Heavy Rain: The Origami Killer

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام.آقا این حقیقت داره که آخر بازی HR این بازی شما رو به گریه میندازه..؟ چون تو نقد و بررسی IGN این نکته رو بزرگ و با یه رنگ دیگه ای نوشته بود.HR MAKES YOU CRY
بستگی به احساسات ـت داره:D چون بازی یکی از بهترین بازی های احساسی بود که من انجام دادم و به جرئت میتونم بگم راحت با یک فیلم برابری میکنه!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام.آقا این حقیقت داره که آخر بازی HR این بازی شما رو به گریه میندازه..؟ چون تو نقد و بررسی IGN این نکته رو بزرگ و با یه رنگ دیگه ای نوشته بود.HR MAKES YOU CRY
البته بیشتر از احساس شما برمیگرده به اینکه بازی رو چگونه و با چه روندی پیش ببری. یکی از پایان های بازی بود که واقعا باعث شد اشک تو چشمام جمع بشه ولی پایین نیومدش(:biggrin1:). ولی به نظرم احساسی ترین صحنه بازی تو روندش اینی هست که تو SP میزارم.

Task 3 مرحله Lizard

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,273
نام
Мojtaba
این DLC های بازی رو فقط باید از اینترنت دانلود کرد یا بعد از یک مدت به صورت یک بازی جداگانه عرضه میشه:confused: چون من اینترنت پر سرعت ندارم میخواستم بدونم برای دریافت DLC ها راه دیگه ای هم هست:confused:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
این DLC های بازی رو فقط باید از اینترنت دانلود کرد یا بعد از یک مدت به صورت یک بازی جداگانه عرضه میشه:confused: چون من اینترنت پر سرعت ندارم میخواستم بدونم برای دریافت DLC ها راه دیگه ای هم هست:confused:

فقط باید دانلود کنی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
شما که ریجن 3 دارید باید PSN CARD مربوط به اون منطقه رو بگیرید(ریجن 3 میشه ژاپن دیگه؟ اگر آره باید از اون بگیرید! ) و بگم که بی خیال DLC بشید چون فکر نکنم PSN CARDـش ایران گیر بیاد :d

علاوه بر PSN کارد مگه نمیشه با کارد های دیگه مثل ویزا کارد و... DLC ها رو دانلود کرد؟

بله میشه ولی آدرس کارت باید توی اون ریجن باشه! (مثلا من خودم خواستم با VISA کارت که آدرسش کویت هست از STORE US خرید کنم که نشد! )

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
شما که ریجن 3 دارید باید PSN CARD مربوط به اون منطقه رو بگیرید(ریجن 3 میشه ژاپن دیگه؟ اگر آره باید از اون بگیرید! ) و بگم که بی خیال DLC بشید چون فکر نکنم PSN CARDـش ایران گیر بیاد :biggrin1:
علاوه بر PSN کارد مگه نمیشه با کارد های دیگه مثل ویزا کارد و... DLC ها رو دانلود کرد؟

چه تم مضخرفی داشت:sick:
جه سلیقه ی عالی ای دارین شما

دوستان کسی اینجا DLC بازی کرده؟چندتا چپتره؟چطوریه؟:cheesygri

DLC رو بازی نمیکنند.یک سری آیتم هستش رو PSN میاد بهش میگن DLC!

آخرین ویرایش:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوستان کسی اینجا DLC بازی کرده؟چندتا چپتره؟چطوریه؟:cheesygri
1 chapter هست....
و 5 تا پایان داره...

یه سوال در مورد Psn card ها
خوب مگه نمیشه یه account us ساخت بعد رفت دانلود کرد؟
سر کد این heavy rain برای من کار نمیکرد..اکانتم us بود...
بعد اکانت EU ساختم دانلود کردم مشکلی نداشت!
وقتیم میخوام بازی کنم با همون اکانت Us لاگ این میکنم..

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
فکر کنم بشه آسیا !!!
2 مربوط به ژاپن و اروپاست !
*بازم میگم فکر کنم اگه اشتباه میکنم لطف کنید اصلاح کنید*

خیر دوست عزیز رجین 3 در کل میشه آسیای شرقی...بعد مگه ژاپن جزء غاره ی دیگه ایه که میگید "فکر کنم بشه آسیا"‌؟:eek:
رجین 2 "اروپا" هست
ضمنا این تاپیک برای بحث سر رجین و PSN و از این قبیل چیز ها نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر