Heavy Rain فیلم شد...

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سایت مجله معتبر variety خبر ساخت فیلم Heavy Rain را تائید کرد. کارگردانی این فیلم که Rain نامیده می شود بر عهده David S. Milch خواهد بود و تهیه کنندگان آن هم Bob Shaye و Michael Lynne خواهند بود. David Milch آثاری نظیر سریالهای تلوزیونی Luck،Deadwood ، NYPD Blue را ساخته است
این فیلم با همکاری Warner Bros تولید خواهد شد.

heavy-rain-movie.jpeg

منبع

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
همین که Heavy نداره یعنی نمیتونه صنعت سینما رو متحول کنه دیگه ... خیلی بد شد .
تازه ، استاد دیوید کیج هم کارگردانش نیست . پس به هیچ دردی نمیخوره .
2002 هم یه فیلم نیوزلندی به همین نام اومده :D با اون هم قاطی میشه اسمش . کلا ما Heavy Rain میخوایم ... :)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اصلا ورود یه همچین عنوانی به دنیای بازی های رایانه ای از همون اول هم اشتباه بود، البته من نمیدونم چه جوری میخوان یه همچین داستان کلیشه ای رو فیلم کنن، به هر حال این عنوان از همون اول هم باید فیلم میشد البته اگر میشد به هیچ وجه نمیتونست رقیب فیلم هایی مقل Crash با سایر فیلم های مطرح هالیوودی بشه.

تمامی صحبت های بالا کاملا نظر شخصی بنده هست پس امیدوارم مشکلی پیش نیاد.
Crashـ دیوید کروننبرگ؟
خیر ... http://www.imdb.com/title/tt0375679/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHePArd

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
کلا از نظر داستانی چیزی داره که بخوان خرابش کنن؟
درک شما از جمله ی ایشون اینقدر پائینه که به بی ربط ترین نوع ممکن جوابشون رو میدین!
وقتی میگه خرابش نکنن منظورش این نیست که داستانش رو خراب نکنن! تفاوت بزرگ Heavy Rain با بازیهای دیگه و فیلمهای دیگه این بود که توش انتخابها با شما بود و سازنده سرنوشت رو به شما میسپرد. چیزی که به هیچ عنوان تو یک فیلم ممکن نیست بگنجه.
امیدوارم منظورمو فهمیده باشی!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ما که نتونستیم بازی کنیم
لااقل فیلمش رو میبینیم
خبر بدی نبود { ولی خبر خیلی شاخی هم نبود}
پ.ن:
فیلم هایی مثل Crash
کرش فیلم حرفه ای بود و ما نمیدونستیم.....فکر کردم فقط من از این فیلم خوشم میاد و به نظرم خیلی قشنگ بود
همه دوستام میگفتن چرته فکر کردم توهم زدم که فیلم شاخیه...

• Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر