Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
باندل سفید نمی خوایم باندل درست و حسابی مثل هیلو 4 می خوایم

شما صبر کن برا هیلو 5 یه باندل معرفی می کنن که فکت به زمین اصابت می کنه :d

ـــــــــ
کاش اسنایپ هیلو 5 هم از لحاظ ظاهری این شکلی میبود

اسنایپ هیلو 5 هم خیلی خوفه ها :-"

u0cgiaoc5vihfcoj5mar.jpg

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
حالا شاید تو H5 یه ریزهکاریها و تغییراتی داشته باشه که جذاب تر شه نسبت به 4 ولی من همون ظاهر قبلی رو بیشتر میپسندیدم:|:d

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
428
نام
سياوش
حالا شاید تو H5 یه ریزهکاریها و تغییراتی داشته باشه که جذاب تر شه نسبت به 4 ولی من همون ظاهر قبلی رو بیشتر میپسندیدم:|:d
عه چرا ??!!:d
اين اسنايپ جديد كه در Halo 4 هم بود به نظر من خوشگل تر ....هم مدرن تر به نظر ميرسه به خاطر شكل دوربينش و هم اگر به شعله پوش اسلحه ( سر اسلحه ) نگاه كني واقعي تر و شيك تر به نظر ميرسه البته مدل قبلي هم همون طور كه گفتي عالي هست ....

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
عه چرا ??!!:d
اين اسنايپ جديد كه در Halo 4 هم بود به نظر من خوشگل تر ....هم مدرن تر به نظر ميرسه به خاطر شكل دوربينش و هم اگر به شعله پوش اسلحه ( سر اسلحه ) نگاه كني واقعي تر و شيك تر به نظر ميرسه البته مدل قبلي هم همون طور كه گفتي عالي هست ....
اسنایپ هیلو 4 خیلی بزرگ بود و فضای زیادی رو از صفحه میگرفت!:|:D

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آقا بحث اسنایپ شد من باید نا رضایتی خودم رو از اسنایپ هیلو 4 اعلام کنم. :| حالا با شکلش کاری ندارم, اما طرز استفادش واقعا" پس رفت کرده بود ! :|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
هممم :-? آره خودشه :-" در کل چون من خیلی با اسنایپ سر و کار ندارم بخاطر همین برام فرقی نمی کنه خیلی :-" ولی بنظرم همین مدل 4,5 خوف تره :-"

ijre8n4xiadqqs6x2zb8.jpg

05314392522589030662.jpg

بچه ها جمع شدن تو لایو بعد خرید بازی و یه چندتا هدشات خوردی بهت می گم :d
من و دیدی؟ :d یه هد شات خور حرفیه ای بودم :| مخصوصا از بابک (B.AB) :|

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Halo: Master Chief Collection Multiplayer Playlists Revealed

Halo: The Master Chief Collection’s Launch Day Multiplayer Playlists Revealed – IGN First - IGN

• Team Halo 2: Anniversary
    Play a mix of Team Slayer and objective game types on re-mastered maps. 4v4.
  • Halo 2: Anniversary Rumble
    Challenge seven other opponents on re-mastered maps. This is your fight and yours alone. 8-player Free-For-All.
  • Team Halo 2: Anniversary Social
    Play with a team in unranked Team Slayer and objective game types on re-mastered maps. 5v5.
  • Team Slayer
    Eliminate the enemy team across four Halo games: Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, and Halo 2: Anniversary. Nothing but Team Slayer, 24/7. 4v4.
  • Big Team Battle
    Battle it out in 16-player warfare with vehicles across Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Halo 4, and Halo 2: Anniversary. 8v8.
  • Halo: Combat Evolved
    The game that started it all. Play a mix of Slayer and objective game types in Halo: Combat Evolved for the first time on Xbox Live. 4v4.
  • Halo 2 Classic
    It’s back. A mix of the most popular Team Slayer and objective game types from the original Halo 2. 4v4.
  • Halo 3
    A selection of fan-favorite Team Slayer and objective game types from Halo 3. 4v4.
  • Halo 4
    A mix of Team Slayer and objective game types from Halo 4, on a selection of small to medium-sized maps. 5v5.
  • Team Hardcore
    A collection of tournament-approved game types from Halo 2 and Halo 3. The Battle Rifle is your primary weapon. 4v4.
  • Halo eSports
    The official Halo eSports playlist. 4v4.
  • SWAT (Rotational)
    Aim for the head! A collection of SWAT game types on our favorite maps from Halo 2, Halo 3, Halo 4, and Halo 2: Anniversary. Players have no shields and are equipped with rifles. 4v4.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر