Heavy Rain و Beyond Two Souls برای PS4 معرفی شدند

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
امروز سونی به صورت رسمی اعلام کرد که دو عنوان کلاسیک استودیو Quantic Dream، یعنی Heavy Rain و Beyond Two Souls برای PS4 منتشر خواهند شد. هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما قرار هست که به زودی اطلاعات تکمیلی منتشر بشود.

Heavy Rain and Beyond: Two Souls are coming to PS4 - PlayStation.Blog.Europe

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
به به! تا بازی بعدی دیوید کیج برای اونایی که بازی نکردن یا اونایی که دلشون تنگیده! ( یا اونایی که به خاطر کمی مشکل تو دسته نتونستن بازی رو پلات کنند :| Sixaxis ! ) عالیه! :)) :-"

احمد واقعا بازی نکرده!!!!؟ O_o

برای اولین بار یک خبر رو بلاگ اروپا زودتر گذاشت! :| :-"

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چقدر منتظر این خبر بودم یکی از اشتباه های نسل قبل من فروش کنسول قبل از عرضه Beyond Two Souls بود بعدش هم وقت نکردم برم یک چند شبی کنسول اجاره کنم بیام بیشینم این بازی انجام بدم الان هم میتونم Beyond Two Souls بازی کنم هم HR مرسی عالی بود .:x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
اگه این کاورش باشه خیلی ضایست :D
شبیه کاور بازیهای PS2ـه که ایرانیا چاپ کردن و تو توپخونه طرف از تو کشوی گرد و خاک گرفته در میاره! :D

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
حیف پول که به ps4 دادم...خوب اگه قرار بود همش بازیهای نسل قبلو بازی کنیم دیگه خرید نسل جدید چی بود؟؟؟الان باز یه عده پیدا میشن که میگن دوست نداری بازی نکن...

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
برای اولین بار یک خبر رو بلاگ اروپا زودتر گذاشت! :| :-"

برای اینکه فقط توی اروپا و PAL region منتشر میشه. خبری از آمریکا و جاهای دیگه نیست.

We’re really excited to finally reveal that two classic Quantic Dream games are coming to PlayStation 4 only for Europe and the PAL region

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر