Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نبینم دیگه کسی از گرافیک halo ایراد بگیره :d
29772767364291590772.jpg
21537228559656559429.jpg

شلوغش نکن دیگه حالا :D ! عکس اول و کلا این ویدئو که الان دانلود کردم و دیدم ، چیز خیلی خاصی جز همون انیمیشن هاش نداشت ... جزئیات گرافیکی معمولی (خوب) بود . محیط هم خیلی خیلی ساده بود با یه نور پردازی مثل همیشه عالی ...
داری شلوغ می کنی :D !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اختلاف گرافیکی بین سینگل و مالتی‌پلیرشون هیچ کدوم از انحصاری 360 اونقدر محسوس نیست که بتونن Create New Bambool بزنن ولی ماشالله ترول های بازیسنتر اعجوبه‌ن واسه خودشون.
الان گرافیک مالتی‌پلیر هیلو 4 چیز خاصی نداره دیگه !!:laughing:.
این یه GIF خیلی زیبا از کاورآرت بازیه که یه نفر تو Neogaf درستش کرده. چجوری درست کرده خدا عالمه...:D
یه ویدئوی رسمی منتشر کرده 343 برای کاور. این رو از رو اون (:D) ساختن.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
دیگه مشخصه بازی از نظر گرافیکی یکی از غول های FPS ـه امسال میشه ( نورپردازی و مدلینگ تو حلقم :D ) ! تنها چیزی که از بازی میخوام یه داستان و جو گیرا مثل 3 گانس ؛ اصلاً نمیشه تا E3 صبر کرد ... :(

پ.ن : تیم طراحی بازی به واقع حرفه ای عمل کرده ؛ این ها مولتی هستن وای به حال Single ...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سه تا تصویر 1080p . . .!

حیف که دوستان گفتن هایپ نکن :d

این 2تا عکس خودش به اندازه کافی آدمو هایپ میکنه. :D
یعنی من از زمان اسکن های GI (همین 2تا عکس) تا الان تو کف نورپردازی و مدلینگ ـه چیف ـَم. :o

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دیگه مشخصه بازی از نظر گرافیکی یکی از غول های FPS ـه امسال میشه ( نورپردازی و مدلینگ تو حلقم :D ) ! تنها چیزی که از بازی میخوام یه داستان و جو گیرا مثل 3 گانس ؛ اصلاً نمیشه تا E3 صبر کرد ... :(

پ.ن : تیم طراحی بازی به واقع حرفه ای عمل کرده ؛ این ها مولتی هستن وای به حال Single ...
روی این سخت افزار تاریخ مصرف گذشته; معجزه کردن. نسل بعد دیگه چه میکنن اینها! :D.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
داشتم الان تریلر کاور نگاه میکردیم عجب چیز خوفی بود این آهنگش رسما تو حلقم چرا انثدر هایپ شدم :d خیلی آهنگش قشنگ بود ولی کم بود ایکاش آهنگش کامل تر پخش کنند خیلی دوسش داشتم آخر حماسی بود :|
کلا به موسیقی بازی خیلی امیدوارم شدم احساس شاخی به آدم دست میده>:d<
گرافیک رسما تو حلقم آدم نمیتونه هایپ نکنه دیگه فرانکی و بچه ها خودشون هایپ می کنند لازم نیست دیگه ما هم بکنیم >:d<
پ.ن:اونا کجا هستند میگفتن گرافیک بازی شاخ نیست؟ :-/:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
داشتم الان تریلر کاور نگاه میکردیم عجب چیز خوفی بود این آهنگش رسما تو حلقم چرا انثدر هایپ شدم :d خیلی آهنگش قشنگ بود ولی کم بود ایکاش آهنگش کامل تر پخش کنند خیلی دوسش داشتم آخر حماسی بود :|
کلا به موسیقی بازی خیلی امیدوارم شدم احساس شاخی به آدم دست میده>:d<
گرافیک رسما تو حلقم آدم نمیتونه هایپ نکنه دیگه فرانکی و بچه ها خودشون هایپ می کنند لازم نیست دیگه ما هم بکنیم >:d<
پ.ن:اونا کجا هستند میگفتن گرافیک بازی شاخ نیست؟ :-/:d
شما اول مشخص کن کدوم تریلر رو میگی بعد کامنت رو ادامه بده :D.
مصاحبه با فرانکی منظورت هست؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
شما اول مشخص کن کدوم تریلر رو میگی بعد کامنت رو ادامه بده :D.
مصاحبه با فرانکی منظورت هست؟
تریلر معرفی باکس آرت دیگه اولش گفتم :|
مصاحبه اش که صدتا کرده با GI مخصوصا اون تیکه اش که Halo Wars 2 یجوری تایید کرده:d>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر