Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
6 تا مرحله رو روی لجندری تموم کردم!:d
خودم کف کردم که این قدر صبورم!:d بعضی از چک پوینتها رو بیشتر از 2 ساعت هی میمیرم و ریستارت میکنم ولی خسته نمیشم...!:x

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,127
نام
محمد امین
اعصابم بهم ریخته این Hunter چرا نمیمیرن..؟یک چیزهای هم هست مثل ماشین که یک تیرهای آبی بزرگی پرت میکنن هر چی میزنم انگار نه انگار..

این ماشین هم فهمیدم چرا اینقدر میره تو دیوار ..! چون وقتی فرمون رو میچرخونی به جژء دو تا چرخ جلو دو تا چرخ عقب هم میچرخه..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
این ماشین هم فهمیدم چرا اینقدر میره تو دیوار ..! چون وقتی فرمون رو میچرخونی به جژء دو تا چرخ جلو دو تا چرخ عقب هم میچرخه..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عجیبه بر خلاف دوستان من همون اوایل لم کار دستم اومد :d
شما اینطور در نظر بگیرید که ماشین فقط مستقیم حرکت میکنه و شما فقط دوربینو میچرخونید :d (البته مسلما خودتون میدونید، جهت اطمینان گفتم، توهین که نشده؟ :d)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
و بالاخره Reach تموم شد ! دم Bungie گرم با این شاهکاری که ساخت. بهترین خداحافظی ممکن رو با سری Halo داشت. فعلآ نمیتونم تصمیم بگیرم به پای Combat Evolved میرسید یا نه به هزار و یک دلیل ! (از نوستالژیک بودن اون گرفته تا اینکه اولین Halo بود و ...) ولی فرسنگ ها با Halo 2,3,ODST فاصله داشت ...
به گیم پلی بازی که کمتر از 10 نمیتونم بدم ! گیم پلی سری Halo همیشه در نوع خودش بهترین بوده و حالا بهتر , سریع تر و کامل تر هم شده بود. محیط های بزرگ با انواع و اقسام وسایل نقلیه و سلاح های مختلف و دشمنهایی که هوش مصنوعی ـشون واقعآ عالی و کم نقص کار شده بود. آیتم های جدیدی که به بازی اضافه شده بود هم در نوع خودش جالب بود مخصوصآ جت پک که البته متآسفانه زیاد در دسترس نبود :D
مرحله ای که از جو Reach خارج میشدیم بی نظیر بود !!! اصلآ انتظار همچین کیفیتی رو از این مرحله نداشتم ! واقعآ متآسفم که این مرحله هم کوتاه بود هم فقط یک بار شاهدش بودیم :(
تنوع مراحل واقعآ عالی بود و باعث میشد اصلآ احساس خستگی نکنم و یه سره بازی رو جلو ببرم.
داستان بازی دقیقآ همون چیزی بود که همه انتظار داشتن ولی با این وجود باز هم غافلگیر کننده بود :
Jorge رو که مطمئن بودم فداکاری میکنه و میمیره ! شاهد هم دارم (بابک :D)
لحظه کشته شدن Kat (با اینکه زیاد از این شخصیت خوشم نمی اومد) خیلی دردناک بود ... سکانس بعدش که اسپارتانها به همراه جسد Kat ایستادن با اون آهنگش آدم رو میخکوب میکرد.
Carter هم خیلی زیبا شهید شد و سکانس به یاد موندنی ای رو خلق کرد.
کشته شدن Emile هم فوق العاده دردناک بود و خیلی ناراحت شدم :( هیچ وقت اون صحنه رو یادم نمیره.
و اما خود Noble Six ... بعید میدونم به این زودی ها همچین صحنه ای رو توی یه بازی ببینیم. صحنه ای که مطمئن هستیم تلاش و کوشش هیچ نتیجه ای نداره و در تنهایی محض کشته میشیم. وقتی اولین تیر بهم خورد و کلاهم ترک برداشت , فهمیدم باید یه خداحافظی تلخ با Noble Six بکنم. این قسمت بازی (و سکانس بعدی با صحبت های دکتر هالزی) بی نظیر بود ...
Jun هم که معلوم نشد چی به سرش اومد ! ولی احتمالآ زنده مونده و این میتونه موضوع جالبی برای قسمت بعدی Halo باشه ! میتونیم توی Halo 4 یکی از 6 اسپارتانی که باعث شد Master Chief به اینجا برسه و بشریت نجات پیدا کنه رو ببینیم ! :D
به داستان بازی امتیاز 9.5 رو میدم.

گرافیک بازی در نوع خودش واقعآ عالی بود. نمیتونم بگم بهترین ولی با توجه به محیط های وسیع بازی و تعداد دشمن های خیلی زیاد در هر صحنه , از نظر فنی شایسته تقدیر هست. Draw Distance فوق العاده بود و یه جاهایی رسمآ باعث تحیر آدم میشد ! نورپردازی متغیر بود , یه جاهایی خیلی خوب و یه جاهایی متوسط. فریم ریت بازی در اکثر قسمتها ثابت و عالی بود ولی بعضی جاها هم مشکلاتی پیدا میکرد و از اون حالت روون Halo 3 خارج میشد. کیفیت اسلحه ها خیلی خوب بود ولی باز هم یکدست نبودن. بعضی از اسلحه ها خیلی زیبا و تماشایی ساخته شده بودن و بعضی ها یه کم بی کیفیت تر . انیمیشن های بازی نسبت به نسخه های قبلی تغییر چشم گیری داشت و بعضی قسمتها هم واقعآ دیدنی میشد ولی یه سری قسمت ها مثل آدم های ساکن Reach انیمیشن و صورت های جالبی نداشتن و یه سری جاها هم لیپ سینک مشکلاتی داشت. اون قسمتهای همیشگی Halo که باعث حماسی تر شدنش میشه این بار هم وجود داشت و ارزش گرافیکی بازی رو بالاتر میبرد :
از صحنه ای که شهر آتیش گرفته رو از داخل هلی کوپتر می بینیم تا جاهایی که Scarab های غول پیکر (حیف که باهاشون مبارزه نکردیم) در حال حرکت هستن و از کنارشون رد میشیم.
در مجموع فکر میکنم امتیاز 9 برای گرافیک بازی مناسب باشه.

صداگذاری و موسیقی که همیشه جزیی از عظمت Halo بودن و این بار حتی فراتر هم رفتن. صداگذاری تک تک شخصیتها عالی بود و مشکل خاصی نداشت. موسیقی ها هم فــــــــوق العاده بود !!! موسیقی هایی به یاد موندنی و حماسی که توی کمتر بازی ای میشه اونها رو شنید. چیزی به جز 10 نمیشه داد !

در کل Halo: Reach دقیقآ چیزی بود که Bungie برای یک خداحافظی باشکوه با سری Halo بهش نیاز داشت. حتی بعضی جاها فراتر از حد انتظار هم بود و بعید میدونم خود Bungie هم بتونه تا مدتها همچین بازی ای بسازه :D خدا به 343Industries رحم کنه !
worship.gif

پایان بازی :
4gq6d6h.gif
4gq6d6h.gif
4gq6d6h.gif

فـــــــــوق العاده بود !!! از این بهتر و زیباتر و به یاد موندنی تر نمیشد این بازی رو تموم کرد. مرحله آخر با حضور Pillar of Autumn محشر بود ! پایان بازی و دیالوگ فوق العاده بین Cortana و Keyes به تنهایی ارزش بازی رو چند برابر کرد. Bungie متشکریم ...

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اعصابم بهم ریخته این Hunter چرا نمیمیرن..؟یک چیزهای هم هست مثل ماشین که یک تیرهای آبی بزرگی پرت میکنن هر چی میزنم انگار نه انگار..

هانتر ها خوراکشون نارنجک پلاسماییه ، من الان Heroic میرم ، اینطوری نفله میکنمشون :D
Wrath (اون ماشین ـه تیر آبی گنده میزنه :D) اونا هم اول اونی که رو جلو نشسته و تیر میزنه رو بزن ، بعد نزدیکش شو ، نزدیک که شدی X رو بزن میره روش ، بامشت و بزن ماشین رو بترکون :D

---
برا ماشین هم چیز راحتیه ، خیلی حال میکنم با ماشین سواریه هیلو ، از شماره ی یک تا الان ، اصلا ایرادی برش وارد نیست -- میتونی هم وقتی میخوای آدم باش بزنی ترمز رو بگیری همچین با تهه ماشین بزنی تو صورتشون :D

---

راستی یه سوال ، کسی میدونه قد Jorge چقده ؟؟ من نت رو گشتم ، چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم کسی میدونه بگه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
راستی یه سوال ، کسی میدونه قد Jorge چقده ؟؟ من نت رو گشتم ، چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم کسی میدونه بگه
طرفای چیف هست قدش :d قد چیف رو پیدا کن حدودیِ اینو هم پیدا میکنی ! :d

اما خداوکیلی من جورج رو حتی به چیف هم ترجیح میدم :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,143
خُب ظاهرا باید یه ارزیابی اینجوری هم داشته باشیم از کاراکترها:D

اول اینو بگم که کلا اسپارتان ها (مخصوصا اسپارتان II ها مثل مسترچیف و جورج) خیلی گنده هستند:D

Jorge
2.32 متر
145 کیلوگرم

Carter
2,08 متر
113 کیلوگرم

Kat
2,05 متر
وزن هم نامشخص:D

Emile
2,08 متر
106 کیلوگرم

Jun
2,10 متر
111 کیلوگرم

اینم مسترچیف:D
2.18 متر
130 کیلوگرم

لول:D ببین کارمون به کجا کشیده شده:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

اول اینو بگم که کلا اسپارتان ها (مخصوصا اسپارتان II ها مثل مسترچیف و جورج) خیلی گنده هستند:D

Jorge
2.32 متر
145 کیلوگرم

Carter
2,08 متر
113 کیلوگرم

Kat
2,05 متر

Emile
2,08 متر
106 کیلوگرم

Jun
2,10 متر
111 کیلوگرم

2.18 متر
130 کیلوگرم

ایشالاه اگر خواستن فیلم Halo رو بسازن ما بدون Armor میریم برای نقش Jorge :D ! ولی جدی چه Armor های جالبی دارن اینا :D . جون میده برای جنگ واقعی :D .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا

Jorge
2.32 متر
145 کیلوگرم

Carter
2,08 متر
113 کیلوگرم

Kat
2,05 متر

Emile
2,08 متر
106 کیلوگرم

Jun
2,10 متر
111 کیلوگرم

2.18 متر
130 کیلوگرم

چه قدایی دارن . اصلا بهشون نمی یاد البته به جورج و مستر چیف می یاد این قد ولی به کت اصلا نمی یاد این قد . بعد این وزن خودشونه یا وزن خودشون با زرهاشون ( Armor ) ؟ :d
بابک برو گروه خونیشونم پیدا کن:d

آره اینم خوبه . فکر کنم گروه خونیاشونم باشه :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,143
بابک برو گروه خونیشونم پیدا کن:d
هر چی درباره هیلو لازم داشتید از اینجا پیدا کنید:D
چه قدایی دارن . اصلا بهشون نمی یاد البته به جورج و مستر چیف می یاد این قد ولی به کت اصلا نمی یاد این قد . بعد این وزن خودشونه یا وزن خودشون با زرهاشون ( Armor ) ؟ :d
مسلمه وزن خودشون! با زره که میره رو 500-600 کیلوگرم:D
البته کلا اسپارتان ها رو از بچگی به صورت ژنتیکی ارتقا میدن، واسه همین اینجوری میشن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر