Halo: Reach مثل Titanic می ماند!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
Marcus Lehto کارگردان هنری بازی Halo: Reach به Edge گفت: از نظر داستانی Halo: Reach چیزی شبیه به تایتانیک می باشد!

Halo-Reach-2.jpg

" ما در Reach همانند تایتانیک، از اول پایان بازی را می دانیم. سیاره Reach قرار است سقوط کند و در نتیجه 700 میلیون نفر ساکنین آن همگی کشته شوند.

داستان بازی بسیار تاریک است و هدف ما اینه که بازیکن را قادر سازیم تا سعی کند در نقش Noble Team بجنگد و به act ـهای پایانی بازی دست یابد. موفقیتی که در پایان بسیار لذت بخش و جالب خواهد بود و ما نمیتوانیم الان دربارش صحبت کنیم. "

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تو هم که جدیدا فقط اسپم بده:D
درست صحبت کن اقا :biggrin1:

من تا حالا چه میدونستم کی به کی بود تو تایتانیک :biggrin1: چشم و گوشمون بسته بود :biggrin1: حالا که میبینم Halo اینهمه طرفدار داره و میگن شبیه تایتانیک هست من پی بردم احتمالا تایتانیک دختره بوده :biggrin1: lol

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من که همه جا گفتم مقایسه KZ و Halo کاملا اشتباهه. تنها وجه شباهت این دو بازی FPS بودنشون است. دیدی که حتی به Halo هم رای ندادم اونجا.
Edge به KZ2 داده 7 نه 6.:biggrin1: بعد این مجله کلا سلیقش خیلی خاصه که حالا بهتره اینجا دربارش صحبت نکنیم:biggrin1:
اونم شوخی کردم باو.:biggrin1: به دل نگیر.
بابا به دل نگکیر چیه :D بچم مگه . اتفاقا این چیزا روشن بشه بد نیست . مثلا سیاوش هم مثل من به بازی زیر 7 داده ، باید خر همرو بگیریم که چرا نظرت اینه ؟ من بخوام به KZ2 امتیاز بدم بهش میدم 9 ، در حالی که هر جا تو تاپیک ها اسم KZ میاد اسم منم میاد ولی 10 نمیدم بهش .
خوب سلیقه منم خاصه دیگه :D هر کاری کردم از Halo خوشم بیاد نشد با اینکه از نظر داستان و گیم پلی و طرفدار و Multiplayer حرف نداره ، هر کسی هم اینارو کتمان کنه چشماش رو بسته ، من کتمان نمیکنم ولی خوب با عقیده و سلیقه ای که دارم ازش خوشم هم نمیاد . با این حال وقتی اسم این بازی میاد روبروی اسم بازی مورد علاقم ، بازم نمیام از بازی مورد علاقه خودم دفاع کنم .
به خدا من آدم دموکراتیکی هستم (:biggrin1:). اصلا همین جناب iwes میومد اینجا میگفت من از Halo متنفرم، 50 تا هم از اینا ==>:sick: میزاشت جلو پستش. اگه کسی اعتراض میکرد، اولین نفری که پستش رو گزارش میداد خودم بودم. من با این مشکل دارم که بخوان با پیدا کردن چندتا سایت و سرچ تو گوگل و اینا سلیقشون رو به عنوان وحی منزل جلوه بدن.
کاملا درسته بابی جون ، هر چیزی که گفتی :D اتفاقا خوشم اومد اون نظر سنجی رو نشون دادی ، البته مال خیلی وقت پیشه ولی خوب باعث شد منم اون تاپیک رو نشون بدم . :D حالا تو Yahoo هم که بهت گفتم ، تا Reach بیاد دوباره یه 360 میگیرم با هم Coop میزنیم :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
درست صحبت کن اقا :biggrin1:

من تا حالا چه میدونستم کی به کی بود تو تایتانیک :biggrin1: چشم و گوشمون بسته بود :biggrin1: حالا که میبینم Halo اینهمه طرفدار داره و میگن شبیه تایتانیک هست من پی بردم احتمالا تایتانیک دختره بوده :biggrin1: lol
باشه بابا:D
بابا به دل نگکیر چیه :D بچم مگه . اتفاقا این چیزا روشن بشه بد نیست . مثلا سیاوش هم مثل من به بازی زیر 7 داده ، باید خر همرو بگیریم که چرا نظرت اینه ؟ من بخوام به KZ2 امتیاز بدم بهش میدم 9 ، در حالی که هر جا تو تاپیک ها اسم KZ میاد اسم منم میاد ولی 10 نمیدم بهش .
خوب سلیقه منم خاصه دیگه :D هر کاری کردم از Halo خوشم بیاد نشد با اینکه از نظر داستان و گیم پلی و طرفدار و Multiplayer حرف نداره ، هر کسی هم اینارو کتمان کنه چشماش رو بسته ، من کتمان نمیکنم ولی خوب با عقیده و سلیقه ای که دارم ازش خوشم هم نمیاد . با این حال وقتی اسم این بازی میاد روبروی اسم بازی مورد علاقم ، بازم نمیام از بازی مورد علاقه خودم دفاع کنم .
به خدا من آدم دموکراتیکی هستم (:D). اصلا همین جناب iwes میومد اینجا میگفت من از Halo متنفرم، 50 تا هم از اینا ==>:sick: میزاشت جلو پستش. اگه کسی اعتراض میکرد، اولین نفری که پستش رو گزارش میداد خودم بودم. من با این مشکل دارم که بخوان با پیدا کردن چندتا سایت و سرچ تو گوگل و اینا سلیقشون رو به عنوان وحی منزل جلوه بدن. همین:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر