Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
به به
بازی هنوز نیومده، تاپیک، جزو تاپیکای مهم شد... gz :d

راستی، فکر میکنید کارکترها مثه LoL کاستوم داشته باشن، یا اینکه ما تو تریلر گیم پلی مثلا یجا آرتاس رو با لباس پالادینش میبینیم، یه جا با کاستوم LK بدون کلاه خود و یجا دیگه با کلاه خود، مربوط به لول آپ بازی باشه؟ منظورم اینه که تو روند لول آپ کارکتر هم کاملتر میشه، بنظرم اگه اینجوری باشه خیلی جذابتر میشه

سبک بازی هم بنظرم شده مثه BGهای WoW مخصوصا AV... نی؟

dan1Al

کاربر سایت
Aug 25, 2011
96
به به
بازی هنوز نیومده، تاپیک، جزو تاپیکای مهم شد... gz :d

راستی، فکر میکنید کارکترها مثه LoL کاستوم داشته باشن، یا اینکه ما تو تریلر گیم پلی مثلا یجا آرتاس رو با لباس پالادینش میبینیم، یه جا با کاستوم LK بدون کلاه خود و یجا دیگه با کلاه خود، مربوط به لول آپ بازی باشه؟ منظورم اینه که تو روند لول آپ کارکتر هم کاملتر میشه، بنظرم اگه اینجوری باشه خیلی جذابتر میشه

سبک بازی هم بنظرم شده مثه BGهای WoW مخصوصا AV... نی؟

راستش یکم نگرانم از اونجایی که Last Hit روی بازی تاثیری نداره (فعلا) و همینطور خبری از ایتم بستن هم نیست! (دقیقا در سبک MOBA بیشتر این دو مورد هستن که بازی رو Hardcore میکنن! هرچند که به قول سازنده ها سبک این بازی MOBA نیست و Hero Brawler هست) به نظرم بازی بیشتر به سمت Casual داره میره!
به قول شما خیلی شبیه به PvP در WoW هست! فقط دوربین از بالا نشون داده میشه.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
دوستان واسه ثبت نام بتای این بازی حتمن باید یه بازی از بلیزارد به صورت اصل داشته باشی؟!
چون من میخوام ثبت نام کنم , هیچ اتفاقی نمیفته حتی میل تایید هم نمیاد که بگه شما واسه اینکار ثبت نام شدید.

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
راستش یکم نگرانم از اونجایی که Last Hit روی بازی تاثیری نداره (فعلا) و همینطور خبری از ایتم بستن هم نیست! (دقیقا در سبک MOBA بیشتر این دو مورد هستن که بازی رو Hardcore میکنن! هرچند که به قول سازنده ها سبک این بازی MOBA نیست و Hero Brawler هست) به نظرم بازی بیشتر به سمت Casual داره میره!
به قول شما خیلی شبیه به PvP در WoW هست! فقط دوربین از بالا نشون داده میشه.
بهرحال تجربه جدیدی هست، تا امتحانش نکنیم نمیتونیم نظر بدیم. ;)
اما باهات مخالفم که میگی بازی میره سمت casual شدن، چون این بازی مثه WoW اصرار به کار گروهی داره و ناخودآگاه طرف به سمت حرفه ای شدن میره، اگه هاردکور باشه، اگه هم نه که مسلما بعد چن وقت خسته میشه و ولش میکنه.
پ.ن: من فقط نگران این هستم که قدرت خلاقیت از بازیکنا گرفته بشه. بلیز یه مفدار Critش تو این زمینه زیاد شده جدیدا، نمیدونم چه آیتمی بسته :d

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
من آرزومه که این چیزهائی که اینها میگن فقط مربوط به چندتا مود بازی باشه،که بگن بازیمون متفاوته.
اینکه LH نداشته باشه یه چیزیه،اما آیتم نداشتن یعنی COD.اینطوری بازی به سمت تکرار میره.الان بچه ها میگن نه اینها همش نوآوریه و به بلیز باید اعتماد داشت و قبلا هم بازیهاش اینو نشون داده.
اما بازیهای قبلیشون با اینکه انقلابی بودن اما استانداردهارو رعایت میکردن،اما این!!؟؟ همین الان میگه Moba نیست.این اطلاعات که تو این چند روز اومده خیلی منو ناامید کرد.
بطور حتم بازی داره برا کژوال پلیرها ساخته میشه،شک نکنین.جز اینکه بیاد اعلام کنه مودهای دیگه ای هم خواهد داشت.
دوستان واسه ثبت نام بتای این بازی حتمن باید یه بازی از بلیزارد به صورت اصل داشته باشی؟!
چون من میخوام ثبت نام کنم , هیچ اتفاقی نمیفته حتی میل تایید هم نمیاد که بگه شما واسه اینکار ثبت نام شدید.
نه نیاز نیست بازی داشته باشی تو اکانتت.برو ثبت نام کن.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
اینکه هیروز Moba ی متفاوتیه شکی درش نیست ولی کژوال ؟
LH جز imbalance کردن player ها و به Solo play میل دادن بازی چه کمکی کرده ؟ الان نه اینکه بقیه MOBA های بیرون خیلی بالانس هستند ؟ توی همون DOTA تنها skill ی که پلیر ها نیاز دارند پشت کریپ وایسادن و فارم کردنه ، کیل گرفتن اول بازی هم خیلی شاخ غول بشکونن solo kill بگیرن یه Anti hero خودشونو پیدا کنن خفت کنن . اون خریدن Gear هم که کلا یه روتین تکراریه .

Heroes داره به MOBA المنت های جدید تزریق می کنه ، میگه بازی باید Teamplay, action , intense, fun باشه ، نه اینکه 20 دقیقه اول بازی کریپ بکشی :| از این سر مپ تا اون سر مپ راش بدی
ساپورت و گنک کنی . وقتی initiator یه aoe stun داد هر کی به سمتی فرار نکنه . و خیلی مکانیزم های غیر قابل تحمل دیگه که الان moba های مثل dota دارند .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
تو الان تمام ویژگیهای بازیهای Moba در واقع (Dota like)،رو بردی زیر سوال!!؟؟
خب اگه تو با این ویژگیها که شاید نزدیک به 100 میلیون نفر بهش خو گرفتن و چیز دیگه براشون بی معنیه حال نمیکنی،پس کلا با این سبک بطور زیربنائی مشکل داری.(Dota زده شدی برادر،یه مدت بازی نکن):d.
اینکه خود سازنده میگه brawler هست دیگه حرفی برا گفتن باقی نمیمونه.از این به بعد هم جای هیچ مقایسه ای با Dota,lol و... نمیمونه.چون سبک بازی چیز دیگه ای هست.
رسما Cod,BF قاطی کردن و Capture thr flag انداختن توش بهش میگن Moba.:))
Just kidin
=======
البته این نظرات من همش تا اینجا که این اطلاعات اومده، میتونه درست باشه.در ادامه شاید چیزهای جدیدتری بشنویم که منم خوشحال بشم.

آخرین ویرایش:

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
اینکه LH تو این بازی تاثیری نداره به نظر من یه نکته ی مثبته . در حاله حاظر Dota طوری شده که 20 25 مین بازی فقط فارم کری ها رو میبینیم بعد یکی دوتا گنک ناقص و بازی تموم میشه . واقعا جذابیتش واسه من یکی داره از بین میره.
واسه همینم خیلی به این بازی امید دارم بیاد یه تحولی تو این سبک ایجاد کنه .
یه سری سوالاتم واسم پیش اومده خیلی دوست دارم جوابشو سریع بگیرم

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
کلا من همیشه گفتم دوتا بعد از رفتن steve feak افت پیدا کرد و کاماکان این روند ادامه داره
icefrog این کاره نیست در حد همون دستیار feak اه

اما الان بازی های MOBA دیگه ای که داریم مثل LoL روی بالانس بودن بازی خیلی تاکید دارند ، صرفا LH چیزی نیست که بازی رو unbalance کنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
اینکه LH تو این بازی تاثیری نداره به نظر من یه نکته ی مثبته . در حاله حاظر Dota طوری شده که 20 25 مین بازی فقط فارم کری ها رو میبینیم بعد یکی دوتا گنک ناقص و بازی تموم میشه . واقعا جذابیتش واسه من یکی داره از بین میره.
واسه همینم خیلی به این بازی امید دارم بیاد یه تحولی تو این سبک ایجاد کنه .
یه سری سوالاتم واسم پیش اومده خیلی دوست دارم جوابشو سریع بگیرم
اگه از Stun,silence,blink,invisو... های متوالی خسته شدین،League of legends رو تجربه کنین.Dota 2+League of legends همیشه جواب میده.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
خب من الان در جواب کسی که فکر می کنه کلا سبک MOBA باید Dotalike باشه و هر moba ـی که Clone دوتا نباشه MOBA نیست ، بعد بخاطر آیتم نداشتن با COD مقایسه میشه . و در نتیجه مکانیزم خسته کننده و کژوالی داره چی بگم .

Heroes کلا از لحاظ مکانیزم گیمپلی با سایر MOBA هایی که الان هست فرق می کنه ، بازی تانک ، DPS ،Siege و ساپورت داره .حذف شدن LH و اشتراک XP و به این خاطرـه که که هیچ هیرویی برای مثال ساپورت به علت نوع نقشی که تو بازی ایفا می کنه از از لحاظ Gold و Level از بقیه عقب نیافته که به راحتی در ابتدای Encounter کشته بشن یا گنک شن .
توی Moba ـی مثل Dota هیرو ها میرن پشت کریپ tower می زنند در حالی که هیروهای Siege توی Heroes مثل Siege tank به تنهایی کریپ میزنه و tower میاره پایین .
encounter ها اغلب بصورت گروهیه و اونقدر ها هم بازی باگ نخواهد بود که یکی AOE stun بندازه وسط بقیه هم این تریلی از رو هیروها رد شن :|
هیرو ها با هم LVL up می شوند و همه در یه سطح هستند تنها چیزی که این وسط میمونه اینه که کی کنترل بهتری روی هیرو داره و بقولی گفتنی می تونه به بهترین نحو از spell هاش استفاده کنه .

من توی مقایسه هام تفاوت های بین Heroes و DOTA رو گفتم ، نه شباهت .

اگه از Stun,silence,blink,invisو... های متوالی خسته شدین،League of legends رو تجربه کنین.Dota 2+League of legends همیشه جواب میده.​

همون Gear جمع کردن هم از همه بدتر tiny بلینک برداره ، ursa شدو بلید ، Viper مانتا ، drow دیدِلِس ، warlock سپتر و رفرشر ، یعنی بازم ادامه بدم که همین خرید ها و LH ها چقدر به unbalance شدن بازی کمک می کنه ؟

آخرین ویرایش:

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
من با توجه به تریلر و اطلاعاتی که از بازی اومده فهمیدم . اساس بازی رو چیدن اسپل ها و استفاده ی درست و به موقشونه . همه کاملا تو یه سطحن و برنده ی بازی کسیه که بتونه درست حسابی از اپل هاش استفاده کنه .
واقعا به بازی امید دارم به نظرم میتونه یه تجربه ی جدید و لذت بخشی رو ارائه کنه .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
خب من الان در جواب کسی که فکر می کنه کلا سبک MOBA باید Dotalike باشه و هر moba ـی که Clone دوتا نباشه MOBA نیست ، بعد بخاطر آیتم نداشتن با COD مقایسه میشه . و در نتیجه مکانیزم خسته کننده و کژوالی داره چی بگم .
خوبه من نوشتم منظورم بازیهای Dotalike موباست.ازاین بگذریم که Moba با دوتا وLOLو ... شناخته میشه.خودت اگه بخوای به یکی بگی سبک Moba چیه میگی Dota.
و اگه نمیخواستی زود پست بدی و خوب میخوندی میدیدی نوشتم برا من و شاید 100 میلیون دیگه این استانداردها مهمه.اینکه تو از Dota خسته شدی و برات قابل تحمل نیست،دلیلی نداره که کل بازیهائی که تو این سبکن رو ببری زیر سوال.
خوبه خودم گفتم Dota,lol و غیره با Hots قابل مقایسه نیستن،چون بکل سبکشون فرق میکنه.پس سعی نکن از مقایسه Dota با Hots واینکه Item,LH نداره و غیره به این نتیجه برسی که دوتا unblanace هست و غیره.
حذف شدن LH و اشتراک XP و به این خاطرـه که که هیچ هیرویی برای مثال ساپورت به علت نوع نقشی که تو بازی ایفا می کنه از از لحاظ Gold و Level از بقیه عقب نیافته که به راحتی در ابتدای Encounter کشته بشن یا گنک شن .
وجود یک ساپورت تو بازی یعنی اینکه بالقوه قرار که بازی تیمی باشه،شاید تو عمل اتفاق نیافته.اما کسی اجبار نکرده که آقا حتما باید ساپورت داشته باشیم.این عمل بیشتر تو مسابقات قطعی هست وگرنه تو Pub که 5تا Carry و ازاین دست ترکیبها زیاده.چه بسا شاید بیشتر هم موفق باشن.
encounter ها اغلب بصورت گروهیه و اونقدر ها هم بازی باگ نخواهد بود که یکی AOE stun بندازه وسط بقیه هم این تریلی از رو هیروها رد شن :|
هیرو ها با هم LVL up می شوند و همه در یه سطح هستند تنها چیزی که این وسط میمونه اینه که کی کنترل بهتری روی هیرو داره و بقولی گفتنی می تونه به بهترین نحو از spell هاش استفاده کنه .
من توی مقایسه هام تفاوت های بین Heroes و DOTA رو گفتم ، نه شباهت .
همون Gear جمع کردن هم از همه بدتر tiny بلینک برداره ، ursa شدو بلید ، Viper مانتا ، drow دیدِلِس ، warlock سپتر و رفرشر ، یعنی بازم ادامه بدم که همین خرید ها و LH ها چقدر به unbalance شدن بازی کمک می کنه ؟
خب پس نتیجه میگیریم ازاین به بعد تو هر بازی که تیم حریف Ursa,tiny,warlock,drow,viper!!!(اینها همش تو Public اتفاق میوفته)،داشت،کلا باید GG داد.اونها هم از همون اول بازی این آیتمها رو دارن!!! اینها همش در صورتیه که بتونن این آیتمها رو همشون بخرن.
اینجوری بخوای بگی برا هر بازی این قضیه پیش میاد.شاید تو Hots هم ترکیب 4-5 تا هیرو +SPell هاشون خیلی مسخره باشه.این دلیلی نمیشه که کل بازی و استایلش بره زیر سوال.
خب منم خودم قبول دارم،تو پست بالا هم گفتم که DOTA 2 خیلی ازاین قابلیتهای رومخ زیاد داره.Blink,Invis,BKB,mantaو...
برا همین گفتم Dota+LOL همیشه جواب میده.LOL به هیچ وجه ازاین موارد نداره.شاید اگه کمی LOL بازی کنی نظرت عوض بشه.Balance رو توش میبینی.
اینو جدی میگم: هرچند بار پستت رو میخونم بیشتر برام ثابت میشه که Dota زده شدی.1 مدت بازی نکن.
============
کل حرف من اینه که HOTS رو اگه میخوای ازش تعریف کنی،نمیتونی از Dota و LOL بد بگی و کل استایل بازیو ببری زیر سوال..چون کاملا سبکشون فرق داره.سرف ایتکه بازی کریپ داره و تاور داره،قرار نیست که بشه با این بازیها مقایسه کرد.

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
بحث من و شما سر این مسئله است که می فرمایید Heroes اصلا MOBA نیست ، در حالی که بازی عناصر اصلی اینکه یک بازی MOBA خونده بشه رو داره . این بنده خدا داستین برودر میگه بنا بدلایلی (هیرو ها از 3 بازی مختلفه و اینکه بیشتر تم اکشن داره تا RPG ) میشه گفت بازی Hero brawler ـه .

پس سعی نکن از مقایسه Dota با Hots واینکه Item,LH نداره و غیره به این نتیجه برسی که دوتا unblanace هست و غیره.

من هم گفتم دارم تفاوت های بین DOTA 2 و Heroes رو میگم . اینکه Dota 2 بالانس نیست یه چیز کاملا واضح و مبرهن ـه و لزومی نداره من این موضوع رو اثبات کنم . کسانی که وقت پای این بازی گذاشتند و تعصب الکی ندارند این حرف رو قبول دارند .

و اگه نمیخواستی زود پست بدی و خوب میخوندی میدیدی نوشتم برا من و شاید 100 میلیون دیگه این استانداردها مهمه.اینکه تو از Dota خسته شدی و برات قابل تحمل نیست،دلیلی نداره که کل بازیهائی که تو این سبکن رو ببری زیر سوال.

کدوم استاندارد ؟ شما طوری صحبت می کنید انگار LOL و DOTA تنها MOBA های موجود هستند ، یه سر بیا Starcraft ببین چه تعداد Custom map توی همین سبک MOBA برای این بازی اومده و چه مکانیزمی برای خودشون دارند .

برا همین گفتم Dota+LOL همیشه جواب میده.LOL به هیچ وجه ازاین موارد نداره.شاید اگه کمی LOL بازی کنی نظرت عوض بشه.Balance رو توش میبینی.

من داشتم در مورد بازی ها بصورت انفرادی صحبت می کردم ، در مورد LOL هم نظری ندارم چون بازی نکردم .

وجود یک ساپورت تو بازی یعنی اینکه بالقوه قرار که بازی تیمی باشه،شاید تو عمل اتفاق نیافته.
اما کسی اجبار نکرده که آقا حتما باید ساپورت داشته باشیم.​
این عمل بیشتر تو مسابقات قطعی هست
وگرنه تو Pub که 5تا Carry و ازاین دست ترکیبها زیاده.چه بسا​
شاید بیشتر هم موفق باشن.

:|

اینو جدی میگم: هرچند بار پستت رو میخونم بیشتر برام ثابت میشه که Dota زده شدی.1 مدت بازی نکن.

موضوع زده شدن نیست موضوع مایوس شدنه، بازی می تونست خیلی خیلی بهتر از این چیزی باشه که الان هست . بازی تقریبا 2 سال توی بتا بود هنوزم که هنوزه وقتی پچ میده عوض اینکه بازی بهتر بشه ، یه سری هیرو رو باگ می کنه یه سری رو نرف .

پ ن : بهتره همین جا بحث DOTA رو متوقف کنیم ، اگه قرار باشه مقایسه ای انجام بشه ترجیه میدم صبر کنم Heroes بیاد و توی یه تاپیک مربوط به مقایسه باشه ، کسی هم اینجا پستش پاک نشه .

با سپاس .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
من نمیدونم چجوری توضیح بدم متوجه بشی.این پست رو میدم بعد اگه خواستی تو پروفایل همدیگرو میزنیم.:p
1-من که خودم گفتم Dota 2 رو مخه،وجود بعضی آیتمهاش(به قول تو unbalance). به من باشه میگم LOL به مراتب بالانسترین Mobaیه موجوده.
حرف من اینه که بخاطر وجود LH و خرید آیتم نمیشه به یه بازی گفت Unbalance،و بگیم چون HOTS اینارو نداره پس بالانسه.این تا قیامت هم بگی من یکی برام قابل هضم نیست.
2- من نگفتم Dota و LOL تنها Moba های موحودن،سالیانه کلی بازی تو این سبک+مدهای بازیهای دیگه میاد.اما چرا هیچ خبری ازشون نیست؟ چرا با اینکه اولین MOba که AOS بود الان اسمش غریبست؟
چرا از هزکسی بپرسی MOBa چیه،بهت میگه DOTA یا LOL? چند درصد اون کاستوم مپهای SC رو بازی میکنن؟ خب اما این Dota,lolو... سرجمع شاید نردیک به 100 میلیون پلیر داره.پس این عجیب نیست که ویژگیهائی که این بازیها دارن بشه مولفه واستاندارد این سبک.با تمام اینها HOTS یه بازی MOBA هست اما نباید ونمیشه که با اون بازیها مقایسه کرد.شایذ بهتر بخوایم بگیم یه زیرشاخه برا خودش ایجاد کرده که کسی نخواد با اون بازیها مقایسش کنه.(با تمام احترام برا بلیز،شاید هم توان مقابله رو نداره).
3-بیا LOL بازی کن،قول میدم این حس مایوس شدنت از بین میره.من هر دورو بازی میکنم اما LOL بمراتب جذابتره واین آیتمهائی که ازش مینالی هم توش خبری نیست.
4-HOTS هم ریلیز شد خودم باری میکنم،بعدشم میگم قابل مقایسه نیست با بازیهای دیگه.پس تاپیک مقایسه هم چیز بی معنی خواهد بود.
خسته شدم بیا تو پروفایل دعوا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر