Halo Reach و قابلیت 3D

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
halo3d.jpg

Microsoft و Bungie در حال نمایش Halo Reach در gamescom هستند ، با این تفاوت که این دفعه به صورت 3D به نمایش مردم گذاشتند!!!
همان طور که در عکس بالا می بینید ( و برای بقیه عکس ها به اینجا مراجعه کنید ) ببینندگان نمایشگاه در شهر Cologne در حال تجربه ی بازی به صورت 3D هستند.
قبلا هیچ خبری نبود که Halo Reach می تواند 3D را ساپورت کند.
پس این می تونه راهی برای بیان کردن باشه!!!
بازی به طور جهانی در 14 September (شهریور 23) عرضه خواهد شد!!!

منبع

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ایول بلاخره میتونیم عینک 3D خودمونو بزنیم به چشامون و از LED 3D SUMSUNG لذت ببریمb-)
که البته بعد یه ساعت بازی با کله میری تو دستشویی و یه تگری ردیف میزنی :d
lcd یای جدید سامسونگ (همونا که سامسونگ بهشون میگه led tv ) اینقدر crosstalk ( تصویر دوتایی ) دارن و تصویرو دوتایی نشون میدن که تو فروم avs (قویترین فروم علمی راجبه لوازم الکترونیکی) هیچکسی نتونسته بیشتر از 2-3 ساعت پاش بشینه چون میگن این crosstalk باعث سر گیجه و حالت تهوع میشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
آره دیگه بازی ای که همه نوع سبک توشه حال آدم بهم میخوره 3D باشه :d همین مونده RPG هم وارد بازی کنن :d
باز تو چرت و پرت گفتی؟:D خُب البته مشخصه، چون تا حالا هیلو بازی نکردی:D رانندگی از همون شماره اول هم تو Halo بود، فقط تو Reach برداشتن یه مُد جدا برای مولتی پلیر هم واسش اضافه کردند.
کلا این 3D و این جور مسائل رو بیشتر جنگولک بازی میبینم و برام زیاد اهمیتی نداره. از خود بازی دوست دارم لذت ببرم.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
کلا این 3D و این جور مسائل رو بیشتر جنگولک بازی میبینم و برام زیاد اهمیتی نداره. از خود بازی دوست دارم لذت ببرم.

کلآ این بازی مخلفات همه چیزه :d خدا داند چندتا DVD هست :d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
حالا شمام وقت گير آورديد؟ :D

من از الان تو کفم آخرش چی ميشه؟ :D
تو رمان که ميزنن دهن مهنمونو سرويس ميکنن :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
که البته بعد یه ساعت بازی با کله میری تو دستشویی و یه تگری ردیف میزنی :d
lcd یای جدید سامسونگ (همونا که سامسونگ بهشون میگه led tv ) اینقدر crosstalk ( تصویر دوتایی ) دارن و تصویرو دوتایی نشون میدن که تو فروم avs (قویترین فروم علمی راجبه لوازم الکترونیکی) هیچکسی نتونسته بیشتر از 2-3 ساعت پاش بشینه چون میگن این crosstalk باعث سر گیجه و حالت تهوع میشه.

چند ساعت ? بابا اگه بیشتر از 30 45 دقیقه تونست بازی کنه من اسممو می ذارم کریم باقری :d

HALO:REACH 3D حال میده ولی خب ما که TV 3D به چه درد ما میخورد فقط باید حسترش را بخوریم بعد هم میگیم آخه 3D بازی کردن مگه حال میده :))

خنده نداره برادر من خداییش من الان اصلا از 3D خوشم نمی یاد . این همه اثرات بد داره که هیچ لذتی نمی شه از بازی برد . حالا باید آینده رو ببینیم که آیا بر طرف می کنن یا نه .

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
HALO:REACH 3D حال میده ولی خب ما که TV 3D به چه درد ما میخورد فقط باید حسترش را بخوریم بعد هم میگیم آخه 3D بازی کردن مگه حال میده :))

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
تنها fps کنسولی ای که من میخوام تو این نسل بازی کنم!!

خنده نداره برادر من خداییش من الان اصلا از 3D خوشم نمی یاد . این همه اثرات بد داره که هیچ لذتی نمی شه از بازی برد . حالا باید آینده رو ببینیم که آیا بر طرف می کنن یا نه .
نسل جدید 3d اصلا اینطوری نیست! بهت توصیه میکنم یه nvidia 3d kit رو تهیه کنی اونوقت نظرت برمیگرده!

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
همش یدونه DvD هست!قابل توجه اون سازندگانی که بسیار بسیار چیز تشریف دارند:D

همه که بانجی نیستند.
نه اون پول رو دارند و نه اون حوصله و نه اون مهارت!!!
مثل این می مونه که من بګو u2 بهترین ګرافیک رو داره چون تا حالا هیچ کس نتونسته به اون برسه پس بقیه بد هستند!!!
این طور که منطقی نیست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته من تو ... بودن بقیه شکی ندارم،نمونش نسخه PS3 بازی مافیا 2! و کلی بازی ساز دیگه!مثلا همین سازندگین Lost planet 2 اینقدر ادعا کردند،اون اشغالشون اِله و بِـِله! و توی یک دیسک جا نمیشه! باید براش DLC بزنیم.

سازنهای castlevania باز مسئولین MS رو بردن،جلوشون گذاشتند،دیدن نمیشه 2 دیسکش کردن ولی واقعا یسری سازنده ها ... هستند،شکش توش ندارم
نه اون پول رو دارند
اتفاقا 2 دیسک شدن،برای خودشون ضررش بیشتره!ولی اونایی که میان DLC میدن بجاش یا دزدن(خودمون شاه دزدیم،به کنار:D-در کل گفتم) یا ... هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر