PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
من چند بار امروز تست کردم با نت ایرانسل و با چند دی ان اس برای quick play و اصلا نتونستم وصل بشم و فعلا فقط سولو بازی کردم. بازی از بیخ و بن برای کوآپ طراحی شده. آپگرید کردن سفینه هم یسری قابلیت های جدید براتون باز میکنه که مثلا میتونید درخواست حمله هوایی کنید یا میتونید درخواست بدید که یه تیکه از زمینو براتون مین گذاری کنن. کلا این قابلیت هاش خیلی جذابه و عمق خوبی به بازی میده.
راستی انیمیشن های خیلی قشنگ و روونی داره و همینطور موسیقی خیلی خیلی خوبی هم داره و قشنگ حس مبارزات حماسی رو میده. مپ بازی هم خیلی بزرگه و ماموریت های جانبی هم داره که با گشتن تو مپ پیداشون میکنید در نتیجه تکنفره هم میشه بازی کرد و تجربه بدی نخواهد بود ولی خب طبیعتاً پتانسیل بازی تو کوآپ کاملا ازاد میشه.
حالا بنظرم ایدی هاتون رو بذارید با هم تست کنیم احتمالاً اینجوری بشه کوآپ بازی کرد. من SMMVIVID
مشکل quick play برای نت نیست ، بازی مشکل داره که تا حد زیادی فیکس شده و تو روزهای آتی کامل فیکس میشه

• Like
Reactions: SMM9

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
مشکل quick play برای نت نیست ، بازی مشکل داره که تا حد زیادی فیکس شده و تو روزهای آتی کامل فیکس میشه
اره اینم به ذهنم اومد که روزهای اوله و برای این مدل بازیا طبیعیه این مشکلات تو اوایل لانچ. راستی امروز یه اپدیت حدود ۱.۲ گیگی هم برای بازی اومد

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,597
نام
Alireza
من چند بار امروز تست کردم با نت ایرانسل و با چند دی ان اس برای quick play و اصلا نتونستم وصل بشم و فعلا فقط سولو بازی کردم.
اینطور که دیدم این مشکل quick play فراگیره و کاری به نت شخمی ما نداره. دیدم گفته بودن که جوین شدن به فرند ها مشکل نداره، برای همین مردم فعلا تو دیسکورد بازی همدیگرو ادد میکنن تا کوآپ بازی کنن.

• Like
Reactions: SMM9

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
169
من چند بار امروز تست کردم با نت ایرانسل و با چند دی ان اس برای quick play و اصلا نتونستم وصل بشم و فعلا فقط سولو بازی کردم. بازی از بیخ و بن برای کوآپ طراحی شده. آپگرید کردن سفینه هم یسری قابلیت های جدید براتون باز میکنه که مثلا میتونید درخواست حمله هوایی کنید یا میتونید درخواست بدید که یه تیکه از زمینو براتون مین گذاری کنن. کلا این قابلیت هاش خیلی جذابه و عمق خوبی به بازی میده.
راستی انیمیشن های خیلی قشنگ و روونی داره و همینطور موسیقی خیلی خیلی خوبی هم داره و قشنگ حس مبارزات حماسی رو میده. مپ بازی هم خیلی بزرگه و ماموریت های جانبی هم داره که با گشتن تو مپ پیداشون میکنید در نتیجه تکنفره هم میشه بازی کرد و تجربه بدی نخواهد بود ولی خب طبیعتاً پتانسیل بازی تو کوآپ کاملا ازاد میشه.
حالا بنظرم ایدی هاتون رو بذارید با هم تست کنیم احتمالاً اینجوری بشه کوآپ بازی کرد. من SMMVIVID
ID : Ronin_clone

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,958
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان هر مشکلی که دارید از طرف خودشونه. حتی اگه نمیتونید وارد بازی بشید یا مچ پیدا نمیکنه و مجبورید سولو بازی کنید یا مچ پیدا میکنه و جوین نمیشه یا حتی قطع و وصلی زیاد داره. اینا مشکلاتی هست که برای بخشی از پلیرا پیش اومده. امرو یه آپدیت دادن تا حدودی اوکی شده ظاهرا اما به طور کامل نه. در کل نگران اینکه تحریمه یا فیلتر، نباشید.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
برای من اینجا
دوستان هر مشکلی که دارید از طرف خودشونه. حتی اگه نمیتونید وارد بازی بشید یا مچ پیدا نمیکنه و مجبورید سولو بازی کنید یا مچ پیدا میکنه و جوین نمیشه یا حتی قطع و وصلی زیاد داره. اینا مشکلاتی هست که برای بخشی از پلیرا پیش اومده. امرو یه آپدیت دادن تا حدودی اوکی شده ظاهرا اما به طور کامل نه. در کل نگران اینکه تحریمه یا فیلتر، نباشید.
مشکل اینه برا من کلا صفحه اول گیر نه میزنه به سرور وصل نمیشه نه option میزنی هیچی نمیشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,958
نام
نـــــــویـــــــــد
برای من اینجا

مشکل اینه برا من کلا صفحه اول گیر نه میزنه به سرور وصل نمیشه نه option میزنی هیچی نمیشه

اتفاقا دیشب دقیقا همین مشکل رو یکی تو ردیت داشت. اگه خودت نبودی که اون تاپیک رو زده بودی، پس میتونم اطمینان بدم که این مشکلت در بین خارجی‌ها هم دیده شده :D

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,029
منم پلی دادم خیلی خوبه بازی. هم سولو هم کوآپ. کوییک مچ فعلا کار نمیکنه ولی تو خود مپ میتونین بزنین که به پلیرا جوین شین که البته اونم بیشتر fail میشه, لابی تون هم اوپن باشه بقیه بهتون میتونن جوین شن. کراس پلی هم آف بود البته.
نتم مخابراته. کانکشن بازی عالیه انگار نه انگار داری آنلاین پلی میدی چه خودم هاست بودم چه جوین بقیه بودم.
بازی حس تاکتیکال شوتر هارو میده. اسحله ها حس خوبی دارن و ریکویل دارن. خشابی که ریلود میکنی از بین میره. فرندلی فایر هم که همیشه فعاله. درجه سختی بالا باید با پلن و نقشه پیش رفت اصلا جوری نیست که هر کی واس خودش بره.
9 تا درجه سختی وجود داره که تا 5 رفتم فعلا. یه چیزی هست به اسم stratagems که باهاش درخواست اسلحه های مختلف, حمله های هوایی و کلی چیز دیگه میکنین. بعد برا فعال شدنش باید با d-pad عین چیت کد رمز بزنین :D نقش خیلی بزرگی تو بازی داره و حتما هر لحظه که شد باید استفاده کنین.

ریلود این موشک اندازش تنهایی طول میکشه ولی دوتایی همکاری سریع میزنین. آخرش جو گیر شدم یه چک زدم بهش :D

View attachment video_2024-02-10_23-32-57.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر