Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
بازی هم هیچ مشکلی نداره و تست های abgxـش سبز بوده (ریجنش هم Freeـه).

whkvsqt7wgdptd4a6h9.jpg

یکی لینک دانلود دیسک اول رو پخ کنه..:d

پ.خ شد ولی اگه حجم dl ات محدوده dl نکن

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
نسخه نوک شده یعنی این که با استاندارد هایی که باید بازی Backup گرفته بشه ، Backup گرفته نشده و امکان شناسایی و بن شدن هست، اما خود بازی به درستی کار می کنه

این معنی ریلیز Nuke هست در Xbox360، این نسخه رو کسایی که می خوان برن لایو نباید دانلود کنن، باید صبر کنند تا ریلیز معتبر بیاد، کسایی هم که می خوان سینگل بازی کنن تا روز ریلیز ، بعد آنلاین شن هم نباید از این نسخه استفاده کنند

Nuke البته در مباحث دیگه معنیش فرق داره

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
تا جایی که من میدونم خیلی ها بازی رو تا آخر رفتن و الان اندینگ هاش رو یوتیوب پر شده. فقط احتمالا بازی از لحاظ امنیتی مشکل داره و در حالت آنلاین نباید بازی کنید (هرچند اگر نوک هم نبود، بازم تابلوئه که 20 روز قبل از عرضه بخوایید تو لایو بازیش کنید!). وگرنه خود فایل بازی درسته و حتی بعضی ها رو درجه سختی Legendary هم تموم کردن و پایان Legendaryـیش هم گذاشتن!
e، اکسترا ادندینگ داره؟!
آره:D

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
یه بحث دیگه هم هست , نسخه ای که تو سایت abgx قرار گرفته و نوک شده رلیز تیم iND هست و رجیونش هم NTSC هست ولی رلیز هایی که واسه دانلود گذاشته شده تیم P2P رو زده و رجیون هم Free هست ! سایت abgx360 اشتباه زده یا دو رلیز از بازی اومده یا این دو تیم یکیه :D ...؟

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آقا الآن یکی بگه اینا یعنی چی؟!
اگه من این نسخه رو بگیرم تابستون اگه با همین نسخه مولتی بازی کنم بن میشم و باید نسخه ی جدید تر بگیرم؟!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Knight Helmet
Unlock the “Knight in White Assassination” achievement to earn this award.
Knight_Helmet_U.png
Platinum Mark VI Helmet
Unlock the “Wake Up, John” achievement to earn this award.
Platinum_Mark_IV_Helmet_U.png
UNSC Infinity Hoodie
Unlock the “Not Some Recruit Anymore” achievement to earn this award.
UNSC_Infinty_Hoodie_M.png
UNSC_Infinty_Hoodie_F.png

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
یه بحث دیگه هم هست , نسخه ای که تو سایت abgx قرار گرفته و نوک شده رلیز تیم iND هست و رجیونش هم NTSC هست ولی رلیز هایی که واسه دانلود گذاشته شده تیم P2P رو زده و رجیون هم Free هست ! سایت abgx360 اشتباه زده یا دو رلیز از بازی اومده یا این دو تیم یکیه :D ...؟

با تشکر از اطلاع رسانی
فقط جسارتا رجیون غلطه
ریجن هست

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
خُب منم گرفتم و دو تا مرحله رفتم. اول اومدم یه 4-5 خطی نوشتم، بعد دیدم بهتره من تعریف نکنم و بدون هیچ دید و هایپی خودتون بازی کنید. فقط برید بازی کنیدا:D یعنی هرجور شده، حتی اگه از بازیهای شوتر متنفر هم هستید برید بازی کنید، بیشتر از این چیزی نمیتونم بگم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر