code you are trying to redeem is not supported in this region.

حتا خود سایت هامون هم مطلب و هشدار دادن در رابطه با این مشکل
توجه: این کارت به صورت مستقیم برای اکانت هایی که کشور آن ها "ایران" است قابل استفاده نیست و باید از طریق گذاشتن تیکت از طریق لایو چت انجام شود. لذا لطفا قبل از خرید با GM صحبت های لازم را انجام دهید و بعد از اطمینان از عدم مشکل نسبت به خرید کارت اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در صورتی که به دلیل مشکل ذکر شده نتوانستید کارت را اضافه کنید، هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نیست.
به وسیله ی این کارت می توانید حساب Battle.net خود را به اندازه ی 20 یورو شارژ کنید که می توانید از این شارژ جهت پرداخت سرویس هایی که مرتبط با بازی های شرکت بلیزارد است و همچنین خرید ها و پیش خرید های بازی ها را به سادگی و فقط با وارد کردن یک کد انجام دهید!
لینک برای وارد کردن کد پس از خرید:
https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html

- - -ویرایش - - -

خب نگاه کن خودت برات نوشته "بله میبینم که انقدر تلاش کردی که یکی از ما اشتباها اونو وارد کرد" ، این یعنی سابقه ت خرابه !:d
بالانس کارتت یه چیز دیگست احتمالا ، نه ؟ خب این بحث مالیات و اینا مطرحه قضیش جداست اگه موضوع اینه.

همینه بالانس کاردم
Battle net Balance Card 20 EUR - EU

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
توجه کنید که بازی در صورتی به اکانت تون اضافه شده که توی منیجمنت هم شده باشه کلاینت برای همه ادد شده

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بتا کی بازی رو میخوان (funders pack نیست و فقط کی هست ) خصوصی بدن لینک بدم بخرن توجه کنید که هیچ هیرویی آنلاک نیست و برای کسانی که ROS رو دارن فقط valla باز هست .

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
سلام خدمت دوستان عزیز اگه بخوام این بازی رو انجام بدم باید چیکار انجام بدم ؟ پولی‌ هست یا باید دانلود کنم ممنون میشم توضیح بدید

.:God of War:.

کاربر سایت
Dec 20, 2014
35
سلام. وقتی میخوام لاگین کنم میگه: Your Account is not licensed for this game ! چیکار کنم؟:|
همونطور که InNovAtion گفتند فقط کلاینش برای بعضی ها اضافه شده اما برای ورود به بازی, یا باید خود بیلیزارد دعوتتون کنه یا کلیدش رو پیدا کنید. میتونید برای اطمینان وارد اکانتتون بشید (تو سایت) و ببینید اونجا هم به بازیهاتون اضافه شده یا نه

سلام خدمت دوستان عزیز اگه بخوام این بازی رو انجام بدم باید چیکار انجام بدم ؟ پولی‌ هست یا باید دانلود کنم ممنون میشم توضیح بدید
بازیش رایگان هست و تازه رفته تو closed beta

1- تو سایت battle.net یک اکانت بسازید
2- تو قسمت Beta Profile Settings اکانتتون تیک HotS رو بزنید و تائید کنید و امیدوار باشید بیلیزارد دعوتتون کنه یا باید کلیدش رو پیدا کنید
3- برنامه battle.net رو دانلود کنید

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
همونطور که InNovAtion گفتند فقط کلاینش برای بعضی ها اضافه شده اما برای ورود به بازی, یا باید خود بیلیزارد دعوتتون کنه یا کلیدش رو پیدا کنید. میتونید برای اطمینان وارد اکانتتون بشید (تو سایت) و ببینید اونجا هم به بازیهاتون اضافه شده یا نه

بازیش رایگان هست و تازه رفته تو closed beta

1- تو سایت battle.net یک اکانت بسازید
2- تو قسمت Beta Profile Settings اکانتتون تیک HotS رو بزنید و تائید کنید و امیدوار باشید بیلیزارد دعوتتون کنه یا باید کلیدش رو پیدا کنید
3- برنامه battle.net رو دانلود کنید

متاسفانه این قسمتو متوجه نشدم دوست عزیز ؟!
(یا باید کلیدش رو پیدا کنید?)

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
متاسفانه این قسمتو متوجه نشدم دوست عزیز ؟!
(یا باید کلیدش رو پیدا کنید?)
یعنی میتونی بخری بتا کی رو تو سایتای ایرانی میفروشن !!

- - -ویرایش - - -

several weeks ago i got same problem on this case as well

and a great supporter like you did add all my codes manually

جواب ‌gm ها

Sadoryanne
at 13:43:47
Yes I see that you tried and tried your luck until one of us added this by mistake

Eggalihus
at 16:41:28
We should not have helped, that was mistake. We're legally not allowed to add these cards there.
Those times you did get it added were a mistake by the GMs. We cannot ever add these balance cards to Iranian accounts due to trade restrictions.
Some GMs do not know this, but we have told you in the past that you're restricted from these cards too.

دقیقا
من خودم این مشکل رو داشتم . کشور اکانت من آمریکا بود و بدون هیچ مشکلی خرید انجام میدادم ولی دیدم وقتی بتا میگیرم همش ریجن US هست بعدش کشور رو به ایران تغییر دادم و هیچ پرداختی نمیتونست صورت بگیره از جمله بالانس کارت
بعد تیکت زدم گفتم که این کارت ارور میده . گفتن که به ایران نمیتونیم سرویس بدیم
به خاطر همین اکانتمو با اون همه game play فروختم یه اکانت جدید ساختم کشور هلند که نه مشکل پرداختی داشته باشه نه ریجن US باشه :d

NOTE : بعضی از GM هاشون یه خورده گند دماغ هستند و تا میگی ایرانی اصلا لحنشون عوض میشه و بهت سرویس نمیدن ولی بعضی هاشون کارتو راه که میندازن که هیچ هزار بار معذرت خواهی هم میکنن که وقتت تلف شده تا کارت راه بیوفته :dاینم یه جورشه دیگه .

.:God of War:.

کاربر سایت
Dec 20, 2014
35
دقیقا
من خودم این مشکل رو داشتم . کشور اکانت من آمریکا بود و بدون هیچ مشکلی خرید انجام میدادم ولی دیدم وقتی بتا میگیرم همش ریجن US هست بعدش کشور رو به ایران تغییر دادم و هیچ پرداختی نمیتونست صورت بگیره از جمله بالانس کارت
بعد تیکت زدم گفتم که این کارت ارور میده . گفتن که به ایران نمیتونیم سرویس بدیم
به خاطر همین اکانتمو با اون همه game play فروختم یه اکانت جدید ساختم کشور هلند که نه مشکل پرداختی داشته باشه نه ریجن US باشه :d
من چون بخاطر Hearthstone اومدم و پینگ توش مهم نبود, کشور رو امریکا زدم و تو همون امریکا هم بازی میکنم. الان اگر وارد closed beta این بازی بشم, فقط باید تو امریکا بازی کنم یا میتونم اگر پینگ بد بود به اروپا تغییرش بدم؟ (فقط همین بازی رو نه کشور)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر