Hands On - تجربه من از کار با XBOX ONE

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
61046021476189822421.jpg
51642652925148998833.jpg

برخلاف گذشته که فکر میکردم PS4 خیلی خوشگله، الان که دو کنسول را دارم بدون فوتوشاپ و جلوه های ویژه و ... می بینم به نظرم PS4 زیاد هم شکل ظاهری بهتری نسبت به XOne نداره. و از لحاظ اندازه هم با توجه به اون تصویر که به قول خودت PS4 را گذاشتی تو بغل XOne :d به نظر خیلی هم این PS4 فسقلی نیست که مسئولان Sony میگفتن!؟

ولی خداوکیلی دسته XOne یه جوریه، بخصوص از جلو! اصلا به دسته بازی نمیخوره. انگار هر لحظه میخواد از هم وا بره یا متلاشی بشه، دسته X360 خیلی شیک و زیباتر از هر دوی این دسته ها (PS4 و XOne) بود. (خود کنسولش هم البته ظاهر بهتری داشت) . کلا کنترلر PS4 بیشتر به یه کنترلر شبیه هست تا XOne، بخصوص از جلو خیلی زیباست:

آقا یه پیشنهاد: هرکی این دو کنسول را خریده بی زحمت یه چندتا عکس هم مثل ممد جان (از این کنسول ها و از همه چیزشون حتی UI و InGame بذاره، یه مقدار ما هم عکسهاش را ببینیم بلکه ارضا بشیم!!! ) البته خود ممد هم عکس های بیشتری بذاره! کم کاری نکن :d

الان این حال و روز من از اوضاع کشور هستش: :wallbash: ، حافظ رحمت الله عیله می فرماید: شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار ... مهربانی کی سر آمد و شهریاران را چه شد!!!

آخرین ویرایش:

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
مبارکت باشه ...امیدوارم تا اخر نسل 8 واست کار بده ....

داداش شما مطمئنی اهوازی و کلا تو ایرانی ؟؟!! :d اخه با عقل جور در نمیاد چجوری به این سرعت اونم کنسول day one بدست شما رسید ؟؟!! :-/

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
ماشالله دوستمون فکر کنم از آمریکایی ها هم زودتر کنسول بدستش رسید من فقط موندم چجوری اینقدر زود گرفتی:d
راستی مبارکت باشه
بازی واسش نگرفتی؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
داداش یه تست کن ببین میشه که کینکت فقط صدای خودت رو شناسایی کنه
منظورم اینه که میشه کینکت صدای خودت رو شناسایی کنه و به جزء صدای خودت از کسی دستور نگیره؟؟

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
ببخشید دوستان صبح سر کار بودم نشد پست اول اپدیت کنم.هم عکس اضافه میکنم هم قیلم

- - -ویرایش - - -

دسته ps4 تو دست بزرگتره یا x1؟
دسته ps4 کشیده تره و دسته x1 بزگتره
بنظر من دسته 4 بهتره هم خوش دست تره هم امکانات بیشتر داره

- - -ویرایش - - -

داداش یه تست کن ببین میشه که کینکت فقط صدای خودت رو شناسایی کنه
منظورم اینه که میشه کینکت صدای خودت رو شناسایی کنه و به جزء صدای خودت از کسی دستور نگیره؟؟
نه نمیشه :d

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
مبارکت باشه ...امیدوارم تا اخر نسل 8 واست کار بده ....

داداش شما مطمئنی اهوازی و کلا تو ایرانی ؟؟!! :d اخه با عقل جور در نمیاد چجوری به این سرعت اونم کنسول day one بدست شما رسید ؟؟!! :-/
فقط 100 کیلومتر با برزیل فاصله داریم... :d

- - -ویرایش - - -

چه بازيايى گرفتى؟
فعلا فقط فیفایی که با خود کنسول بود دارم اونم تو دانلوده + killer instinct و kinect sport rivials

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر