Heavy Rain: The Origami Killer

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان بازی ما چرا انقدر بد تموم شد ؟
داشتم بازی میکردم یهو دیدم اسکات خپله نشسته و داره چیزاشو میسوزونه بعد فهمیدم این قاتله ...گفتم زکی .. این همه ما باهاش بازی کردیم و دنبال اوریگامی کیلر بود وحرف میزد با خودش و این چیزا پشم ؟
آخر بازی ما هم پدر شجاع رو بیرون با تیر زدن و نورمن هم اسکات خپل رو کشت و یه مشت دری وری آخر داستان نشون داد.
این بود آرمان های ما ؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
داشتم بازی میکردم یهو دیدم اسکات خپله نشسته و داره چیزاشو میسوزونه بعد فهمیدم این قاتله ...گفتم زکی .. این همه ما باهاش بازی کردیم و دنبال اوریگامی کیلر بود وحرف میزد با خودش و این چیزا پشم ؟
آخر بازی ما هم پدر شجاع رو بیرون با تیر زدن و نورمن هم اسکات خپل رو کشت و یه مشت دری وری آخر داستان نشون داد.
این بود آرمان های ما ؟

پشم نبود داشت مدارک جرم رو جمع میکرد طول داستان :D

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
ما هم بعد دوسال ، پی اس یکی از دوستاتو قرض گرفتیمو بالاخره هیوی رین بازی کردیمو
بسیار جذاب و ارزش تکرار بالایی داشت.
بسی لدت بردیم از بازی کردن ، هوای سردو بارونی این روزا هم حس و حال دوچندانی به لذت داد به بازی کردن:love:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام بچه ها
من تازه وارد این تاپیک شدم...
بازیش واقعاً محشر بود... معرکه بود. غوغااااااااااااااااااا
به افتخار Heavy Rain همه با هم یه موج مکزیکی.... :groupwave:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
کسی تو اون مرحله که تو نقش Ethan هستیم و میری تو یه اتاقی که جلوت یه مانیتوره دوربینه نمیدونم چیه حالا هر چی!:D بعدش 5 دقیقه بهت وقت میده ، جرأت کرد انگشتشو قطع کنه؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
این صحنه واقعا آدمرو تحته تاثیر قرار میده!

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

این بود آرمان های ما ؟
خب میتونی هر جور خواستی تمومش کنی و بهترین داستانرو هم ببینی من 4 یا 5 تا داستان دیدم

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
کسی تو اون مرحله که تو نقش Ethan هستیم و میری تو یه اتاقی که جلوت یه مانیتوره دوربینه نمیدونم چیه حالا هر چی!:D بعدش 5 دقیقه بهت وقت میده ، جرأت کرد انگشتشو قطع کنه؟
من جرات کردم :D! خیلی دردناک بود :D!!! :D!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
اره
من از خدا بی خبر این کارو کردم:((

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
این بود آرمان های ما ؟

نگو برادر من انتهای داستان بود - فحش میدی چرا :d !

خدایی فوق العاده بود - شاید بگم تنها بازی بود که من اصلا اصلا فکرش رو هم نمیکردم که اینجوری بشه و از این لذت بردم - البته اگه بعد اون صحنه ای که تعریف کردی فلش بکه به گذشته اسکات نبود به نظرم قضیه خیلی فرق میکرد - فلش بک عالی بود و همه چیز رو به صورت معقول روشن کرد...

----------

به هول و قوه الهی MGS Collection رو به اتمامه - به زودی زود دوباره Heavy Rain رو بازی میکنم.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
پ ن پ کسی جرات نکرد! من هم با ساطور هم اره و هر وسیله ای بود انگشتشو قطع کردم. زیبا ترینش ارس یک جیغایی میزنه آدم جیگرش حال میاد!:x

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
مثله اینکه فقط ریجن 1 داره که قیمتش هم خیلی پایینه اما تو ایران شاید نباشه اتفاقا خودم هم دنبالشم!
lz0tbv764dnkg2c3ne.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر