Heavy Rain: The Origami Killer

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
جه سلیقه ی عالی ای دارین شما
آخه به اینم میگن تم؟؟؟؟
تم بارون میگرفتیم free بهتر بود
برای ریجن 2 لازم نیست اکانت psn UK بگیرین
یک اکانت امارات بسازین و کارت دلار امارات را بگیرین

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
منم همین الان(بعد از 1روز و نیم بازی کردن)تمومش کردم فرتی پریدم پشت سیستم نظرمو بگم:biggrin1:
اول از اینکه واقعا بازی تکی بود و نمیشه با هیچ بازی ای مقایسش کرد البته یه ذره مثل فارنهایت بود که جنبه اکشنش از فارنهایت کمتر بود.بازی ای کاملا داستان محور که موارد بسیار زیادی واسه انتخاب کردن داره که بعضی مواقع پیش خودم میگفتم اگر مثلا اون یکی راهو انتخاب میکردم چی میشد:biggrin1:آخرش هم که با یه سورپرایز داستانی قاتل رو معرقی کرد:-"
از دوستانی هم که تموم کردن میپرسم که چند نوع پایان داره و راه های رسیدن بهش چطوریه؟من اون پایان رو دیدم که همه زنده میمونن و تروفی four heroes رو میگیره.اگر هم لیستی از تروفی ها دارید از ما دریغ نکنید:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
برید تو بخش trophies guide برهان زحمتش رو کشیده!
23 تا پایانا داره! راه رسیدنشم ign توضیح داده برهان هنوز وقت نکرده بنویسه :d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
منم همین الان(بعد از 1روز و نیم بازی کردن)تمومش کردم فرتی پریدم پشت سیستم نظرمو بگم:biggrin1:
اول از اینکه واقعا بازی تکی بود و نمیشه با هیچ بازی ای مقایسش کرد البته یه ذره مثل فارنهایت بود که جنبه اکشنش از فارنهایت کمتر بود.بازی ای کاملا داستان محور که موارد بسیار زیادی واسه انتخاب کردن داره که بعضی مواقع پیش خودم میگفتم اگر مثلا اون یکی راهو انتخاب میکردم چی میشد:biggrin1:آخرش هم که با یه سورپرایز داستانی قاتل رو معرقی کرد:-"
از دوستانی هم که تموم کردن میپرسم که چند نوع پایان داره و راه های رسیدن بهش چطوریه؟من اون پایان رو دیدم که همه زنده میمونن و تروفی four heroes رو میگیره.اگر هم لیستی از تروفی ها دارید از ما دریغ نکنید:biggrin1:

مبارکه:biggrin1:
23 پایان داره که اکثرا نقاط مشخصی از داستان میشه داستان و پایان رو عوض کرد
(بیشتر قسمتهای پایانی بازی) بهتره تاپیک spoiler رو نگاه کنی

اینم لیست ترافی ها :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=964512#post964512

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اَاَاَاَاَ:eek:23 تا پایان.اینم قربونش برم سیوش اتوماته زرتی سیو میکنه.یعنی باید 23بار بریم تهش؟
اون نقاط حساس تغییر در پایان مهمه:biggrin1:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
سلام خدمت دوستان عزیز

من دیشب بازی HR رو گرفتم اما بعضی از جاهای بازی مثل اون مرحله ی اولی که با کارگاه جوونه
زیر پل بازی می کنیم اوایل بازی که سوار ماشین داره می آید تا جایی که میره با همون آقا کارگاه صحبت می کنه چندبار صدای بازی قطع و وصل میشه کسی از دوستان می دونه مشکل چیه؟

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سلام خدمت دوستان عزیز

من دیشب بازی HR رو گرفتم اما بعضی از جاهای بازی مثل اون مرحله ی اولی که با کارگاه جوونه
زیر پل بازی می کنیم اوایل بازی که سوار ماشین داره می آید تا جایی که میره با همون آقا کارگاه صحبت می کنه چندبار صدای بازی قطع و وصل میشه کسی از دوستان می دونه مشکل چیه؟

احتمال زیاد مشکل از اسکیپر یا تلوزیون خودتونه...

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
سلام خدمت دوستان عزیز

مشکل از خود بازی هست کلا باگ زیاد داره پچ رو دانلود کن بهتر میشه.

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
سلام خدمت دوستان عزیز

پچ رو دانلود کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.:smile:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
دوستان عزیز برای دانلود پچ میشه از اینترنت استفاده کرد یا باید حتما با PS3 به اینترنت وصل بشم چون من اینترنت ADSL ندارم میشه بدم به یکی از دوستانم دانلود کنه و بعد با فلش این
کار رو بکنم ؟

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان عزیز برای دانلود پچ میشه از اینترنت استفاده کرد یا باید حتما با PS3 به اینترنت وصل بشم چون من اینترنت ADSL ندارم میشه بدم به یکی از دوستانم دانلود کنه و بعد با فلش این
کار رو بکنم ؟
خیر دوست عزیز. باید ps3 رو به اینترنت وصل کنید و پج رو دانلود کنید.

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
سلام..
من این بازی رو گرفتم ! اما عین فیلم میمونه !یعنی هیچ صحنه ی اکشنی نداره بازی ! سواره ماشین هم نمیشه که رانندگی کنیم ! یه طوریه بازی ! یه سبک خاصی داره ! من ریجن 3 گرفتم از DC اما توش اریگامی نداشت!

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سواره ماشین هم نمیشه که رانندگی کنیم
بازی مگه GTA هست که شما ماشین بدزدی و بری بچرخی؟
یه طوریه بازی ! یه سبک خاصی داره
سبک بازی طوری هست که با روان آدم بازی میکنه طوری که من پک معمولی را فروختم و پکش را گرفتم چون آدم هرچی بازی میکنه خسته نمیشه
موزیک های بازی هنوز منو روانی میکنه :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر