Xbox Halo 5: Guardians

p8t1wwt9ewmmbrz5alqu.jpg
50t2a1wxmq37vueu15gj.jpg

284608u5cgllfe7y2x4u.png
ttlqhpxr6s9hrn4c8z4g.png

kz9xc86vxmbzr6crging.png

byz5_kw0xkrw.png

تاریخ عرضه: ۵ آبان ۱۳۹۴
سازنده: 343 Industries
ناشر: Microsoft Studios
پلتفرم: Xbox One

8ck9drxrllwcuysfnqos.png

مسترچیف به دنبال یافتن حقیقت پشت پردهء باورهایش می‌گردد و به همین جهت بدون اطلاع از UNSC خارج می‌شود و با پیوستن دوستان قدیمیش به او و تشکیل مجدد Blue Team به سوی حقیقت می‌رود. اما UNSC وی را تنها نخواهد گذاشت، اسپارتان لاک مامور می‌شود تا مسترچیف را شکار کند و او را بازگرداند، اون نیز در این راه تنها نیست و به همراه سه اسپارتان دیگر ماموریت شکار چیف را پس از ملاقات با آربیتر شروع می کند.

اما Blue Team و Fireteam Osiris را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ در ادامه با آنها آشنا می‌شوید.

r5sn9q2pfc27bqqzs07m.png

nvzceq7ppbspgmuzbi15.png
tnlhaty8d3k77ln35fly.png

z84fyf0irp1wytwwafld.png
4awkst7xqi980o9466qe.png

9kw9uh5bmzhv18ij8pqr.png

bt30mg5yp3kcl44wy666.png
1lp9wkv7fteou48r0jkd.png

e5ruah1woy6cf1261cm7.png
j57nnjm3s0zonsk9jnxc.png

fymjwrf9c3kq8jgcuv6j.png

8w0gqfi3g9p2ih0951in.png
rdzym2gw0u76f0eqtbtp.png
hh39mw8emx5p63z16qln.png

ma45sha4jegako2592h6.png
91hn0bl3jgurqcqxw35w.png
9zp5qxtv522wcn3mkars.png

o4inub7d0w08zlbnlca7.png
pv2mocktyxxxzj110c1n.png
87tcg16zqb94alg0zzh4.png

slhof1na46z3g9gwsz3o.png

شما در بخش کمپین هیلو 5 اساساً با 2 ورژن مختلف رو به رو هستید. 1- بخش کمپین تک نفره به مانند گذشته. 2- کو-آپ 4 نفره به همراه دوستان! به گفته 343 این نسخه از پایه بر اساس کو-آپ نهادینه شده و محیط ها و نحوه چینش دشمن ها بر این اساس هست. نگران نباشید، اگر میخواهید به تنهایی کمپین را به پایان برسانید، همراهان شما به اندازه ی کافی باهوش هستند و به دستورات شما عمل میکنند؛ این دستورات را میتوانید با فشردن دکمه بالای D-Pad به همراهان خود بدهید که شامل برداشتن اسلحه , احیای هم تیمی ها، حمله کردن به دشمن مشخص، سوار شدن بر وسیله نقلیه و همچنین کنترل کردن Turretهای مختلف میشود. بخش کمپین همانند بخش مالتی پلیر از سرورهای اختصای استفاده میکند و بدون ذره ای احساس تفوات میتوانید به بازی دوستانتان وارد یا خارج شوید و یا با استفاده از Matchmaking به بازی سایر پلیرها وارد شوید.
شما در بخش کمپین هم مثل بخش مالتی پلیر از همان قابلیت های اسپارتان ها بهره میبرید و هیچ تفاوتی بین آنها نیست به جز Artemis Tracking System که مختص اسپارتان Lock و همراهانش هست که به کمک آن میتوانند مدارک را پیدا و آیتم‌های مخفی مختلف را پیدا کنند.
همچنین تمام اسپارتان ها HUD مخصوص به خود را خواهند داشت که بر اساس نوع Helmet آنها طراحی شده.
پ.ن: لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاریخ هیلو، Halo 5 از قابلیت spleet-screen پشتیبانی نخواهد کرد.

Hunt the Truth یک مجموعه تبلیغاتی برای آشنایی بیشتر طرفداران قدیمی و تازه وارد دنیای هیلو با John-117 و دنیای او است، این مجموعه متشکل از 13 قسمت است که به صورت هفتگی و به صورت فایل صوتی منتشر شده است. می‌توانید با گوش کردن به این مجموعه با گذشته John-117 و نقش او در داستان Halo 5: Guardians بیشتر آشنا شوید.

651ddfpprybskw9gkclo.png

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
من که میگم یا 7 میده یا 10!:d
دقیقا منم حس میکنم چون Embargo رو بیخیال شدن یه امتیاز خیلی بالا یا یه امتیاز پایین میدن که ملت سریع برن سایتش رو باز کنن ببینن چه خبره :D با 8.5 یا 9 و اینا خیلی تحرکی تو ملت ایجاد نمیشه! :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان اگر تا الان مراقب اسپویل تو اینترنت بودید، دو برابر کنید دقت رو چون بازی زودتر توی انگلیس پخش شده (یک سری از Retailerها) هر چند آنلاینش کار نمیکنه اما Campaign در دسترسه..

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
من به همه سایتا اعتماد دارم و میدونم نمره خوبی میدن
دق من فقط اون تام چیکه که اگر نقد کنه یه 2 میده دوباره گند میزنه به همه چی :-s
اینم به نظرم یه 10 خوشگل میده به هیلو

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستان اگر تا الان مراقب اسپویل تو اینترنت بودید، دو برابر کنید دقت رو چون بازی زودتر توی انگلیس پخش شده (یک سری از Retailerها) هر چند آنلاینش کار نمیکنه اما Campaign در دسترسه..
پس چجوری لایو استریم میکنن؟
احتمالا سایت های خودی که نمره ی پایینی به FM دادن حسابی اینجا جبران میکنن:x

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
ین باندل X1 که مال Halo 5 هست , خود بازی رو فیزیکی نداره توش ؟؟
من هر چی دیدم کد هست !
تمام باندل ها و نسخه های Limited بازی به صورت کد هست ولی اگه خارج از ایران باشید، میتونید کد رو با نسخه فیزیکی عوض کنید. باید با ساپورت مایکروسافت صحبت کنید و به جای کد، بازی فیزیکی بهتون میدن :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
چند نفری که توی Neogaf بازی رو تموم کردن گفتن که مراحلی بزرگتر از The Ark هم توی بازی وجود داره، بسیار عالی :D من کلا تاپیکش رو دنبال میکنم، اکثرا با بخش داستانی حال کردن و البته چند نفر هم یه سری ایرادات گرفتن ولی کلیت نظرها این بوده که یکی از بهترین Campaign ها رو بین شماره های سری داره. ولی خب گویا فهم داستان همچنان سخت هست که خب اگه اینجوری باشه خاک تو سر 343 :| :D البته تاپیک اسپویل داستان رو که عمرا باز نکردم و فقط نظر اونایی که در مورد کلیت بازی و داستان بدون اسپویل کردن، کامنت دادن منظورم هست. فکر کنم در مورد داستان خودمون بازی کنیم بهتر میشه فهمید در چه سطحی هست.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
چند نفری که توی Neogaf بازی رو تموم کردن گفتن که مراحلی بزرگتر از The Ark هم توی بازی وجود داره، بسیار عالی :D من کلا تاپیکش رو دنبال میکنم، اکثرا با بخش داستانی حال کردن و البته چند نفر هم یه سری ایرادات گرفتن ولی کلیت نظرها این بوده که یکی از بهترین Campaign ها رو بین شماره های سری داره. ولی خب گویا فهم داستان همچنان سخت هست که خب اگه اینجوری باشه خاک تو سر 343 :| :D البته تاپیک اسپویل داستان رو که عمرا باز نکردم و فقط نظر اونایی که در مورد کلیت بازی و داستان بدون اسپویل کردن، کامنت دادن منظورم هست. فکر کنم در مورد داستان خودمون بازی کنیم بهتر میشه فهمید در چه سطحی هست.
این قضیه داستان دیگه عادی شده فکر کنم!:d ولی اون قسمت مراحل واقعا استقبال میشه (The Ark :x)
این نقد This Gen کی میاد؟:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
این قضیه داستان دیگه عادی شده فکر کنم!:d ولی اون قسمت مراحل واقعا استقبال میشه (The Ark :x)
این نقد This Gen کی میاد؟:d
نمی دونم شاید میخواسته ترول کنه :D اگه نسخه Review رو داشته باشن که خب بعیده بیان Embargo رو بیخیال بشن، اگر هم نسخه عادی باشه که به بخش مولتی دسترسی ندارن. حالا خیلی هم مهم نیست و نمیشه رو امتیازش حساب کرد چون اگه نقدی هم بیاد و حتی 10 هم بده احتمالا به خاطر بالا بردن آمار بازدید سایتشون بوده، تا همون دوشنبه صبر کنیم بهتره و البته دعا کنیم تا اون موقع بازی با قیمت مناسب تو بازار خودمون هم پخش بشه :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
گیم پلی هایی که دیدم عموما خیلی خوب بود، ولی همچنان جای یه دشمن عظیم درست حسابی مثل Scarab خالیه. اون Kraken هم الان رفتم دیدم، چیز خاصی نداره. همینجوری میری لند میکنی روش و میترکونیش. من نمیدونم چرا نمیان یه چیزی شبیه scarab درست کنن آخه:| خیلی ایده های مختلفی میشه داد. میتونستن اصلا یه دشمنی درست کنن نصف Scarab ولی با هوش مصنوعی که چالش واقعی ایجاد کنه.
مثلا تصورش رو بکنید تو یه دشت بزرگ، یه دفعه با 7-8 تا تانک ملخ مانند (حالا هر شکلی:D) روبرو بشید هر کدوم حداقل نصف یه Scarab. خیلی جذاب، چالش برانگیز و قابل تکرار میکنه بازی رو. برید چند تا Level designer ردیف از بطن فن های بازی بکشید بیرون خُب:| :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,980
نام
محمد
خب همین حالا اندینگ لجندری را دیدم. اسپویل نیست :d
باید بگم مثل متال گیر هایپ کرده بودند. بازی پیچ داستانی دیگه ای داره که یکم مایه حال گیریه و ذهنیتتون را در مورد پلات عوض کنید چون اصل پلات کاملا متفاوت با اون چیزیه که گفته شده (البته تا اینجا که من دیدم :d)
پیچش داستان هم خوبه ولی مایه حال گیری فنای قدیمی میتونه باشه
امیدوارم ازش لذت ببرید

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
خب همین حالا اندینگ لجندری را دیدم. اسپویل نیست :d
باید بگم مثل متال گیر هایپ کرده بودند. بازی پیچ داستانی دیگه ای داره که یکم مایه حال گیریه و ذهنیتتون را در مورد پلات عوض کنید چون اصل پلات کاملا متفاوت با اون چیزیه که گفته شده (البته تا اینجا که من دیدم :d)
پیچش داستان هم خوبه ولی مایه حال گیری فنای قدیمی میتونه باشه
امیدوارم ازش لذت ببرید

دیگه اینجا هم نمیشه بیای! همه رفقام بازیشون رسیده دستشون جز من. یعنی من لب دریا هم برم باید یه آفتابه آب با خودم ببرم:-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر