HearthStone: Heroes of Warcraft

HearthstoneLogo.png

سبک بازی :
کارت
بازی بر روی پلتفرم های :
PC , iOS (iPod,iPhone), Mac , Android
منتشر خواهد شد.
سازنده بازی :
Blizzard Entertainment
منتشر کننده بازی :
Blizzard Entertainment
درجه سنی بازی :
esrb-t.png

لیست بازیکنان ایرانی

Hearthstone Players

[تریلر بازی]

[گیم پلی]
HearthStone یک کارت بازی مجانی در جهان وارکرفتِ که در اون بازیکنان میتونن در مقابل همدیگر یا هوش مصنوعی به صورت 1 به 1 بازی کنن و به رقابت بپردازن ، بازیکنان در طی جنگ هایی که انجام میدن کارت های مختلفی از قبیل جادو ها اصلحه ها یا موجودات جادویی بدست میارن و هدفشون این هست که بازیکن مقابل رو از پای در بیارن قبل از اینکه حریفشون این کار رو با اونها انجام بده ، این بازی برای این طراحی شده که بازیکن از یک بازی سریع و هیجان انگیز که کاملا" به استراتژی اون شخص ارتباط داره لذت ببره.

در حال حاظر بازی نزدیک به 400 کارت قابل دریافت داره و هر بازی کنی میتونه دسته کارت خودش رو جمع کنه و بسازه، علاوه بر جمع کردن کارتا بازیکنا میتونن با خرید بسته های کارتی که بلیزارد برای فروش قرار داده سریع تر به کارت های بیشتر و در عین حال زیباتر ( از نظر بصری ) برسن، تمامی این کارت ها ، شخصیت ها و مکان های بازی از سری داستان های وارکرفت گرفته شدن و بازیکن میتونه با انتخاب قهرمان مورد علاقش این بازی رو ادامه بده .

[کلاس ها و قهرمانان]

250px-Garrosh_Hellscream-f.png

Warrior : اساس کار warrior وارد کردن دمیج به حریف و به حداقل رسوندن دمیج وارده به خودشونه ... این موضوع رو از کارت های weapon ریز و درشتش هم میتونید متوجه بشید . (کارت weapon باعث میشه خود هیرو هم قدرت حمله پیدا کنه ... پس یک minion بیشتر ... ) . همچنین هیرو پاور warrior به خودش 2 Armor میده ... این یعنی 2 خون بیشتر = مسابقه طولانی تر = شانس warrior برای بدست گرفتن بازی بیشتر .
پس اگر کلاً با استراتژی های پیچیده حال نمیکنید و میخواهید فقط minion بزارید و دمیج بدید و سریع کار حریف رو یکسره کنید warrior انتخاب خوبیه .
warrior ها به دلیل داشتن basic deck نسبتاً قوی در اول بازی و همچنین داشتن حداقل spell کارت (که مانع گیج شدن بعضی از بازیکن ها میشه) میتونه انتخاب خیلی خوبی برای تازه وارد ها باشه .
(حتماً از minion های charge دار و Enrage دار استفاده کنید و داخل deck خودتون لااقل 1 نوع weapon بزارید)
250px-Thrall-f.png

Shaman : یکی از جالبناک ترین هیرو های بازی ... برای لذت بردن از shaman باید 2 چیز داشته باشید : شانس و مخ استراتژی .
مثل بازی wow ، قدرت shaman با مهارت بازیکنش رابطه مستقیم داره ... به عنوان مثال فرض کنید حریف shaman ـه : اگر بازیکن بویی از استراتژی نبرده باشه shaman تبدیل میشه به یک زنگ تفریح جالب ، اما اگر طرف پلیر باشه اونوقت shaman تبدیل به بدترین کابوستون میشه ... یعنی جوری لوله میکنه که انگشت به دهن بمونید (بر اساس تجربه )
shaman با داشتن کارت های overload ، windfury ، گروهی از weapon ها و Totem های خاصش یک کلاس قابل تأمل هست ...
این کلاس بر خلاف warrior که خیلی سر راست بود ، کلاس خاصی هست و به دلیل داشتن کارت های Overload دار زیاد به بازیکن های تازه وارد توصیه نمیشه ...

250px-Valeera_Sanguinar-f.png

Rogue : یکی از کلاس های رو اعصاب بازی (مخصوصاً اگر حریف pro باشه) . rogue هم مثل shaman نیازمند استراتژی دقیق هست ولی از نظر عملکرد بیشترین شباهت رو به warrior داره .
اساس کار rogue وارد کردن دمیج به حریف و خالی نگه داشتن زمین از minion های حریفه .
rogue ها با داشتن weapon ، کارت های combo دار و stealth دار به یک کلاس نسبتاً قدرتمند معروف شده .
کلاس rogue به دلیل داشتن basic deck ضعیف در اول بازی و کمبود minion های stealth دار ، به بازیکن های تازه وارد توصیه نمیشه .

250px-Uther_Lightbringer-f.png

Paladin: دقیقاً مثل بازی wow ، کلاس paladin یک کلاس خیلی قدرتمنده . paladin رو میشه ترکیب کلاس warrior و priest درنظر گرفت .
اساس کار پالادین قدرتمندتر کردن minion های خودشه (از نظر قدرت حمله) ... همچنین پالادین یک کلاس انعطاف پذیر و استراتژی پذیر هست .
paladin ها با داشتن کارت های Secret ، Divine Shield و انواع و اقسام Blessing یک کلاس فوق العاده قدرتمنده .
paladin به دلیل داشتن basic deck نسبتاً قوی و کارت های spell قدرتمند به بازیکن های تازه وارد توصیه میشه .

250px-Rexxar-f.png

Hunter : یکی دیگه از کلاس های قدرتمند بازی . hunter رو میشه ترکیب کلاس های mage و Rogue دونست .
اساس ار hunter وارد کردن بیشترین دمیج به حریف یا minion های حریفه .
Hunter مثل کلاس mage کارت های secret خوبی داره و مثل Rogue میتونه با کارت های stealth دار استراتژی های خوبی بریزه ، اما مهمترین ویژگیش اینه که کلاً با کارت های beast بازی میکنه و deck beast Mastery اون یکی از deck های قدرتمند بازیه .
hunter به دلیل داشتن کارت های secret و basic deck نسبتاً خوبش به بازیکن های تازه وارد توصیه میشه .

250px-Malfurion_Stormrage-f.png

Druid : انعطاف پذیر ترین هیرویی که میتونید تو بازی پیدا کنید . کلاس Druid مثل معجون میمونه ... یعنی نصف هیرو های بازی رو ریختن تو مخلوط کن ، حاصلش شده Druid .
این کلاس مثل واریور به خودش armor میده ، مثل میج کارت های spell قوی داره ، مثل rouge میتونه با خود هیروش حمله کنه ، مثل priest به خودش خون میده و... این انعطاف پذیری باعث میشه میلیون ها سبک استراتژی برای نابودی حریفتون پیدا کنید . نکته ی دیگه اینه که هیچ وقت به مانای druid اعتماد نکنید . druid بسته به شانس و شرایط تا 5 مانا اضافه تر میتونه داشته باشه .
این کلاس با استفاده از کارت های Choose One دار (که ماشالا همینطوری براش ریخته) میتونه بسته به موقعیتی که توش گیر کرده همیشه یک راه فراری پیدا کنه .خلاصه یک کلاس همه فن حریف .
همچنین این کلاس به دلیل داشتن basic deck قوی در اول بازی و انعطاف پذیر بودن زیادش به دوستان تازه وارد توصیه میشه .

250px-Guldan-f.png

Warlock : یک کلاس خاص . پلیری که میخواد با وارلاک بازی کنه باید 3 شرایط داشته باشه : حسابی ریسک پذیر باشه ، نترس باشه و از کم شدن جونش هول نشه ، سرعت عمل ، شانس و استراتژی داشته باشه .
اساس کار این کلاس خیلی سادست : نابودی حریف در کوتاهترین زمان ممکن .
وارلاک باز ها بر خلاف پالادین و پریست هیچ تعلق خاطری به کارت ها و minion های خودش نداره در واقع قربانی کردن یک اصل خیلی مهم در وارلاک هست ...
یعنی شما هر لحظه این ریسک رو بپذیرید که با بازی کردن یک کارت ، یکی از کارت های مهمتون رو از دست بدید ، یا با قربانی کردن minion های خودتون حریف رو هم نابود کنید .
در بازی با وارلاک این نکته رو به خاطر بسپارید که شما حتی الامکان باید حریف رو قبل از اینکه 7 مانا بگیره بفرستید دیار باقی یا لااقل 2/3 جونش رو پر پر کنید .
کلاس وارلاک (اگر پلیر قابلی داشته باشه) و demon deck خوبش یک کلاس مهار نشدنیه .
نکته ی مهم در بازی با وارلاک اینه که چون وارلاک کارت های دمیج دار زیاد داره (یعنی تو دست و بال یک وارلاک تا دلت بخواد کارت دمیج دهنده هست) حتماً از minion هایی که spell damage دارند یا spell damage میدن استفاده کنید (مثل Ancient Mage)
کلاس وارلاک به دلیل داشتن basic deck متوسط فقط به دسته ایی که در اول متنِ وارلاک اشاره کردم توصیه میشه .

250px-Jaina_Proudmoore-f.png

Mage : اولین هیرویی که بازی به شما معرفی میکنه و یکی از قوی ترین هیرو ها . همین اول کار بگم میج کلاسی هست که بازی با اون بر پایه ی spell های اونه و باید لااقل 2/3 deck اون spell باشه .
نکته ی جالب در مورد میج اینه که به نظر من برای هر موقعیتی یک spell داره . بنابراین شما هیچ وقت نمیتونید یک میج حرفه ایی رو گیر بندازید .
همچنین میج ها استاد کارت های secret هستند و استراتژی های بر پایه ی secret اون ها خیلی جالبه .
در مورد میج زیاد توضیح نمیدم چون خواه و ناخواه شما باید باهاش بازی کنید و خودتون باهاش آشنا میشید .
فقط توجه کنید که نکته ایی که در وارلاک گفتم ، در مورد میج هم صادقه (در مورد spell power) . همچنین در بازی با میج از کارت های Enrage دار به هیچ وجه غافل نشید .
mage با داشتن spell card های ریز و درشت و استراتژی پذیر بودن یک کلاس حرفه ایی محسوب میشه اما بازی کردن با اون به تازه کار ها هم توصیه میشه .

250px-Anduin_Wrynn-f.png

Priest : اساس کار پریست تقویت minion های خودش از نظر سلامتی و بیشتر دووم آوردن در بازیه . بنابرین بیشترین استفاده از کارت های Taunt رو پریست داره .
این کلاس شباهت زیادی با کلاس میج داره و با کلاس پالادین یک تفاوت داره : پالادین minion های خودش رو از نظر قدرت حمله قوی تر میکنه ، اما پریست از نظر دفاعی . پس پریست بیشتر روی دفاع خودش کار میکنه اما اگر استراتژی حمله ایی رو پیش بگیره اونوقت قدرت رو حس میکنید ...
پریست یک هیروی کاملاً انعطاف پذیر و قدرتمنده ... spell های جالب و قدرتمندی هم داره اما اصولاً بیشتر spell های اون برای تقویت خودش استفاده میشه .
نکته ی مهم در مورد پریست اینه که وقتی با یک priest بازی میکنید (یعنی وقتی حریف شما یک پریست باشه) و استراتژی Control رو در پیش گرفته باشه ، حریف شما هم توی deck شما شریکه ...
(یک مثال کوچیک میزنم : Mind Vision ، Mindgames ، Shadow Madness ، Thoughtsteal ) تازه از کابوس Mind Control دیگه اسم نمیبرم ...

لیست دوستانی که بازی می کنن :

نام انجمنBattle Tag
LORDArya#2746
nima_montanaimyboss#2687
mac mankianoosh#2829
s-arashArashSa#2243
sub zeroFierce#2649
miladdarrenDamon#2255
ir-dlAlirezaShoX#1298
Grey WardenGreyWarden#2415
mohsen67Rad#2443
lycan222Doodeind#2658
TraxexN0o0bsmoke#2210
J.JMaster#21779
Burning HawkAnim4lity#2436
OstagarOstagar#2219
Safety & PeaceARTEMIS#2744
.:Arth@s:.JackSparrow#2720
m.d.makanBrainBomber#2417
aiat_gamerDarkaiat#2332
kam110kamyR110#2415

Hearthstone_heroes.png
با تشکر از J.J بابت نوشتن کلاس ها

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: lockout21822

X God of War X

کاربر سایت
Jun 15, 2015
159
lol همه cw بازا صداشون درومده :d

- - -ویرایش - - -

اکثرا برای farm میمونن تو رنکای پایین چون همه اونجا تازه واردن و از اون راه روزی 100 گلد جمع میکنن شما هم میتونی اینکارو کنی اگه وقتشو داری
فصل قبل و تا رنک 10, اونقدر که CW دیدم, SP ندیدم. منم که FH (خراب این مخفف هام :d) تقربآ اکثر بازیها رو درمقابلشون می باختم. پس هرچی سر CW بازها بیاد حقشونه >:):d
درمورد باخت عمدی و رنک پائین موندن, مشکل قانونی نداره؟ بنی, چیزی؟ چون یکجورایی شبیه تبانی یکطرفه است
فصل تازه شروع شده ، رنکای 20 تا 15 پره از Hand ، من تو Casual راحت گلد میگیرم فقط وقتشو ندارم روزی 30 دست بازی کنم ...
فکر نکنم هیچ کس اینجا 30 دست بازی کنه. من خودم 4 ماه هست دارم بازی می کنم و روزی 6 برد (میشه حداقل 60 گلد) اگر بازم وقتش رو نداری روزی 3 برد (50 گلد) بازی کن, با همین روزی 50 تا می تونی هر 14 روز یک وینگ باز کنی. بازم میگم اگر این بازی رو به چشم دوی ماراتون ببینی, ازش لذت میبری ولی اگر به چشم دوی سرعت ببینی, سریع زده میشه و میزاری کنار

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
ای بابا, حالا که من دارم داست جمع میکنم براش, ببینید می تونید یک کاری کنید تا ساختم نرف بشه و کارتاش رو دستم باد کنه مثل پترون :d
:))
خیلی جالبه رو هر دکی دس میزاری پتانسیل نرف شدن رو داره، اگه مشکلی نیس یه سر هم به دراگون پریست بزن که دیگه امون مارو بریده =))

.amin.

کاربر سایت
Nov 4, 2015
90
سلام و خسته نباشید

منم دو سه هفتس دارم بازی میکنم.یه مشکلی که هست اینه که با پریست بازی میکردم لول ۳۸ شده الان و اکثرا تو این لول لجندری دارن سخت شده یکم

با هیرو های دیگه هم که کژوال میزنی همون لول ۱۲ ملت لنجندری دارن سه تا سه تا

حالا سوال اینه بنظرم کژوال هم نسبت به لولت تو رنکینک حریف میاره نه نسبت به لولت کسی منبعی چیزی داره؟ مثلا اینکه حتما لول حریفت تو کژوال نزدیکه لول خودته؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
lol همه cw بازا صداشون درومده :d

- - -ویرایش - - -

اکثرا برای farm میمونن تو رنکای پایین چون همه اونجا تازه واردن و از اون راه روزی 100 گلد جمع میکنن شما هم میتونی اینکارو کنی اگه وقتشو داری

خدایی محمد خودت شاهد بودی جلوش هیچ کاری نمیشه کرد با cw :| زور داره دک به این شاخی جلوی یک دکی که رسما هیچی نداره اینطوری کم بیاره... خدایی زور داره :D

- - -ویرایش - - -

فصل قبل و تا رنک 10, اونقدر که CW دیدم, SP ندیدم. منم که FH (خراب این مخفف هام :d) تقربآ اکثر بازیها رو درمقابلشون می باختم. پس هرچی سر CW بازها بیاد حقشونه >:):d
درمورد باخت عمدی و رنک پائین موندن, مشکل قانونی نداره؟ بنی, چیزی؟ چون یکجورایی شبیه تبانی یکطرفه است
خب چون که هرچی Secret Pally ه توی رنک 6-7 به پایین ریخته دهن مارو صاف کردن :D
بعدشم طرف زحمت کشیده واسه اون CW چی میگی هرچی سرش بیاد حقشه :D
نه مشکل قانونی نداره

Ush

کاربر سایت
Aug 6, 2015
144
دوستان کسی میتونه یه دک control shaman خوب معرفی کنه ؟ تقریبا بیشتر کارت های shaman رو دارم

- - -ویرایش - - -

عجب لج های باحالی داد خخخ

اول STALAGG گرفتم بعد گفتم خدا رو چه دیدی شاید یه feugen هم داد بعد اینا یه tirion اومد زد تو گوشم :d

FireLion

کاربر سایت
Jun 26, 2014
49
خدایااااا
خدایااااااااا
خدایااااااااااااااا
خدایااااااااااا شکرت
پس از 2 ماه بالاخره پکی حاوی لجندری گرفتم اونم نه یکی دوتا!!1 اونم نخریدم از tavern گرفتم

خودم باورم نمیشه احساس میکنم خوابم بالاخره مثه این خارجیا شدم :d:d

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
دوستان کسی میتونه یه دک control shaman خوب معرفی کنه ؟ تقریبا بیشتر کارت های shaman رو دارم

- - -ویرایش - - -

شَمِن دک کنترل نداره بیشتر میدرنج داره. Al'Akir داری؟

خدایااااا
خدایااااااااا
خدایااااااااااااااا
خدایااااااااااا شکرت
پس از 2 ماه بالاخره پکی حاوی لجندری گرفتم اونم نه یکی دوتا!!1 اونم نخریدم از tavern گرفتم

اصلا کارتای خوبی نیستن، سریع دیس کن ، بدو :D

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دلیل کنار گذاشتن این بازی برای من دو تا بود، اول اینکه بنظرم زمان ارزشش از پول خیلی بیشتره و مطمئن باشید اگه بجای این همه وقت برید یه ماه کار کنید و با پولش ادونچرها رو باز کنید و 120 تا پک بگیرید مطمئنا خیلی بهتر از اینه که 6 ماه وقت بزارید و کلی حرص و جوش بخورید سر نداشتن یه سری کارت :d در نهایت من به این نتیجه رسیدم که این بازی وقتم رو هدر داد چون که 70 درصد مواقع حرص آدم رو درمیاورد و لذت بخش نبود. دومین دلیلش که مهمترین دلیل بود رندوم بودن بازی بود، یه بازی کارت خوب میداد دست اول یه بازی کارت های بد و تو اون بازی که کارت بد می داد رسما مهارت و تجربه بی معنی میشد. اینو بازیکن های معروف مثل Forsen هم بهش اشاره کردن و تو یه مصاحبه گفته بود که از بازی کردن این بازی خوشحال نیست چون خیلی متکی به اتفاقات تصادفیه و چون قبلا بطور حرفه ای استارکرفت بازی میکرده که یه بازی کاملا مبتنی بر استراتژی و مهارت بوده، این مساله آزارش میده.

امیدوارم کامنتم مفید بوده باشه :d

X God of War X

کاربر سایت
Jun 15, 2015
159
سلام و خسته نباشید
منم دو سه هفتس دارم بازی میکنم.یه مشکلی که هست اینه که با پریست بازی میکردم لول ۳۸ شده الان و اکثرا تو این لول لجندری دارن سخت شده یکم
با هیرو های دیگه هم که کژوال میزنی همون لول ۱۲ ملت لنجندری دارن سه تا سه تا
حالا سوال اینه بنظرم کژوال هم نسبت به لولت تو رنکینک حریف میاره نه نسبت به لولت کسی منبعی چیزی داره؟ مثلا اینکه حتما لول حریفت تو کژوال نزدیکه لول خودته؟
- درمورد رنک که بحثی نمی مونه, شما با افرادی تو رنک خودت روبرو میشی. حالا اگر هر 30 تا کارتش هم لجند بود, جای گله وجود نداره
- اما Casual براساس تعداد برد و باخت شماست, نه براساس هزینه دکتون یا لولتون. یعنی ممکنه 5 تا بازی رو ببازی و تو بازی 6 بخوری به یک هندلاک (با اون همه کارت خفن) نکتش اینجاست که شاید اون هم 5 تا بازی رو خورده به دکهای اگرو و باخته و از لحاظ تعداد برد و باخت, شرایطش با شما یکی بود
عجب لج های باحالی داد خخخ
اول STALAGG گرفتم بعد گفتم خدا رو چه دیدی شاید یه feugen هم داد بعد اینا یه tirion اومد زد تو گوشم :d

حالا چندتا برد تونستی بگیری باهاش؟ چون یکم سنگین میزنه (البته بدون درنظر گرفتن کارت های اولیش که تو تصویر معلوم نیست)

Ush

کاربر سایت
Aug 6, 2015
144

حالا چندتا برد تونستی بگیری باهاش؟ چون یکم سنگین میزنه (البته بدون درنظر گرفتن کارت های اولیش که تو تصویر معلوم نیست)

اره خیلی سنگینه 3-4 بیشتر نشد چون به جز بازیکن لجند و mage paladin حریف دیگه نمیاره تو Arena !

- - -ویرایش - - -

شَمِن دک کنترل نداره بیشتر میدرنج داره. Al'Akir داری؟

نه ندارم اونو

آخرین ویرایش:

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
خدایااااا
خدایااااااااا
خدایااااااااااااااا
خدایااااااااااا شکرت

وای ، من 1 ماه بازی میکنم بیشتر از 40 تا پک باز کردم یه لجندری نداده هنوز :D همش Rare میده و Common تکراری ، نوش جونت .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
چرا تازه واردها فکر میکند دک باید پر از لجندری باشه تا بشه برد ؟!
چرا بجای اینکه غر بزنید از تجربه بچه های که خیلی وقت هست بازی میکنند استفاده نمیکنید ؟
یا چرا چند سایت خارجی را مطالعه نمیکنید که از چه دک هایی استفاده کنید ؟

Face hunter یکی از دک های ارزون ولی برتر در بازی هست که بدون داشتن 1 دونه Legendery یا حتی Epic میتونه سنگین ترین دک ها را توی راند 5 بازی نابود کنه
این deck نیاز به wing 1 و 4 از naxx و wing 1 از BRM داره ( 6 تا از کارت هاش در این 3 وینگ بدست میاد ) اما من با تغییراتی که بوجود اوردم ( چون وینگ ها را باز نکرده بودم و کارتهاش نداشتم ) فصل قبل تا رنک 6 رفتم !
bt5_1.png

این دک تغییر داده شده Face Hunter هست که باهاش تا رنک 6 رفتم و نیاز به هیچ Adventureـی نداره !
فقط داست میخواید تا کارت هایی که اکثرشون Common هستند بسازید
Flame هم خودم اضافه کردم تا در مقابل Secret paladin که الان بچه ها دارند بحث میکنند مقابله کنی

نحوه بازی کردن باهاش هم به این صورت هست با کارت هایی که میندازید فقط Hero و و با weapon کارت های حریف میزنید و صفحه پاک میکنید ( اصول کلیش این هست )

پ.ن: اون mad scientist حذفق کنید به جاش Blue gill warrior و Abusive segent بزارید

آخرین ویرایش:

ahmad91

کاربر سایت
Sep 4, 2015
17
چون چند نفر تا حالا از من در مورد اکانت پرسیدن گفتم یک توضیح مختصر بدم.

تمام اکسپنشن ها رو خریدم و تعداد بسیار زیادی هم پک خریدم(150-200).تقریبا تمام لجندری های مورد استفاده در بازی رو دارم(40 تا لجندری دارم ولی نه لجندری های رندوم.اونهایی که استفاده میشه رو دارم.تعداد بیشتری داشتم و دیس کردم تا اینها ساخته بشه).
با کارتهام تمام دکهای تو بازی رو میشه ساخت.
چند ماه تا حالا لجند شدم پس طبیعتا back card لجندری رو هم دارم.
تو لیست friend هام تعداد زیادی بازیکن حرفهای هست(مثلا الان نفر اول na و sjow)
(اگر کسی خواست میتونه تو انجمن بهم پیام بده)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر