Hellgate:London

خب
سلام
من میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم.
میدونین اسمش چیه؟
Hellgate:London
بله
درست فهمیدین.
این اسم یه بازیه.(و البته اسم منم هست)
ناشر این بازی کمپانی Namco هستش و استودیوی اون هم Flagship هستش.این استودیو رو من در قسمت معرفی استودیو های بازی سازی به عنوان اولین پست معرفی کردم.خوندنش ضرر نداره.
سبک بازی RPG.
بقیه بازی و داستانشو بعدا میگم.
بای بای
الان در قسمن اخبار داغ بازی اه چند تا عکس از اون گفتم.یه نگاه بهش بندازین تا داستان بازی و معرفی بازی رو بعدا بهتون بگم.
خوش بگذره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
شرمنده توي بحثتون دخالت ميكنم.اما به نظرم اين بازي سبكش با دوم و كواك متفاوت باشه.استوديوي خالق اين بازي flag ship هستش.خالقين اين استوديو به تازگي از blizzard كناره گيري كردن و اين استوديو رو راه اندازي كردن.من يه جا خوندم سبك اين بازي rpg همراه با اكشن هستش.يعني ژانر تركيبي.فكر نميكنم شبيه دوم و كواك باشه.البته 100% مطمئن نيستم.اگر خبر دقيق و با منبع درست داريد بذاريد.منم بيشتر دنبال مطلب ميگردم تا سبك اين بازي رو پيدا كنم. تا بعد.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط mohammad1365:
شرمنده توي بحثتون دخالت ميكنم.اما به نظرم اين بازي سبكش با دوم و كواك متفاوت باشه.استوديوي خالق اين بازي flag ship هستش.خالقين اين استوديو به تازگي از blizzard كناره گيري كردن و اين استوديو رو راه اندازي كردن.من يه جا خوندم سبك اين بازي rpg همراه با اكشن هستش.يعني ژانر تركيبي.فكر نميكنم شبيه دوم و كواك باشه.البته 100% مطمئن نيستم.اگر خبر دقيق و با منبع درست داريد بذاريد.منم بيشتر دنبال مطلب ميگردم تا سبك اين بازي رو پيدا كنم. تا بعد.

سلام

بله شما درست میگین.سبک بازی Action-RPG هستش.شما با کشتن لول آپ میشین و میتونین لولتونو بیارین بالا.در کشتن و نابود کردن بازی حالتی مثل دوم و کوئک داره و در لول اپ شدن بازی سبکی مثل RPG.

اگه اطلاعی در مورد استودیوی FlagShip میخوای من کاملشو برات نوشتم.توی همین سایت میتونی گیر بیاری.برات لینکشو میزارم ببین.اگه کافی نبود بگو بازم برات بگردم وبهت توضیح بدم.

بفرما :

اطلاعاتی در مورد بازی که میتونی ببینی

اینم اطلاعاتی در مورد استودیوی FlagShip:

معرفی استودیوی FlagShip

اگه به تاپیک معرفی استودیو های بازی سازی بری حتی برات عکس استودیو و محل اون و کل میزو نیمکت های این استودیو رو گذاشتم به طور کامل.

خداحافظ

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام
تاریخ ریلیز این بازی چه زمانیست .من صفحات قبل رو نخوندم ببخشید..! دموی این بازی فوقالعاده بود...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
تریلر جدیدی عکس جدیدی خبر جدیدی نیست؟
من گیم پلی بازی رو دیدم زیاد جالب نبود
گرچه مال e3 2005 بود اما یک جوری بود
گرافیک خیلی پایین بود نمیدونم
اصلا باورم نمی شد مال این بازی باشه×!!!!
کسی گیم پلی رو دیده؟؟؟؟
فکر کنم یک سری تحولات اساسی صورت بگیره......

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
رهام جان WB

خوب من توی تنها دیموی ای که ازش دارم و زمانش چهار دقیقه هستش
حالت و سبک بازی رو نشون داده این چهار عکس رو نگاه کن

چهارتا سبک رو نشون میده .!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
خلیل جان هنوز شما زنده ای:o
کجایی آقا در به در دنبالتم نگرانت شده بودم×!!!!
پس تریلری که من دیدم مال یک بازی دیگه بوده:cheesygri
بی زحمت در مورد 4 سبک بیشتر توضیح بده;)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
رهام جان

من زیاد توی این سبک وارد نیستم ولی اون چیزهایی که میدونم حال درست یا غلط رو میگم

عکس اول بازی رو از بالا رو نشون میده مثلا بازی پرنس ولی یه خورده بالاتره و تا اونجا که میدونم
بیشتر بازهای سبک RPG - Role Playing Game این طوری هستند

عکس دوم بازی به صورت Third Person Shooter - TPS هستش به عنوان مثلا مثل مکس پین هستش

عکس بعدی 1st Person shooter - FPS هستش که بازی رو از دید اول شخص انجام میدید

و عکس آخر باز هم TPS هستش ولی زاویه یه خورده داخل تر هستش

خوب هر کدوم این حالت ها رو شما با یک شخصیت انجام میدید که خیلی جالبه و به نظرم
همه صلیقه ها رو یک جا جمع کرده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
اینم چند تا شات فوق العاده زیبا از این بازی :)

pixel_c.gif
pixel_c.gif

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
اقا بازم ببخشید تاریخ اومدن این بازی به تقویم خودمون چی میشه

اگه شما برای هر بازی تاریخ میلادی اون رو هم میگید به تاریخ خودمون هم بگید بابا ممنون میشم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بازم ببخشید تاریخ اومدن این بازی به تقویم خودمون چی میشه

اگه شما برای هر بازی تاریخ میلادی اون رو هم میگید به تاریخ خودمون هم بگید بابا ممنون میشم
تاریخ دقیقش اعلام نشده...فقط گفته شده ماه اکتبر 2006 که میشه حول و حوش ماه مهر و آبان ;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

انگار لیست اسلحه های این بازی تکمیل شده و امروز میخوام اولین اسلحه این بازی رو براتون معرفی کنم.

اسم اسلحه :

Blaze Pistol

این اسلحه در طر اون یک تیر کمون قرار داره و جزء اسلحه هایی محسوب میشه که اتش شلیک میکنه.

اینم عکس اسلحه و 4 تا شات از اون :

++++++++++++++++++

اینم 4 تا شات از مجله های مختلف که در عکس اولشون این بازی هست:

خداحافظ[/B]

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
سورس بازی Hellgate:london هک شد!؟:confused:

Hellgate: London Hacked?
Did someone pick the lock on the Hellgate?

July 11, 2006 - According to an article at Gamers with Jobs, reliable sources indicated that Flagship Studio's servers were invaded by a Chinese hacker who made off with the source code for the multiplayer RPG Hellgate: London.

Such thefts have been seen before with anticipated titles. A similar theft delayed the release of Half-Life 2, for instance. The scurvy pirates typically use the stolen code to make illegal copies of game. If these rumors prove true it could spell trouble for Hellgate.

"We've heard the same rumors," Flagship's Bill Roper told IGN. "Obviously, this is of concern to us and we've been looking into it, but we haven't been able to ascertain any further information to substantiate those rumors."

This neither confirms or denies the break-in, but it is probably safe to say that if someone offers to sell you a copy of Hellgate: London today you should contact the authorities.

منبع

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ُسلام

حالا معرفی یک نوع اسلحه دیگه:

اسم اسلحه:

Cluster Rifle

این اسلحه دارای قابلیت شلیک راکت رو داره و میتونه در برابر تعداد زیادی از دشمن ها مفید واقع بشه.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر