Halo 5 در ویدیو رسمی Xbox One نمایان شد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
در حالی که عنوان بعدی Halo تا به امروز به طور رسمی معارفه ای نداشته است، امروز مایکروسافت ویدیویی از قابلیت های نرم افزار و سخت افزار Xb1 منتشر کرد که در آن نکته جالبی وجود دارد. تصویر زیر را ببینید:

Halo5-670x368.jpg

همون طور که مشاهده می کنید تصویر (از ثانیه 50 ویدیو گرفته شده) یک کاربر با نام “Pit Bear” در حال بازی کردن Halo 5 در حالت Infinity Slayer هست.
نکته جالب توجه آن هست که این اولین بار هست که Halo بعدی Halo 5 از سوی مایکروسافت خوانده می شود. این که این عنوان Halo بعدی واقعا Halo 5 باشد یا خیر مشخص نیست، اما به نظر جالب می رسد.
منبع

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
خدا کنه مثل شماره 4 فوق حماسی باشه در کنار موسیقی های گوش نوازش

خیالت راحت باشه ، 343 با هیلو 4 نشون داد که حتی از بانجی هم بهتر بلده هیلو بسازه

بیخود نیست که بهشون لقب "برج مراقبت از هیلو" رو دادن

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
سالی ی فیفا سالی شونصد تا final fantasy با انواع اقسام سبک و رو پلتقرم های مختلف عرضه میشه( دیگه pokemoon اگه اشتباه نکنم!) رو نگو ک هر نسخه ی هیولا باحال اضافه میکنه با فروش چن میلیونی رو برو میشه!!!
چون GT شیش شماره شاهکاذر تحویل اداده حالا باید از simulation بکشه بیرون???یا برا هرچه بهتر شدنش و تجربه های جدیدتر تلاش بشه??
ک سری سوپر ماریو زلدا halo و ....و... کاملا نظر شما رو نقض میکنه
دوست عزیز pokemoon نه pokemon :|
شما اسمش رو بلد نیستی چطور میای نظر میدی؟

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
دوست عزیز pokemoon نه pokemon :|
شما اسمش رو بلد نیستی چطور میای نظر میدی؟
شما ک بلدی مشخصه چقدر تخصصی نظر میدی;)
مهم منظور بود ک اونیکه باید گرفت.شما خودتو اذیت نکن مهندس
-----------------------------------
در کل امیدوار بودم این شماره فرعی باشه تا جرات ریسک پذیری بیشتریم داشته باشن

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
شما ک بلدی مشخصه چقدر تخصصی نظر میدی;)
مهم منظور بود ک اونیکه باید گرفت.شما خودتو اذیت نکن مهندس
-----------------------------------
در کل امیدوار بودم این شماره فرعی باشه تا جرات ریسک پذیری بیشتریم داشته باشن
اتفاقا مهندس هم هستم :d
مشکل من با اسم بازی نیست مشکل من اینه که همین pokemon تو آخرین شمارش کل فضا و هیولا هاش رو سه بعدی کرده بود
دنیای بزرگ و زیبا واسه گشت و گذار... مکانیزم های جدید و کلی چیز های دیگه که بازی اضافه شده بود.و شما همه رو نادیده گرفتی
به شخصه اگه halo نسبت به شماره قبلیش انقدر پیشرفت داشته باشه کلیه ام رو میفروشم میرم x1 میخرم بازیش میکنم.
شما هم بهتره راجع به چیز هایی که اطلاع داری اظهار نظر کنی نه pokemoon

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
تازه دارن طراح واسه مولتی استخدام میکنن ! چه طور ممکنه infinity slayer بازی کنه ؟!:-/

خیالت راحت باشه ، 343 با هیلو 4 نشون داد که حتی از بانجی هم بهتر بلده هیلو بسازه

بیخود نیست که بهشون لقب "برج مراقبت از هیلو" رو دادن
من که خودم از halo 4 خیلی خوشم اومد ولی اگه یکم تو خود سایت 343 بچرخی میبینی که Halo 4 داره کوبیده میشه ! :d همه دارن میگن و منم میگم که Halo 4 عالی بود اما زیاد به هیلو نمیخورد ! :( کلا طراحی بصریش به هیلو نمیخورد !
این elite هیلو ریچ رو ببینید :
91180714734584349320.jpg

الان elite هیلو 4 رو ببینید :
64533322914161893656.jpg

البته in 343 we trust :d:
Every great journey begins with a single step. This is our beginning

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
دوستان تکلیفشون با خودشون مشخص نیست . بازی مثل شماره های قبل باشه می گن داره سری میلک می شه و تکراری شده و ... اما متفاوت باشه می گن این بازی دیگه اون بازی نیست و نباید تغییر می دادن و ...:|

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
تازه دارن طراح واسه مولتی استخدام میکنن ! چه طور ممکنه infinity slayer بازی کنه ؟!:-/

من که خودم از halo 4 خیلی خوشم اومد ولی اگه یکم تو خود سایت 343 بچرخی میبینی که Halo 4 داره کوبیده میشه ! :d همه دارن میگن و منم میگم که Halo 4 عالی بود اما زیاد به هیلو نمیخورد ! :( کلا طراحی بصریش به هیلو نمیخورد !
این elite هیلو ریچ رو ببینید :
91180714734584349320.jpg

الان elite هیلو 4 رو ببینید :
64533322914161893656.jpg

البته in 343 we trust :d:
Every great journey begins with a single step. This is our beginning

اتفاق اونی که به هیلو نمیخورد ریچ بود , چون جو بازی فرق میکرد !
شما طراحی بصری و محیط هیلو 4 رو با 3گانه اصلی مقایسه کن.
تنها دلیل کوبیده شدنش هم به خاطر مولتی پلیر و سیستم رنکینگش بوده.
اما مهمترین چیزی که 343 با هیلو 4 نشون داد این بود که اصلا نمیترسه یونیورس بازی رو بزرگ کنه و یک اولترا Sci fi ازش بسازه ! :d

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
اتفاقا مهندس هم هستم :d
مشکل من با اسم بازی نیست مشکل من اینه که همین pokemon تو آخرین شمارش کل فضا و هیولا هاش رو سه بعدی کرده بود
دنیای بزرگ و زیبا واسه گشت و گذار... مکانیزم های جدید و کلی چیز های دیگه که بازی اضافه شده بود.و شما همه رو نادیده گرفتی
به شخصه اگه halo نسبت به شماره قبلیش انقدر پیشرفت داشته باشه کلیه ام رو میفروشم میرم x1 میخرم بازیش میکنم.
شما هم بهتره راجع به چیز هایی که اطلاع داری اظهار نظر کنی نه pokemoon
آقای مهندس!!! :|
منظور من ب شماره دار بودن و فروش بازی بود ک حتی با اینکه نقش system seller خوبی هم رو کنسولش ایفا میکنه
شمام زیاد بدل نگیر....

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
الان عرضه سالیانه فیفا رو دارید با هیلو مقایسه میکنید؟اون اسپورت این FPSچه ربطی دارن به هم اصلا ؟هر نیم فصل فوتبال هم یه فیفا بدن کسی نمیگه تکراری شده ولی هیلو برا هر نسخش نیاز به یه داستان درست حسابی مولتی پلیر و ومپ های جدید و............داره

آخرین ویرایش:

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
اتفاق اونی که به هیلو نمیخورد ریچ بود , چون جو بازی فرق میکرد !
شما طراحی بصری و محیط هیلو 4 رو با 3گانه اصلی مقایسه کن.
تنها دلیل کوبیده شدنش هم به خاطر مولتی پلیر و سیستم رنکینگش بوده.
اما مهمترین چیزی که 343 با هیلو 4 نشون داد این بود که اصلا نمیترسه یونیورس بازی رو بزرگ کنه و یک اولترا Sci fi ازش بسازه ! :d
به جو بازی نمیخورد؟ میشه بیشتر توضیح بدین ؟
کاری به جو بازی ندارم،الان اگه نگاه کنی با وجود اینکه از نظر زمانی reach به خیلی وقت پیش ها مربوط میشه باز به نظر من طراحی HALO REACH بیشتر به یک اولترا sci fi میخوره ! :d
بیشترین دلیلش هم قبول دارم به خاطر مولتی پلیر و سیستم رنکیگش بود، اصلا از قیافه Helmet ها آدم فکر میکرد طراحی های مولتی رو سر سری ول کرده بودن ! :d در کل قصد من این نیست که بگم کدوم نسخه بهتر از کدوم نسخه بود ولی از نظر من چون بانجی سازنده این فرانچایز بود شاید بهتر درکش کرده بود، شاید سلیقه ای باشه ولی طراحی هایی که من چه از اسلحه ها و چه از دشمن ها و چه از ... دیده بودم به نظر خیلی پیچیده تر و قشنگ تره !
اما مهمترین چیزی که 343 با هیلو 4 نشون داد این بود که اصلا نمیترسه یونیورس بازی رو بزرگ کنه و یک اولترا Sci fi ازش بسازه !
کاملا قبول دارم و من هیچ گونه ایرادی به 343 نمیگیرم، میدونم که Halo 4 فقط گوشه ای از هنرشون بوده و امیدوارم تو نسخه ی بعدی سلیقه ما رو هم جلب کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر